Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [A&K]


Recommended Posts

Co do magów to wynalazłem takie coś (może podejdzie :icon_wink:)

 

https://archiwum.asg...Army,p,4907.php

 

Sklepu za to nie znam wcale :(

 

Super! Może będą pasowały. W poniedziałek będę dzwonić. Najwyżej się do Piaseczna przejadę, tylko potrzebuję maga na wzór, którego niestety teraz nie mam. Dzięki Foton.

 

A jak jest z magazynkami od AEGa A&K?

 

Bo tutaj jest napisane, że podobno są kompatybilne:

 

http://www.gunnerair...&product_id=506

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super! Może będą pasowały. W poniedziałek będę dzwonić. Najwyżej się do Piaseczna przejadę, tylko potrzebuję maga na wzór, którego niestety teraz nie mam. Dzięki Foton.

 

Spoko. Ja akurat do Koera potrzebuję, a dobrze, że sobie 2 dokupiłem póki były jeszcze. Obecnie wszystko wybrane (nawet hicap z TG :D). Te w sumie tak przez przypadek znalazłem ;)

Link to post
Share on other sites

UWAGA!

 

Kupiłem te magazynki od Classic Army. One nie pasują do sprężynowego A&K, Koer'a czy GFC. Mają za duże zaczepy z przodu, za duże z tyłu i otwór na kulki jest pod innym kątem.

 

Dziś/jutro będę je piłował i próbował przerabiać. Mam nadzieję, że to coś da, bo będę 100zł w plecy.

Link to post
Share on other sites

Właśnie zaczepy spiłowane i magazynek wchodzi idealnie. Kulek nie podaje...

 

Eeee, yyy, najpierw się ogląda ze wszystkich stron czy przeróbka ma sens, a dopiero później do niej zabiera. Szerokość zaczepów to pół biedy, ale jeśli jest inaczej otwór kulek robiony to po ptaszkach. Masz paragon, mogłeś zawsze zwrócić towar, ale jak już zacząłeś piłować to d**a w krzokach...

Link to post
Share on other sites

Moim skromnym okiem obejrzałem to miałem nadzieję, że po spiłowaniu powinno być okey. Jednak moje oko zawiodło.

 

Mówi się trudno, człowiek uczy się na błędach. Najlepiej na cudzych, ale cudzych nie było to nauczyłem się na swoich. I dałem naukę innym. Więc mimo wszystko podjąłem dobrą decyzję, żeby próbować.

Link to post
Share on other sites

UWAGA!

 

Kupiłem te magazynki od Classic Army. One nie pasują do sprężynowego A&K, Koer'a czy GFC. Mają za duże zaczepy z przodu, za duże z tyłu i otwór na kulki jest pod innym kątem.

 

Dziś/jutro będę je piłował i próbował przerabiać. Mam nadzieję, że to coś da, bo będę 100zł w plecy.

 

O kurde no to żeśmy pomogli :( Jak to mówią: nauka kosztuje :( Ale tak jak piszesz - dla potomnych będzie info, żeby nie kupować.

 

Pomysł, żeby jechać po magi i replikę zabrać wcale okazuje się nie być taki zły ;)

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Pomysł, żeby jechać po magi i replikę zabrać wcale okazuje się nie być taki zły :icon_wink:

 

Niestety nie miałem repliki ze sobą. Mówi się trudno. Bardziej martwi mnie to, że nigdzie magów dostać nie można. Ale jeden forumowicz do mnie napisał, że ma na sprzedaż i dobiliśmy targu, więc jest nadzieja!

Link to post
Share on other sites

A na co wam grupówka? Pojurgać chłopaków z deltashopu, że magów do swd nigdzie indziej nie ma, a użyszkodnicy są napaleni na nie jak szczerbaci na suchary, to sprowadzą bez problemu. Z resztą, zaraz ich pojurgam, bo sam bym jeszcze jeden dokupił. Odkąd na ma2016 jednego maga odstąpiłem chłopaczkowi przy rejestracji (żeby go do imprezy dopuszczono) to gupio tak z 4 magami - może trochę burżuazyjnie to zabrzmiało, ale po podpięciu do repliki, w podwójnych ładownicach pozostaje 3 i ten jeden, biedny, nieprzysty, ma spore tendencje do wypadnięcia.

 

Wróóóóóć, u braci Czechów też out of stock. No to bieda na całego.

Link to post
Share on other sites

Ściągajcie z unit'a bo zaraz będzie to co u mnie z M14. Zwlekałem z kupnem głowicy cylindra do wersji G&G (150zł - niedostępne od dawna), znalazłem podroby od lonexa/ultimate za 100zł..., które potem wyszły z PL, Czech, Niemców... ostatecznie dorwałem w Holandii po 4 MIESIĄCACH poszukiwań za 340zł....

 

I się cieszę jak dziecko, bo produkt niedostępny jak siostra zakonna.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Na ebairsoft są dostępne magazynki hi-cap.

http://www.ebairsoft...per-p-6164.html

Pytałem czy dostępne, chińczyk potwierdził i już jeden do mnie leci.

Przez PayPala wychodzi niecałe 60PLN.

Ekhm, kolego, hicapa to ma chyba każdy i w zasadzie nikt go nie chce. Trzeba było pisać na forum to byś kupił hicapa na miejscu za 15-20zet.

A my szukamy midów ewentualnie lowcapów.

Link to post
Share on other sites

Tego nie napisałeś :).

Chyba trzeba będzie swojego SWD i magazynki zachomikować. Może nabiorą większej wartości za parę latek. Tak samo leży u mnie kolekcja Amig. Co roku mam zamiar się ich pozbyć i co roku są droższe, więc leżą dalej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...