Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś doszła paczuszka. Ładnie zapakowana, owinięta podwójnie w folię. Przesyłka 2 dni. Karabin zgodny z opisem. Polecam ten sklep, bardzo mi się podoba, w przyszłości na pewno coś zamówię.

 

W poprzednim poście zjadło przycisk EDYTUJ. Nie wiem dlaczego.

Edited by mikendy
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Rok korzystam z tego sklepu i to bardzo często. Sklep jest super. Mają na niektóre rzeczy okazjonalne ceny. Bardzo dobry kontakt z sprzedawcami. Zawsze dorzucają jakieś naklejki itp. Raz dostałem paczkę kulek G&G 4tys 0,25g za darmo ponieważ jestem ich stałym klientem. POLECAM!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja sklep też polecam, tylko odradzam robienie zamówień przez telefon... ja zamówiłem hełm mich i gogle do niego... i po 2tygodniach od czasu gdy zamówiłem a przesyłka nie dochodziła, zadzwoniłem do sklepu z pytaniem czy sklep wysłał paczkę, i dowiedziałem się, że o żadnym zamówieniu nic nie wiedza....

I morał z tej historii jest taki żeby zamawiać drogą elektroniczną, a jeżeli telefoniczną, to prosić ekspedienta o nazwisko, żeby potem w razie nie jasności powiedzieć, kto zawalił sprawę z tamtej strony.

Link to post
Share on other sites

Mój kolega Hubert oddał do serwisu thompsona na gwarancji, bo tłok nie wracał do przedniego położenia i sprężyna się sprasowała. Nie mięli części zamiennych, więc dał im swoją głowicę tłoka i kupił (!) u nich sprężynę. Głowice zainstalowali, ale problemu tłoka nie rozwiązali (brak częśći zamiennych). Starą głowicę tłoka dołączyli do repliki. Wyglądała tak: http://img204.imageshack.us/img204/5218/img4327ba6.jpg. Upomniał się właśnie o inną, ale zobaczymy jak sprawa się potoczy. Generalnie serwis u nich leży i jak widać gwarancja też... (czy to Tokyo Marui czy Chinczyk)

Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki Yogi, teraz już nic od nich nie dostane... ;)

Btw, jestem pewien, że sprawa dojdzie do pozytywnego finiszu i nie ma co się obrażać z wyprzedzeniem, tym bardziej, że zamontowana głowica sprawuje się bez zarzutu.

Edited by HubertNapierala
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Niedawno złożyłem u nich zamówienie, paczka została wysłana na zły adres(na stronie i na fakturce jest dobry) na szczęście lokalny pan z ups zna mnie i doręczył tam gdzie trzeba ;-). Po poinformowaniu o tym sklepu nie dostałem żadnej odpowiedzi. Kulki które były w zestawie wyglądają na używane( nie które są szorstkie i mają takie czarne plamki. Ogólnie plus i minus zarazem..

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem w specshopie okulary uwex-x one oraz 3 opanowania kulek.

Okulary noweczki.

Kulki Goldfire 0.2-3000szt. Kulki jakies zielonkawe ale wszystko Ok.

Kulki Kulki G&G 0.25g - 4000 szt - wszystko OK

Kulki G&G 0.2g - 5000 szt. Kulki były otwierane co gorsza połowa kulek jest poobijana,podrapana i w ogóle wygladaja jakby byly pozbierane z ziemi, zaś druga polowa piekne świecace kulki G&G. Te zniszczone kuleczki maja nawet inny kolor, sa bardziej matowe co swiadczy ze nie sa to nawet używane kulki G&G. Jestem rozczarowany. Wiecej w tym sklepie nie kupie nic.

A jednak kupiłem kolimator WALTHER PS44. Po 3 miesiacach używania kolimator sie popsuł. Zamiast 1 krzyża celowniczego wyświetla 3. Kolimator jest na gwarancji wiec napisałem z ta sprawą do spec shopu, a o to ich odp i załatwienie sprawy:

"Jeżeli chodzi o taką usterkę to producent nie udziela na to gwarancji.

Nie jest to profesjonalny kolimator, a tylko kopia do replik ASG oraz

wiatrówek i

taka usterka nie podlega gwarancji."

