Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [A&K]


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie jest taka zła jak kogoś nie stać na MC ale wymaga pracy niestety. Dobranie sprężyny żeby nie było odbijania/popiardywania tłoka przy strzale, dobranie sprężyny zbijaka jeśli chce się regulować moc strzału lub ją podkładkować, naciąć duszę lub głowicę i wsadzić tam oring dla lepszej szczelności a także zniwelowania efektu odbicia. Oczywiście swoim egzemplarzem od Mendiego nie miałem za bardzo kiedy się pobawić i robiłem jedynie przymiarki z pokrywaniem dyszy różnymi powłokami ale po zabawie stwierdziłem że jednak trzeba będzie podciąć tu czy tam i wstawić dodatkowe oringi i może być całkiem fajną alternatywą jeśli dobierze się sprężyny odpowiednio do swoich preferencji/repliki.

Jak byś chciał się pobawić to pisz PW bo leży i się kurzy...

Link to post
Share on other sites

To mankraft bolt lub semi 600fps jest be, ale hydra albo polarstar 550fps i full auto z rof 40bb/s już jest ok? Nie rozumiem tych ludzi.

 

Nie Ty jeden, może po prostu repliki złożone przez Spajdę i te które na takie wyglądają uchodzą za bezpieczne a ich użytkownicy za zrównoważonych a MC to tylko psychole używają...

Nie kumam tego wyścigu zbrojeń, równie dobrze mogłoby nie być podziału na klasy broni i wszyscy powinni chodzić z kosiarkami 650fps 50bb/s a strzelanie dozwolone powyżej 50m, poniżej 50m "bam bam" i był by święty spokój.

Chociaż nie, zaraz ktoś by zaczął używać ceramiki żeby lepiej wykorzystać oferowaną energię i miałby przewagę co podniosłoby poprzeczkę i wyścig zbrojeń od nowa...

Osobiście unikałbym organizatorów i ludzi jojczących na to że ktoś ma MC i strzela biovalami, jak moherowe babcie uważające pigułkę "72h po" za pigułkę wczesnoporonną bo ktoś im tak wmówił...

Link to post
Share on other sites

Pytanie pierwsze czy kupienie svd od koera to zły pomysł :icon_question:

 

 

Po Koer się szału nie spodziewaj - poszperaj na forum to i owo opisałem, bo sam takiego testuję :icon_wink:

 

O Swd Koer masz osobny temat :icon_smile: (podpowiem, że w replikach sprężynowych :icon_wink:)

 

 

P.s. Nie licz, że jakiekolwiek magazynki do tego dokupisz - nie ma nic w sprzedaży :(

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Miałem w łapach całe swd i obok replikę oraz chwilę by sprawdzić jakie elementy da się przełożyć do repliki.

Okładziny, kolba i baka są do przełożenia, trzeba jedynie lekko poddłubać.

 

Szczerbinkę przełożyć, to nie problem.

 

Kolanko gazowe, niby się da, ale brakować będzie elementu do połączenia z jarzmem okładzin.

 

Pokrywa niestety nie pasowała - różniła się nieco wymiarami i inaczej miała zaczep zrobiony, a że jest nitowany to nie bardzo jest sens to rozwiercać, zwłaszcza że moja pokrywa w replice ma ten element na stałe. Poza tym króciec do sprężyny powrotnej blokuje się na mostku prowadnicy w replice.

 

W zasadzie tłumik płomienia można przełożyć, z tym że trzeba ciut lufę repliki przyciąć i zrobić wgłębienia na kołki, bo oryginał kołkowany jest.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...