Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki Guarder


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ostatnio się na nie przerzuciłem tylko że na zbrojowni kupiłem (ktoś mi wspominał że tam mają starszą partię , nie wiem ile w tym prawdy ) . 2 paczki zero zacinek , gumki guardera i systemy kręcą bardzo dobrze , lot i zasięg przyzwoity .Po weekendzie zamawiam od krakmanów to napiszę czy jest różnica .

Link to post
Share on other sites

To z kręceniem to się zgadzam, u mnie w KM Head'zie nie bylo ani jednej zacinki, jednak uważam je za gorsze od G&G chociażby bo rozrzut w końcowej fazie lotu jest jednak większy odrobinkę od w/w kulasów, jednak cena/jakość Guarder'ki są jak najbardziej warte uwagi.

Link to post
Share on other sites

Gogin mi te kulasy (0,28) latały tak samo jak G&G - przy preclufie promyka 509mm, gumce stokowej G&G i prędkości 490fps. Właściwie różnicy nie było widać. Zacinek żadnych nie uświadczyłem.

 

Fajnie, że coraz więcej jest dostępnych cięższych kulek różnych marek.

Link to post
Share on other sites

No właśnie z kulkami 0,28g był pod koniec roku problem bo dostępnych na rynku było bardzo mało marek a dziura zaczęła się od wstrzymania produkcji 0,28g Xtreme. Pamiętam jak z ekipą robiliśmy zapasy. Teraz jest już dużo lepiej.

 

A czy są ciężkie czy nie to już dyskusja akademicka.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Kiedyś kupiłem na specu 4k 0,25 za bodajże 40zł, kulki bdb, tak jak wszystkie inne tej klasy, teraz parę dni temu przy okazji znajomy zamówił Mi 2 paczki tych guarderów, na strzelance nie byłem ale wystrzeliłem pół maga na 6.04 CA i wielkich różnic nie widać,czas pokaże. Reasumując niezłe kulki w niezłej cenie :)

Link to post
Share on other sites

Używałem kiedyś TMów, później był okres kiedy bardzo dobre były SRC 0,28g z czasem z pięknych perełek u krakmanów z SRC zrobiły się matowe kuleczki i zaczęły pojawiać się buble. Teraz kupiłem parę razy TMy 0,25g i się rozczarowałem bo nie było takiej rewelacji jak kiedyś po prostu przeciętne. Z mojego pewnego źródła dowiedziałem się że to nie są prawdziwe TMy i wg mnie nie są to prawdziwe TMy bo mają inną fakturę i troszkę kolor co paczka TMów z innego sklepu. Po prostu dzielę się informacjami. Lepiej kupić G&G.

Link to post
Share on other sites

W TM z taiwana moi znajomi mieli zacinki na stockowych chinskich lufach oraz widzialem pare bubli w opakowaniu wiec to co mowi KicpA moze miec sens :P

 

Tak jak z okularami Guarder. Podpisuja ze to Guardery, model z 2007 a tak na prawde to chinskie podroby...

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Strzelam ostatnio z 0.2 Guardera i musze powiedzieć że w replice PDW Boyi dzięki nim wyeliminowałem zacinki.

 

Jednak strzelając z M4 ICS-a, precka KM-Head, 510fps dostrzegłem wyraźną różnicę pomiędzy Guarderami a G&G. Wagomiar (0.2) nie odpowiadał mocy, zapomniałem zabrać cieższych, ale różnice okazały się kolosalne. Skupienie na Guarderach w przypadku strzelań na semi dramatyczne - każda, dosłownie każda kulka w inną stronę, auto nieco lepiej. Natomiast G&G mimo lżejszych kulek wykazały się wyraźną powtarzalnością trafień wydoczną zwłaszcza w trybie semi.

 

Ogólnie polecam Guardera (0.2) jako alternatywę dla kulek PJ.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam też Guardery z nowej serii, tyle że kupione ze specshopu. Ogólnie, stara seria Guarderów latała u mnie bardzo porównywalnie do G&G tej samej wagi (lufa Prometheus 550mm). Czy użytkownicy którzy mieli u siebie obie serię zauważyli jakąś różnice? Mam nadzieje że zmieniło się tylko opakowanie, a kulki nie (a jeśli tak to na + ;) ).

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites

ehh.. brak Mi słów po ostatniej strzelance :/ Jak już coś kiedyś ludzie pisali, że krakman robi jakieś "przekręty" z kulkami o ile to dobre stwierdzenie, to wiem, że nie kupie już od nich ani jednej sztuki. Mianowicie. Miałem 2 paczki tych kulek, jedną już otwarłem to wystrzelałem a drugą sprzedałem bo mój mid ich nie lubił, wszystko byłoby ok gdyby nie pierwsza zacinka na stock lufie ale to pół biedy, nawet najlepszym może się zdażyć ale podczas strzelanki mid przestał podawać, zaglądam a tam w polowie drogi do komory hehe jest coś co przypomina kulkę :D Jakby to był "aniołek" to byłbym happy, ale to coś bo inaczej nazwać tego nie idzie wyglądało jak te krzywe odlewy w żółtych kulkach z bazaru, to nie miało kształtu kulki a wyglądało jak krzywo stopiony plastik... aż się boje co by było gdyby to coś dostało się do lufy a jescze jakbym miał preckę.... ehh, szkoda że ją wywaliłem bym wam zrobił foto :)

 

Ogólnie lepiej dorzucić te 4zł i mieć np. madbule ze specshopu :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...