 

Wiec w takim razie co obejmuje gwarancja, chyba baterie w kolimatorze.. Sprawe zgłosze do rzecznika od spraw konsumenta. Sklep jest poprostu śmieszny.

Link to post
Share on other sites

A jednak kupiłem kolimator WALTHER PS44. Po 3 miesiacach używania kolimator sie popsuł. Zamiast 1 krzyża celowniczego wyświetla 3. Kolimator jest na gwarancji wiec napisałem z ta sprawą do spec shopu, a o to ich odp i załatwienie sprawy:

"Jeżeli chodzi o taką usterkę to producent nie udziela na to gwarancji.

Nie jest to profesjonalny kolimator, a tylko kopia do replik ASG oraz

wiatrówek i

taka usterka nie podlega gwarancji."

 

Wiec w takim razie co obejmuje gwarancja, chyba baterie w kolimatorze.. Sprawe zgłosze do rzecznika od spraw konsumenta. Sklep jest poprostu śmieszny.

 

Jeśli chodzi o "potrójny krzyż" - czyli tak jakby 3 nałożone na siebie to tak ma być w PS 44 (nie jest to usterka/wada) - mam taki chociaz przyznam że czesciej korzystam z punktowego PS 22 :D

Link to post
Share on other sites

Ja mam 3 krzyże. 2 malutkie które są nad krzyżem od celowania. Uwierz mi nie jest to normalne, używałem acoga rok i w życiu takiego czegoś nie miałem.

 

Uwierz mi że w PS 44 to norma: krzyż z podwójną podziałką (wyglada jak 3 nałożone na siebie). Oglądałem 4 takie kolimatory (chodzi o ten konkretny model) i każdy działał właśnie tak.

Pozatym powoływanie się na użytkowanie ACOGa nie ma sensu - PS44 to kopia ale tylko pod względem wyglądu bo reszty cech oryginału raczej nie ma :roll:

 

A żeby nie było OT to dodam że ludzie ze SpecShop'u maja anielską cierpliwośc do moich pytań o ich asortyment i wogóle same problemy ze mną mają a nadal mnie tolerują (bo ja upierdliwie wybredny jestem :D)

Edited by Yeneth
Link to post
Share on other sites

Uwierz mi że w PS 44 to norma: krzyż z podwójną podziałką (wyglada jak 3 nałożone na siebie). Oglądałem 4 takie kolimatory (chodzi o ten konkretny model) i każdy działał właśnie tak.

Pozatym powoływanie się na użytkowanie ACOGa nie ma sensu - PS44 to kopia ale tylko pod względem wyglądu bo reszty cech oryginału raczej nie ma :roll:

 

A żeby nie było OT to dodam że ludzie ze SpecShop'u maja anielską cierpliwośc do moich pytań o ich asortyment i wogóle same problemy ze mną mają a nadal mnie tolerują (bo ja upierdliwie wybredny jestem :D)

 

 

Sorry, ale jak chłopak pisze, że coś takie pojawiło mu się po 3 miesiącach użytkowania, to raczej nie jest to normalne :wink: Co innego krzyż z trzema liniami poziomymi, a co innego 3 oddzielne krzyże.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sklep sie bardzo rozwinął, jego asortyment też.

Jednak muszę zwrócić uwagę na nie zbyt sympatyczną obsługę...

Niedawno miałem okazję sam odwiedzić sklep.

(Jest on położony przy ulicy Św. Marcina w Poznaniu. Trzeba wejść w aleję 49 - na stronie jes napisane 47.... odrazu mówię, że takiej alei niema.)

Po wejściu do sklepu zobaczyłem dużą ofertę mundurów, replik asg oraz sprzętu biwakowego i taktycznego jak np. noże bojowe...

Po podejściu do lady poprosiłem o obejrzenie paru replik broni...

jednak atmosfera i rozmowa z obsługą nie była taka jaką oczekiwałem^^ Po wyjściu ze sklepu czułem pewnego rodzaju ulgę, może dlatego, że czułem się tam nie proszonym gościem.

Sam sklep moim zdaniem jest bardzo dobrze położony. Następna wycieczka do specshopu z misją: "po HK mk23 socom"

 

Sklep w skali od 1-10 oceniam na 9

... a obsługę na 5 :/

 

Pozdrawiam

Edited by dragster
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...