Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Tego chyba nie było, przynajmniej ja nie widziałem. Świetny pomysł z tym wyścigiem. Pytanie co droższe: to co ma żołnierz na sobie, czy sprzęt na którym grał jego przeciwnik? :-F

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Pomysł świetny - tandetę fajnie się ogląda, Widzę, że zbyt kiepska ironia, przepraszam za uruchomienie instynktu czepiania się. ;-) Porównanie o tyle śmieszne, że gość wyglądający totalnie "noł lajf" "ścigał się" z komandosem, na replice toru z gry.

 

 

P.S. Jak ten pan zrobił roll'a z kaskiem czy co on tam miał i plecakiem. Plecak musiał być dla szpanu, bo wszystko co się ma na plecach podczas rolla lubi zostawiać ból przy wstawaniu.

Link to post
Share on other sites

Mati13k mam nadzieję że nigdy tak nie porównają falcona 4.0 albo ace combat do prawdziwego latania-Jeśli jedno z drugim nie ma NIC wspólnego to po co porównania (W grach nikomu krzywda się nie stanie..) podziwiam brak rozumu/wyobraźni tym którzy to nakręcili :poddanie:

Jak ktoś lubi tandetę to niech poczyta stare skandale :D -Bo moim zdaniem taka jest różnica między prawdą a grą :/ (a tobie się to porównanie spodobało nie bacząc na następne posty)

To że w arma 2 potrafię zabić "zlepek textur" z 2,5 km (ace mod) ma znaczyć że potrafił bym to samo zrobić poza grą ?

Takie porówanie można tylko pod serię sims podpiąć (podobny realizm)

Tu nie chodzi o czepianie się ale o twoje podejście do czegoś czego się nie da porównać :P (gra w 18 wheels a jazda konikiem z naczepą czyni grę "arcade a nie symulatorem"

Pozdrawiam -Rain

Edited by rain777
Link to post
Share on other sites

@rain777

Masz jakieś takie dziwne podejście. Jak najbardziej porównywalne było to co tam zrobili. Dlaczego brak rozumu? Komu stała się krzywda?

Niczego nie udowodniono, bo nie postawiono żadnej tezy (a może po prostu mi umknęła?). Na początku postawiono pytanie, jak szybko prawdziwy żołnierz pokona tor przeszkód przeniesiony z gry w porównaniu do postaci w grze.

 

Co z tego, że mało pożyteczne i niczego nie dowodzi? Mi się podobało.

Edited by jebutek
Link to post
Share on other sites

Ten test miał być rozrywką, nie miał niczego wykazywać. I spełnił swoje zadanie w 100%.

 

-Jeśli jedno z drugim nie ma NIC wspólnego to po co porównania
Dla zabawy.

 

Takie porówanie można tylko pod serię sims podpiąć (podobny realizm)
Link to post
Share on other sites

Jak napisał Foka, test był robiony dla rozrywki. Normalnie to łysy jegomość w okularach postrzeliłby się w stopę, albo zacięłaby mu się broń, jakby mu te MP5 dali :D ewentualnie skręciłby se kostkę przy zeskoku z piętra.

 

A czy pad czy klawisze + myszka to jest odwieczny flame war więc nie zaczynajmy tego ZNOWU.

Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam nad tym Stimulus Package. Szczególnie podoba mi się mapa Bailout, ale...daje 50 dych za 3 nowe mapy(2 pozostałe, to te z CoD4), coś mi się to nie kalkuluje :( Zwłaszcza, że do BC 2 ostatnio też dodano, a właściwie zmieniono mapy z różnych trybów na inne(z podboju na gorączkę i na odwrót), z tym, że są za darmo. Nie wiem co zrobić. Kupić te mapy czy nie? A wy co o nich sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Jakie tryby, tam losowo jest HQ Pro, TD, albo S&D nie ma chyba nowych trybówchyba pewny nie jestem, ale też filmików z nimi nie widziałem), a co do tych wyzwań i tytułów, to czytałem na forach Xbox'owych, że żadnych nie dodali. Chociaż bardzo możliwe, że jestem w błędzie.

 

PS. Nie 43 zł, bo nie kupisz samych 1200 MS Points, trzeba kupić 1600 za 64 zł(na allegro).

Link to post
Share on other sites

 

PS. Nie 43 zł, bo nie kupisz samych 1200 MS Points, trzeba kupić 1600 za 64 zł(na allegro).

PC-towcy będą mogli to zapewne nabyć przez Steam, także bulić na Majkrosoft Pojntsy nie będzie trzeba. Wg. informacji z neta Map Pack ma być dostępny na PC miesiąć po premierze na Xboxa. Zawartość: nowe mapy, wzywania, tytuły i emblematy. Nic o nowych trybach nie wiadomo. Panowie z IW mogliby się troszkę wysilić, i, zamiast bawić się w nowe znaczki i obrazki, dać stare dobre bronie z CoD4 (brakuje mi długiej MP5, G3, G36 i afkors StG44 .... 8) )

Edited by SturmFJ
Link to post
Share on other sites

Mam problem , gdy kpt.Price gada z kimś o wysadzeniu okrętu tuż przed misją "ewentualność" gra się zacina i nie chce iść dalej . Płytka pierwsza miała jakąś nadlewkę więc ją wymieniałem w sklepie . Po włożeniu gra , dalej się zacinała . Postanowiłem że nacisnę "zainstaluj ponownie" ale to nic nie dało . Więc usunąłem grę (nie usuwając "save'ów" ) i zainstalowałem ją ponownie . Lecz gra wciąż się zacina . Co robić ? !

 

* Mam oryginała !

Edited by Keltuzar
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...