Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

5 z plusem dla sklepu SpecShop.Po zamowieniu blyskawiczna wymiana na zamawiana czesc i tego samego dnia wysylka,tak ze paczke otrzymalem nastepnego dnia z rana.Kontakt mailowy jak i telefoniczny bardzo dobry.Obsluga cierpliwa, chetnie odpowiada na rozne,niekiedy pewnie troche dla nich trywialne pytania.

Dzieki Nim moge sie juz cieszyc ze swojej Hi Capy 5.1.

Polecam wszystkim ten sklep.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Zamawialem tam raz. Zamowilem m.in. kulki goldfire i karabinek. Wszystkie kulki goldfajera ktore uzywalem do tej pory byly takie lekko zielonkawe. Moje byly calkiem biale (troche mnie zdziwilo) ale za to pomylili sie i dostalem + 3k kulek :) Pomylili sie tez z karabinkiem... dostalem inny drozszy :)

 

Wszystko ok ale troche rozgarniety byl koles ktory pakowal mi paczke. Dobrze ze sie pomyll na moja korzysc a nie odwrotnie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Od 2 lat zamawiam w specshopie i nie bylo zadnych problemow. Jezeli jakiegos towaru brakowalo - odrazu dzwonili. Nie bylo tez problemow z wymiana towaru. Ostatnio zamowilem troche sprzetu ok. godz. 20 i nie wiem jakim cudem, ale kurier byl nastepnego dnia.

 

Jak dla mnie, wzor dla innych sklepow. POLECAM!

Link to post
Share on other sites

Czuje się zobowiązany napisać coś o Specshopie. W sklepie zamawiam już od ładnych paru lat i muszę powiedzieć, że z żadnego nie byłem tak zadowolony. Nie będę pisał o przesyłkach czy i o tym jak szybo doszły, ale 3 zamówienia mogą być warte uwagi:

- Zamówienie spóźniło się znacznie, i gdy wysłałem maila z pytaniem o przesyłkę, w dosłownie 3-4 minuty miałaem telefon z przeprosinami i z kompletem baterii(CR123) jako rekompensatą. Przesyłka doszła następnego dnia.

- Po złożeniu zamówienia otrzymałem telefon, o braku zamówionego towaru, telefonicznie wybrałem inne rzeczy ze sklepu i nastęnego dnia paczka była u mnie.

- Nie byłem zbyt zadowolony z jakości zamówionych rzeczy więc je odesłałem, zero problemów, kasa na koncie w 3 dni od wysłania paczki.

 

No i dostałem rabat. 8)

 

Słowem polecam sklep z pełną odpowiedzialością. W morzu perfekcyjnie wykonanych zamówień znalazły się 3 z problemami, które sklep załatwił w moim odczuciu wzorowo. Zawsze bardzo dobry, wyczerpujący i grzeczny kontakt. Cóż więcej trzeba? :)

Link to post
Share on other sites

Moze ja takze napisze cos od siebie.

 

W sklepie kupuje dosyc czesto, zamowienia opiewaja na rozne kwoty, od tych bardzo malych do wiekszych. W wiekszosci towar zamawiam przez internet, lecz trafila sie takze wycieczka "IRL" ;) Zawsze zamowienie jest zalatwiane wzorowo, odpowiedzi na maile blyskawiczne, a jesli sytuacja wymaga szybkiej reakcji to Panowie ze Specshopu dzwonia na podany telefon. Obsluga jest niesamowicie wrecz mila, zawsze fachowa i rzeczowa bez zadnego "naciagania" :) Oby tak dalej! :) Panowie wyznaczaja poziom na rynku ;)

 

(Tekst nie jest sponsorowany :P )

 

Opinia konstruktywna ale... POLSKIE LITERKI

CHEMIK

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

w specshopie kupowałem generalnie całe umundurowanie(kamizelka + ciuchy + inne dodatki) W sobotę (03.02.07) byłem kupić hełm, bez żadnych problemów gościu pomógł mi wybrać i przedstawił różnice pomiędzy jednym a drugim. To już 3 zakup w tym sklepie i jestem zawsze zadowolony jak z niego wychodzę.

Link to post
Share on other sites

Zamowilem w specshopie karabin i rozne bajery, od tamtego czasu wszystko co zamawiam zamawiam u nich z uwagi na swietna i fachowa obsluge i naaaprawde niskie ceny, oraz oczywiscie genialny serwis :).

Polecam z calego serca!No i chyba maja najszybciej rozszezajaca sie oferte!

I jest to jedyny oficjalny dystrybutor G&G na polske!

Link to post
Share on other sites

Chyba jeden z niewielu polskich sklepów asg gdzie jest tyle oporządzenia (jeśli się mylę to sory). Kupiłem u nich buty US JUNGLE Boots. Malutki problem polega na wyborze rozmiaru, trzeba go napisać w uwagach jeśli się nie mylę, mogli by dodać opcję "wybierz rozmiar". Ogólnie jest bardzo dobrze, żadnych innych zastrzeżen. Polecam !

Edited by Ghosty
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zamówiłem w specshopie okulary uwex-x one oraz 3 opanowania kulek.

Okulary noweczki.

Kulki Goldfire 0.2-3000szt. Kulki jakies zielonkawe ale wszystko Ok.

Kulki Kulki G&G 0.25g - 4000 szt - wszystko OK

Kulki G&G 0.2g - 5000 szt. Kulki były otwierane co gorsza połowa kulek jest poobijana,podrapana i w ogóle wygladaja jakby byly pozbierane z ziemi, zaś druga polowa piekne świecace kulki G&G. Te zniszczone kuleczki maja nawet inny kolor, sa bardziej matowe co swiadczy ze nie sa to nawet używane kulki G&G. Jestem rozczarowany. Wiecej w tym sklepie nie kupie nic.

Link to post
Share on other sites

interesuje mnie opinia o serwisie - przeczytalem caly temat ale jakos nie moge sobie wyrobic zdania bo kazdy - uu super szybka paczka, fajne kulki itd.

kupuje tam różne rzeczy i mam opinie wyrobiona a chodzi o oddane repliki na tuning /nie związany z gwarancją/

Link to post
Share on other sites

Kolejny + dla sklepu.

Dzisiaj byłem z trochę grubszym zamówieniem, położyłem listę potrzebnych rzeczy na ladę, 20 minut i wszystko miałem przed sobą, sprawdzenie tylko czy rękawiczki i buty dobrze leża, zapłaciłem i wyszedłem. Takie zakupy lubię szybkie i sprawne. No i kolejny + za ładną obsługę sklepu płci piękniej :)

 

@Kompania74 nie wiem jak u nich wyglądają sprawy techniczne, ale jeśli tak jak cała reszta to ja bym zaryzykował na Twoim miejscu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Drobne zamówienie (kulki itp.) złożone w niedziele wieczorem. W czwartek paczka jest u mnie(wysyłka przez PP), zapakowana jakby tam były przynajmnie szklanki, a nie plastikowe kulki. Jednym słowem polecam.

Edited by Verdin
Link to post
Share on other sites

Zamówiłem u nich już trochę rzeczy i jestem zadowolony. Jedynym mankamentem był problem z dostarczeniem przez kuriera paczki (UPS - nie odpowiadali na telefony), ale napisałem do nich, by się z UPS skontaktowali, zrobili to i dzień po ich telefonie paczka przyszła. Sklep bombowy! Polecam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...