Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kulki Guarder


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Specjalnie zostawiłem sobie z 400 sztuk od krakmanów , po weekendzie znów kupię na zbrojowni i porównam . U mnie jakoś się nie tną (gumka guarder , komora i lufa stok CA ) Za to qumpel w całkowicie stokowym Tar21 aresa miał co chwila zaciki na lufie .

 

PS. Sprawdzałem je w magach różnych firm i :

Midy G&P podają je świetnie

lowy PJ też

reale PJ też

midy kingarms zacinki .

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Guardery(przynajmniej te 0.28) to totalna porażka. W precce Systemy tną się, uderzając o ściane fragmentują okropnie, nawet po uderzeniu w folię :!: Latają jak chcą i gdzie chcą, ogólnie powinni je wycofać ze sklepów

 

P.S: Po fragmentacji na dwie połówki, zauważyłem ze środek wygląda jak drażetka-groszek :strach:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jakiś czas temu byłem zmuszony załadować jednego maga tymi Guarderami 0,28g z Taiwangun. Zasięg skuteczny spadł o połowę i podarowałem sobie końcówkę zabawy. Niedawno miałem okazję strzelać (o czym pisałem już w tym temacie) z Guarder'ów ale kupionych na WGC. Problemu nie było. Myślałem do tej pory, że to te same kulki. Ale jedne od drugich oddziela przepaść jakościowa :-F

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zakupiłem na wiosne tego roku 6 butelek Guarderów 0,28g sprowadzonych z WGC. Na chwilę obecną zostało mi jeszcze półtorej butelki, czyli 11k wystrzelone. Na promyku 509mm, gumkach systema i ares, przy 470fps latają ładnie, nie ma bubli i złych odlewów, nie wiem w sumie jak wygląda zacinka ;] i nie tną się w midach KA.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Sry nie mogłem sie powstrzymać :)

Masa to podstawa!

sbaspmq.th.jpg

 

A co do samych kulek to może nie będą takie złe i do samopowtarzalnej się nadadzą. Pewnie będzie to coś na poziomie madbulli, podobnie jak kulki o mniejszej masie.

Edited by Piotro
Link to post
Share on other sites

I co z tego że ciężkie skoro to szit i latają gdzie chcą?? Waga to nie wszystko.

A strzelałeś akurat Guarderami >.36g?

 

Ja używałem Guarderów 0,28g, precka Prometheus i byłem bardzo zadowolony. Ba, mam ich jeszcze lekki zapas. Nie wypowiadam się na temat jakości tych od Krakmanów - ja swoje zawsze na Specshopie kupowałem i były bardzo fajne.

Link to post
Share on other sites

A strzelałeś akurat Guarderami >.36g?

 

Ja używałem Guarderów 0,28g, precka Prometheus i byłem bardzo zadowolony. Ba, mam ich jeszcze lekki zapas. Nie wypowiadam się na temat jakości tych od Krakmanów - ja swoje zawsze na Specshopie kupowałem i były bardzo fajne.

Przeczytaj może co wyżej napisałem :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja tego nie rozumiem :wink: Przecież chyba kulki produkowane są w zakładzie producenta t.j. Guardera. Więc jak może być, że w jednym sklepie kupimy Guardery dobrej jakości a w drugim nadające się co najwyżej do klamek za 5zł ze straganu??

Jeżeli tak jest to albo w zakładzie nie ma żadnych standardów i kontroli jakości lub sklepy kupują kulki ' z niewiadomego pochodzenia', tzn. pdróbki? :roll:

Jest jeszcze opcja, że Guarder wynajmuje podwykonawców u których w zakładach produkowane są kulki a niektórzy z nich nie dbają o jakość. Ale tak czy siak firma Guarder powinna dbać o kontrolę jakość i precyzję rzeczy, które widnieją po jej marką. Czyżby firma schodziła na psy? :wink:

 

P.S: Ja mam Guardery 0.28, których sama budowa pozostawia wiele do życzenia :???: Po przedzieleniu na pół wyglądają jak...groszki-drażetki :wink:

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

Używam Guarderów 0,2 w Kurtzu, żadnych problemów, nie tną się w magazynku, nie zauważyłem różnic w porównaniu z G&G, ale trzeba zaznaczyć, że strzelam na małą odległość, jedno mogę powiedzieć na pewno, PJotów mi do worka nie wsypali bo te się tną w cholerę :-F

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...