Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Taiwangun.com


Recommended Posts

Świetny sklep i serwis. Zero problemów z naprawą gwarancyjną, zawsze stały kontakt mail'owy. Gdy były małe problemy z adresem od razu powiadomili, że się ze mną skontaktują telefonicznie i tak też było. Szybko rozwiązaliśmy problem. Żadnych zastrzeżen co do naprawy, pełen profesjonalizm.

 

Ode mnie DUŻY + :mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak narazie ocena neutralna co się niedługo zmieni... karabin dostałem cały ale oczywiście znalazł się napis że KRAKMAN przestrzelał go !!! A to nie prawda bo bateria nie była wogóle używana a jakby ją używali to zauważyli by że się tak grzeje że jest dupa...

Link to post
Share on other sites

Jak narazie ocena neutralna co się niedługo zmieni... karabin dostałem cały ale oczywiście znalazł się napis że KRAKMAN przestrzelał go !!! A to nie prawda bo bateria nie była wogóle używana a jakby ją używali to zauważyli by że się tak grzeje że jest dupa...

 

Do przestrzelania guna uzywają pewnie swoich batek, a tę poprostu zapakowali i nie sprawdzili jej... .

 

GLS DO BANI

[OT] Masterlink rulezz ! 8) :P [/OT]

Link to post
Share on other sites

Wczoraj składając zamówienie u krakmana popełniłem pewną pomyłkę, mianowicie:

chciałem wybrać opcję wysyłki pocztą polską za pobraniem, lecz zapomniałem zmienić opcji(tak więc automatycznie ustawiła się opcja wysyłki kurierem-płatność przelewem).

Szybki mail do krakmana czy mogliby zmienić opcję-po kilku minutach odpisują pozytywnie.

Plus za szybki kontakt.

 

Zaskoczyła mnie tylko treść maila:"ok"-początkowo nie widziałem, że cokolwiek jest tam napisane.

Link to post
Share on other sites

Wieki plus

 

 

Zamowienie zrealizowali mi szybko i przyjemnie, kieyd replika byla uszkodzona, zadzwonili do mnie za co duzy plus, i co najbardziej mnie zadowolilo : w dzien w ktory paczka doszla, to naprawili i wyslali wiec mialem potem paczke w ciagu 2 dni :)

 

 

Doskonaly, tani sklep, w ktorym sa swietne promocje:)

Link to post
Share on other sites

Witam.

Wielki +. Zamówienie złożyłem w niedzielę wieczorem. przelałem pieniądze a w poniedziałek o 10 otrzymałem maila że paczka już jedzie. Jedyny minus jaki moge dac to poczcie która nie traktuje klientów poważnie... Paczka powinna już dojść a jej nie ma... znając życie jakiś listonosz przywłaszczył sobie moje zamówienie... już nie raz dak miałem :-F Ale jeśli chodzi o sklep to mimo że jestem upierdliwy to na każdego maila odpowiedali. Full szacunku dla klienta i służą "pomocną dłonią"

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem w wtorek wieczorem, zapłaciłem przelewem. Wysłali w środę około 13:00. Dostałem paczkę dziś ( Czwartek ) o 10:00. Wysyłka GLSem. A więc jeśli o to chodzi to „+”.

Niestety, nie mogę pochwalić sposobu pakowania. Po otwarciu paczki, wysypały się na mnie kulki :/ ( zamówiłem 4k kulek 0.25 p&j, i 4 metalowe low-capy p&j, w sumie zakupy na 250 zł z wysyłką ). Powodem tego, było niestety słabe zabezpieczenie paczki przed urazami, wszystko było zawinięte w kilka warstw folii i jedynie w jedną warstwę pozwijanej tekturki. Paczka z kulek, nie dość iż była otwarta, to jeszcze w jednym miejscu rozerwana :(. Tu Panowie z sklepu mają co poprawić i wzorując się na innych sklepach, wysyłać kulki w kartonowych pudełkach.

 

Jednak podsumowując, jestem zadowolony z zakupów, napawano jeszcze nie raz skorzystam z ich usług :)

Link to post
Share on other sites

Zamówienie w czwartek ok 23-24. Dodatkowo poprosiłem o zamocowanie gumki i komory hu. Wysłali w piątek ok 9 GLSem dzisiaj (poniedziałek) paczka była u mnie. Częsci zamocowane, stare czesci w opakowaniu obok dobre solidne pakowanie. Oczywiście w paczce bylo wszytko co zamawialem :)

 

Czyli kolejny + dla sklepu.

Link to post
Share on other sites

Wielki +. To juz moj drugi zakup - wczesniej MP5 Well'a, a teraz magazynek. Hi-cap byl tak zapakowany, ze przez chwile myslalem, ze sie pomylili i mi karabin przyslali z uwagii na wielkosc paczki :)

Na plus nalezy zaliczyc super kontakt mailowy i sprawnie dzialajacy serwis, oraz to ze nie ma zadnych problemow z reklamacja :)

Link to post
Share on other sites

Dla KRAKMAN'a wielki +

 

 

Dla poczty polskiej ogromny -

 

Paczka priorytetowa - 6 dni oczekiwania.

 

Dla gls nic bo tylko chyba o 1 dzień się spóźnli z dostarczeniem do W-WY.

 

 

Serwis ok... spaloną batkę wymienili i mam 2, chybotające się RIS'y naprawione. Dla serwisy narazie nic bo spr. czy naprawili bebechy, ale sądze że napewno tak ;-) .

Link to post
Share on other sites

Witam.

Zamówienie złożyłem o 19 w poniedziałek. Popełniłem pewien błąd napisałem email o 22:30 z prośbą o zmiane typu zapłaty. Email zwrotny po 10 min. We wtorek o 9:23 email : Paczka została wysłana. Środa godzina 13 dzwonek do drzwi, i dwa AK 47 CYMA 028 sa w moich rekach:). AK celnie strzela na 40metrów z 10m kolega prosil o strzal w plecy :) :P:D i boli :P :killer:. Wszystko OK

 

 

 

WIELKI + DLA SKELPU ORAZ GLS SPISAŁ SIE NA MEDAL!!!

Link to post
Share on other sites

I wielki + dla kontaktu e-mail... wysyłałem do nich na dzień najwięcej 5 e-maili a oni to jeszcze jakoś znosili :-F - a tak naprawdę to powinenem atakować pocztę - był jeden szturm ale dzień później przyszła paczka (czyli dziś) !

 

EDIT. Otrzymałem i przetesotwałem GUN'a z serwisu... wszystko naprawione i ogólnie spox ! Nawet starą i nową batkę dali :D ! Wielki + dla seriwsu.

Link to post
Share on other sites
odpowiedzi na Pana wystąpienie z dnia 13 grudnia 2006 roku uprzejmie informujemy. Informacje o przesyłce rejestrowanej może uzyskać nadawca bądź adresat tej przesyłki, zgodnie z Cennikiem usług pocztowych (Części IV , pozycja 3): 1) drogą pocztową -4,50zł, 2) telegramem pocztowym -7,00zł, 3)drogą telefoniczną -7,50zł". Z poważaniem Wydział Operacji Pocztowych Centrala Centrum Usług Pocztowych
Moja przyszła w 6 dni mimo iż priorytet - z krakowa do wawy...

 

 

Piotrek... ja tak robiłem i co to ma dać ? Jedynie mogą spr. czy nie jest już na poczcie ;/.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...