Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SpecShop.pl


Recommended Posts

Duży PLUS dla sklepu.

Zamawiałem u nich dwa razy i nie mam żadnych zastrzeżeń. Kurier za każdym razem dzwonił do mnie i umawiał sie na konkretną godzinę. Na zleceniu do sklepu dla kuriera było napisane, żeby koniecznie ustalac telefonicznie termin doręczenia.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja teraz jestem zaskoczony, ostatnio miałem przykre doświadczenie z OPEK'iem no i ten sam problem co kolega powyżej, niechlujnie zapakowana paczka. Teraz skorzystałem z Poczty Polskiej... i co?

W środę rano ok 10.30 dostałem informację, że doszedł przelew i zostanie wysłana paczka. Dziś w czwartek po pracy przychodzę a tu niespodzianka, paczka na mnie czeka :D i to super solidnie spakowana.

Zastanawiam się po jaką cholerę brałem wcześniej opcję KURIER i nie dość że musiałem dłużej czekać, więcej załaciłęm, to jeszcze musiałem jeździć za śmierdzącym kurierem bo miał fochy.

 

+ dla sklepu

+ dla poczty

 

OPEK ŚMIERDZI!!!

 

 

24.08.2006, 13:32

temat: Przesyłki Kurierskie

info:

 

Z uwagi na niezadowalającą jakość usług naszego dotychczasowego przewoźnika, firmy OPEK zdecydowaliśmy się na zmianę firmy świadczącej usługi kurierskie. Od przyszłego tygodnia paczki będzie doręczał UPS.

 

8O długo nie trzeba było czekać :D

Chyba zostanę stałym klientem tego sklepu :)

Link to post
Share on other sites
Z uwagi na niezadowalającą jakość usług naszego dotychczasowego przewoźnika, firmy OPEK zdecydowaliśmy się na zmianę firmy świadczącej usługi kurierskie. Od przyszłego tygodnia paczki będzie doręczał UPS.

Brawo dla Specshopu !. Chyba niedlugo cos tam kupie i zobaczym jak bedzie :) .

Link to post
Share on other sites

Rano, tuż po otwarciu sklepu zamówiłem telefonicznie Bolle x800t. Sprzedawca poinformował mnie że właśnie sprzedała się ostatnia para, a dostawa będzie po południu lub na drugi dzień. Obiecał wysłać gogle gdy tylko przybędzie dostawa. Zobowiązał się że jeżeli pojawią się problemy zadzwoni.

Paczka przyszła dziś (na drugi dzień pocztą :D ) o 11 dobrze zapakowana.

 

Jak zawsze wielki +

Link to post
Share on other sites

Ja niestety miałem pecha trafic na czas ich przeprowadzki i samo zamówienie przeciągło sie o kilka dni, mało tego zamówienie ogólnie zagubiło się w całym bałaganie. Tak mi przynajmniej wyjasnili. Gdy jednak sprawa została wyjaśniona to paczka była zaraz następnego dnia. Nie mam wiec tutaj zastrzeżeń, przyjmuję że miałem pecha, jednak przesyłka nie zgadzała się do końca. Większość przesyłki opiewajacej na kwotę około 150 zł była oki, opócz gogli UVEX'a, gdyz otrzymałem nie tę wersję co chciałem, zamaist zwykłych przeźroczystych otrzymałem z przyciemnianą szybką. Teoretycznie wyszełdem na plus bo ta wersja kosztowała 2 zł więcej, gogli nie odesłąłem bo nie chciało mi się bawić w przesyłania i czekania.

Jakiś czas potem jednak postanowiłem zadzwonić i zapytać czy mają może w sprzedazy same szybki do gogli, pan po drugiej stronie słuchawki odpowiedział ze nie wie i musi to sprawdzić, oraz że oddzwoni następnego dnia. Niestety nie oddzwonił.

