Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem za zagraniem :D

That's not funny... I kill You!

 

Ja nie mam się czego wstydzić, bo nie kampie, ani nie cziteruje. W końcu co to za zabawa? Jadę teraz na Berettcie M93R [główna] a na bocznej SCAR H z FMJ i ACOGiem. Na średnie i bliskie odległości mam pistolet z burstem i kolimatorem, a na dalsze to idzie SCAR. Taka taktyka jest dla mnie najlepsza, i cóż.

 

Gdzie mogę to praktycznie ciągle biegam chyba, że teren wymaga sprawdzenia to kucam. I tak się zastanawiam co to znaczy to kamperstwo? Idziesz i kucasz np. czy może leżenie ciągle w jednym kącie? Bo mi się wydaje, że coraz częściej i to pierwsze jest postrzegane przez innych. :)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o gaming w modern warfare, campera rozpoznawałeś po tym, że siedzi w jednym miejscu, nie rusza się tylko napiep.... non stop. Oczywiście oskarżenia, ''Ty n00bie campisz", czy coś w ten deseń, jak typ dopiero się odrodził i kogoś zabił, nie określały poprawnie potocznego 'campa'. Tak definiuje się to w CoD4, albo ujme to tak. Tak sie definiowało, dotąd dokąd byłem na czasie (czyt. zeszłe lato). Grzechotniku, myślę, że jeśli biegniesz, nagle kucniesz i kogoś zabijesz, nie podlega camperowaniu, a raczej obranej przez Ciebie taktyki eliminowania wroga. Ja także tak robiłem ;) Kamperstwo, każdy odbiera inaczej. Dla jednego będzie to, że typ wyskoczy na Ciebie i zaciuka Cie z noża, i wtedy także lecą słowa "Camper Camper! Siedzialeś tam i masz wall hacka i aima i w ogóle jesteś botem lol naps" etc. Zależy od wieku gracza i jego psychicznego rozwoju :) Jakiś młodzian, który czuje sie pr0 a tak naprawde jest beznadziejny (bez urazy) wyzwie Cie od takich i owakich w akcie frustracji, że go zabiłeś jak ten próbował połapać się w sterowaniu, albo namierzając uporczywie Twoją głowę. Apropos, Ave Masoneria & Company ;) (Coca Cola)

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Mam do was takie pytanie:

Dlaczego dziś tzn. 19.12 Steam stwierdził, że musi dociągnąć aktualizację przy download-rate 30kb/s? Na internecie nigdzie nie znalazłem rzadnej wzmianki o owym patchu. Dodam, że mam dwa kompy i dwa COD:MW2. Na tym drugim - rzadnego sciągania itp itd...

 

Może wiecie panowie :)

 

Pozdrawiam

Ade

Edited by Adenazyno
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to już było, ale dam pewnego TIPS'a. Więc, jeżeli chcecie szybko biegać jako nożownik (polecam maraton, wagę lekką i komandos) biegajcie z granatem dymnym (tym za killstreak, paczka albo sentry gun). Zobaczycie różnice w szybkości (UWAGA: to nie jest cheat, mimo że biega się bardzo szybko).

 

 

P.S: Jeżeli ktoś chętny na łomot nick na Steam'ie taki jak na forum.

Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy to już było, ale dam pewnego TIPS'a. Więc, jeżeli chcecie szybko biegać jako nożownik (polecam maraton, wagę lekką i komandos) biegajcie z granatem dymnym (tym za killstreak, paczka albo sentry gun). Zobaczycie różnice w szybkości (UWAGA: to nie jest cheat, mimo że biega się bardzo szybko).

 

to o czym mówisz to perki :D i zgodzę się ze te 3 co podałeś są najlepsze ale lepiej mieć magnum44 z nożem i maratonem ,waga lekką i ninja

Link to post
Share on other sites

Tak dojdą.

Dojdą Ci wyzwania do każdej broni - z wyjątkiem tarczy - za które będziesz mógł odblokować nowe znaczki do swojego znaku wywoławczego.

Dodatkowo w wyzwaniach ogólnych pojawi Ci się nowe - Prestiż. A tam wyzwania w stylu zabij 250 nożem, 1000 bronią z tłumikiem itp.

Link to post
Share on other sites

Będą, z każdym nowym prestiżem masz nowe wyzwania, I nowe znaczki.

W sumie obecnie żałuje że wziołem prestiż, myślałem że te znaczki będą łatwo przybywać, a tu tylko jak narazie dostałem za zabicie 500 graczy z M4.

 

Ogólnie gra jest spoko, Można w łatwy sposób nabić sobie killstrika, choć atomówki jeszcze mi sie nie udało zdobyć, i tu jest zarazem wada, jak ci lata koleś z AC130, albo ze strzelcem helikoptera.

Ogromny minus tej gry, to żenujące hosty, ostatnio czekałem oko 25 minut, aby wejść do gry, szlak mnie trafiał. A jak weszłem to lagi jak ch....

 

Brakuje mi, takich broni jak : Mp5, G36C od JG xD.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...