Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki Guarder


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Naprawdę nie wiem czy ja mam takie szczęście czy siły wyższe działają

,gdyż kupowałem już z taiwana guardery .23 i .25 łącznie 6 paczek dwie .23 i cztery 25. wszystko w 2009 w okresie całego roku( licząc od lipca) i w żadnej paczce nie znalazłem ani jednej wadliwej kulki, wszytko przemieliła cm.042. i ani jednej zacinki, full stock, teraz ładuje tam precke madbulla i w następnym tygodniu dostaje nową dostawę kulek z taiwana 0.25 które osobiście wszystkie przejrzę choć szczerze wątpię aby cokolwiek się tam znalazło złego.

 

Według mnie taiwan ma bardzo dobre guardery czego o np. pestkach u Carpi powiedzieć nie mogę....

Edited by quad
Link to post
Share on other sites

Ale pestki to produkt który pojawia się tylko w capri i jest to produkt robiony na ich zlecenie a guardery to produkt ogólny który jak TMy od krakmanów różni się od produktów "tej samej firmy" w innych sklepach.

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Naprawdę nie wiem co Wam w tych gaurderach tak wadzi , jestem już po przemieleniu kolejnych 2 paczek 0.25 przez preckę madbulla i wszystko chodzi ja ta lala

P.S. Przejrzałem wszystkie kuleczki z jednej paczki i nic złego nie znalazłem.

Link to post
Share on other sites

Naprawdę nie wiem co Wam w tych gaurderach tak wadzi , jestem już po przemieleniu kolejnych 2 paczek 0.25 przez preckę madbulla i wszystko chodzi ja ta lala

P.S. Przejrzałem wszystkie kuleczki z jednej paczki i nic złego nie znalazłem.

 

Raz gdzie kupione i dwa do jakich innych kulek je porównywałeś ?

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Stosunek do tych kulek mam taki ambiwalentny. Używam Guarderów od jesieni zeszłego roku. Wcześniej strzelałem z pestek i innych podobnych wynalazków. Pamiętam jak przerzuciłem się na Guardery, łał, totalna zmiana na plus. Prosty długi lot. Super. Jednak teraz to są zacinki na każdej strzelance. Te kulki lecą jakoś prosto, prosto i nagle bęc, w prawo albo w lewo. Lufa czysta, precyzyjna, a tu taki rozrzut. Ostatnie partie kupowałem w trzech różnych sklepach i to samo. Może to cuś innego, może guma, może złej baletnicy .. ale jak mi się skończy w tą sobotę paczka Guarderów to następną kupię jakieś inne.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Przymiarkę robię pod te kuleczki http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=6541 bądź te http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=6540 w temacie co nieco było o 0,36g. ale nikt nie zapytał czy widać je w lunecie? Po 50 metrach jak to leci?

Co do 0,4g. Mam wątpliwości, np. kiedy ustawimy na stronie jakiej firmy kulek szukamy, nie pokazują się, czyżby podróbki? A może stronka im szwankuje :P

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kupiłem sobie te zielone MB, fakt że 0,36g. nie 0.4g. ale do elektryka wystarczy, zawsze można nacisnąć spust raz jeszcze ;)

Latają przyzwoicie, z tego co strzelałem na próbę, powtarzalność na odległości 80 metrów w miarę, rozrzut jakieś 20cm. może ciutkę więcej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...