 

Wbrew wszystkiemu nie wystawiam im negatywnej opini, każdy moze sie pomylić etc., niestety plusa też im nie dam. W skali 1-5 oceniam na 3, czyli mogło być lepiej, jak i mogło być gorzej ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po zakupach w specshopie paczka została wysłana bardzo szybko tyle, że pomimo wpłacenia należności przelewem była oznakowana 'za pobraniem'. Wysłałem maila do sklepu i po kilku godzinach otrzymałem odpowiedź, że Specshop przeprasza itd. i że przefaksowano już do OPEKa informację o błędnie oznaczonej paczce. Następnego dnia dowiózł mi ją kurier.

 

Jako, że sklep szybko rozwiązał problem to daję mu plusa.

Link to post
Share on other sites

Specshop nigdy mnie jeszcze nie zawiódł, a ostatnio wręcz zaskakuje :) Poprosiłem wczoraj o dostarczenie paczki na dziś i obsługa zrobiła wszystko, bym tą przesyłkę otrzymał. Oczywiście udało się i jutro na strzelankę pójdę w nowych goglach :)

Polecam! Tanio, szybko i sprawnie :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Specshop zawodzi po raz kolejny... Czasami zastanawiam sie kto tam pracuje... Zamowienie zlozone w kilka osob na jedno konto na kwote okolo 600 zl. Pomimo informacji o statusie porduktu ("dostepny") dzwonia, ze nakolannikow olive i kamizelki Reactor OD olive nie ma i czy zamiast tego kolega nie chcialby odpowiednio woodland i black. Mowimy ze nie, to z rezygnacja stwierdzaja ze dosla na wlasny ksozt. Przychodzi paczka bez kamizelki i nakolannikow. Zamiast zamowionych ladownic mini-apteczek US Ranger dostaje 2 ladownice LC2 na magazynki do M16. Pisze czym predzej majla by brakujace ladownice doslano kurierem ktory przywiezie brakujace sprzety. Przyjezdza kurier. Przywozi kamizelke, nakolanniki i... ladownice! JEDNA! ZAMIAST DWOCH! Nie mam juz do nich cierpliwosci... Dobrze ze jestem juz rpaktycznie w pelni uzbrojony i oporzadzony, bo to prawdopodobonie ostatnie moje zakupy w tym sklepie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak narazie, mam o nich bardzo dobre zdanie! Miła ,cierpliwa i fachowa obsługa.Byłem tam osobiścię, każdą broń miałem w łapach i mimo wielu pytań nie odniosłem wrażenia, że próbują mi wcisnąć kit.(byłem już po obszernej lekturze tego forum)

Pierwszego AEG-a napewno kupię właśnie tam!

Polecam

Link to post
Share on other sites

u mnie wystąpiły dwie pomyłki w zbiorczym zamówieniu

 

chciałem T-shirt w woodlandzie, dostałem z długim rękawem (!) w sumie mi się spodobały więc nie reklamuje.

 

miałem dostać kulki excel .20 dostałem excel .25 :) no cóż... jak tu reklamować? :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Już drugi raz wysłali do mnie nie ten towar jaki zamawiałem. W obu wypadkach były to rękawice. Ostatnio zamiast rękawic nomexowych dostałem jakieś miltecha "na każdą pogodę". Paczkę odesłałem im w poniedziałek(priorytetem) i do soboty niedoczekałem się na przysłanie prawidłowych rękawic. Jeszczę wspomnę że zapłaciłem jak za rękawice nomexowe (140 zł) gdy miltecha kosztują 90zł. Mimo że lubie ten sklep (zwykle szybko dostarczają przesyłki) tym razem minus

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamówiłem BW Oryginal kurierem dnia 05.12.06, a dzisiaj (tj. 11.12.06) dopiero dowiedziałem się, że, cytuję:

"Właśnie otrzymałem informację od producenta butów iż BW Orginal się skończyły, a produkcję wznowią dopiero w styczniu.

Cóż czynić?

Może wybierze Pan inne buty?"

6 dni czekałem, żeby dowiedzieć się o tym...

No nic - zadzwoniłem do nich, jak tylko dostałem tego maila (koło 17), zmieniłem zamówienie na BW2000 i 20 minut później status zmienił się na "Wysłane".

Wniosek - lepiej dzwonić i się dogadać od razu, niż załatwiać wszystko mailowo :]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...