Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odwiedzam sklep ostatnio i widze spory rozwój. Dużo nowych elektryków, do tego kilka takich których już nie ma w innych sklepach, np. G3A3.

Kupiłem kulki i rozładowywarke, jestem bardzo zadowolony... tylko replika którą zamówiłem (używana), u jakiegoś kolesia z WMASG nie chce przyjsc :(

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Właśnie przyszedł do mnie nowiuśki mk1 ruger z metalowym hop up-em. Złożyłem zamówienie 2-04-2006 w niedziele a we wtorek pistolet był u mnie.

Narazie zrobił na mnie duże wrażenie, a jeśli się nie zepsuje w krótkim czasie to zrobię jeszcze większe zakupy w super sklepie. Wielki + i licze na dalsze interesy z specshopem.

 

Pozdro dla wszystkich

:mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Jako, że jest to mój pierwszy post na tym forum, więc witam Was wszystkich :D.

 

Najpierw od piątku zadałem szereg pytań sprzedawcą sklepu (oczywiście przez internet) a odpowiedzi otrzymywałem bardzo szybko. Wczoraj (czyli 10.04.2006) około godziny 13.00 złożyłem zamówienie w specshopie na Berette M92F HG z Hop-up od TM dodatkowo wybrałem do tego kaburę udową i 1000 kulek 0,20 g. Po około pół godziny zawdzwonił do mnie pracownik sklepu z wiadomością, że zamówionej przezemnie kabury już nie ma ale jest inna chyba 10 zł droższa. Zgodziłem się na nią i powiedziałem, że czekam na przesyłkę. Dzień później, czyli dzisiaj wróciłem o 16 do domu a paczka już na mnie czekała (a zamawiałem przez pocztę polską w opcji za pobraniem). Pakunek był solidnie zabezpieczony i przesyłka nie odniosła żadnych szkód. Jednak najbardziej ucieszył mnie fakt, że mimo, iż dodali mi droższą kaburę. cena się nie zmieniła, więc nie musiałem dopłacić tych 10 złotych. Nie będę się rozwodził nad bronią bo wszyscy wiedzą, że repliki od TM z serii HG są świetne ale podkreśle, że pistolet przyszedł nienaruszony. Ogólnie świetny sklep, polecam wszystkim z tą uwagą, że po zamówieni trzeba być dostępnym przez pare godzin pod telefonem.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja bralem kilka rzeczy ze specshopu i jestem w pelni z niego zadowolony :)

1) Kulki , bodajze 9000 . Oczywiscie przyszly na drugi dzien od zamowienia.

2)Zamowione poprzez kolege z Poznania google bolle x500 - Wszystko ok.

3)Ciuchy (kolo 300 zlotych) - Przyszly po 2 dniach , bardzo dobrze zapakowane

+ Szybkie i rzetelne odpowiedzi na maile

 

No to by bylo na tyle ;)

Link to post
Share on other sites

Zamowilem rano w srode. W czwartek paczka byja juz u mnie - na drugim koncu PL :) Swietny kontakt, sprzedawcy znaja sie na rzeczy. Bardzo szybko odpowiadaja na maile. W paczce bylo wszyskto co zamawialem. Pomimo drobnej niesnaski polegajacej na rozbierznosci sprzetu oferowanego ze sprzetem opisanym na stronie www - jestem zadowolony (sprzedawca zadzwonil i przeprosil oraz zapytal sie, czy nadal chce dokonac zakupu). Wielki +!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam.

Ostatnio zamawiałem 2 ładownice, 5 butelek kulków i 3 magi CA do AK.

Magów nie mieli, spytali co robićdalej. Chciałem aby wysłali.

Paczka doszła na drugi dzień od wysłania (kurier-na Pocztę się obraziłem :evil: ) i gratis dostałem czapkę :(

Wielki +dla Panów ze Specshop'u

Link to post
Share on other sites

Ja zamawiałem Glocka 17 KWA i jakies duperelki. Fajnie, ze jest teraz u nich kurier dostepny, ale nie wiem czemu doszla paczka po 2 dniach. Miala dojsc w 24h, wiec wyslalem maila do specshopu, dali mi nr paczki i telefon do kuriera no i costam nabroili i doszla po dwoch dniach, ale to wina kuriera (mam nadzieje). Wszystko w paczce było co trzeba i dostałem jeszcze darmową ulotkę i naklejkę :D

Link to post
Share on other sites

Ja nie rozumiem jednego, Spec wysyła pocztą/kurierem i dochodzi w 2 lub 3dni (max), a inne sklepy (airsoftgun) bredzą że poczta zawala przesyłki, widać są sklepy i "sklepy". Ja mam dosyć blisko i jeżdże osobiście, od czasu przeprowadzki z Piekar sklep robi wrażenie, wszystko co cie interesuje możesz dotknąć, przymierzyć, obsługa kompetentna, serwis gwarancyjny i po na dobrym poziomie. Oby obsługa nie osiadła na laurach, Wasza praca i zadowoleni klienci to Wasza najlepsza reklama. Tylko tak dalej !!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak na razie jestem zadowolony z obsługi i sklepu. Jeszcze nie prowadziłem zamówień przez Internet (jestem z Konina ale bardzo często wpadam do Poznania). Na obecną chwilę preferuje odbiór osobisty. Co do realizacji gwarancji jak na razie w elektryku była jedna mała wada fabryczna (cholerna śrubeczka, ale bezproblemowa wymiana części :wink: ). Zlecone zamówienia towaru (którego akurat nie mają) bardzo szybko realizują. Póki co jestem zadowolony... oby tak dalej!!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest faty

zamówiłem rugera mk1..w.sztko gitez metal HU w cenie plastika...+6 nalepek...ale 2 dni temu zamówiłem gaz+kulki i co?! dziś pisze emaila czemu jeszcze nie przyszło a to się okazuję kurier powiedział im że zły adres a oni powiedzieli że dobry..ehh...szkoda słów

 

 

Edit-po 2 godzinach emiala żę przesyłka będzie w pon-wtorek przszedł kurier z mojąprzysłką CUD POLECAM TEN SKLEP !!!

Link to post
Share on other sites

A jak z zamawianiem AEG w tym sklepie ? Czytam ten temat to praktycznie wszyscy piszą, ze kupili sprezyne, gaziaka, lodwnice itp. SpecShop ma w swojej ofercie m15a4 w cenie a2(999zł) które jest na asgshopie.pl. Chcialbym sie dowiedziec jak jest z serwisowaniem i gwarancją. Aha odemnie tez + poniewaz kupilem u niech pistolet H&K USP HOPUP TM, pistolet nadal sie swietnie sprawuje a przesylke dostalem na nastepny dzien od nadania.

 

+

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...