Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKMS (RK10) [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 477
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam, ja mam pytanie co do RK-10S. Planuję go zakupić, rozważam też inne "boye, np. RK-03" Ale jako, że jest to teraz jedyny RK dostępny ze stali (nie licząc wypierdka RK-01SW) chyba się na niego zdecyduję, jedyne czego się obawiam to tej kolby, nie ma ona luzów po złożeniu/rozłożeniu? Widziałem parę egzemplarzy na YT i każdy miał porypane drewniane łoże...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
tłok/głowica/cylinder uwalone było smarem...

 

Jeżeli to nowa replika to standard.Jeżeli używka to jakiś świeżak(żeby nie obrazić "serwisanta") tego boxa składał.

 

zjechana na równo

 

O co chodzi?O to,że jest płaska?To normalne.

 

edit.

 

Aaaa chodzi o brzeg głowicy.Nie nie jest to normalne.Jest tak jak szymucha mówi.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Witam, jestem posiadaczem repliki rk10s od boyia i mam pewne pytanko. Macie gdzieś może instrukcje lub jakiś poradnik jak sie dobrać do rozebrania tej repliki? Problem polega w tym, że chciał bym zamontować jakółczy ogon. Na miejscu gdzie się go powinno zamontować są metalowe zaślepki, które są jak mniemam nabite od środka.Zdj-> ebf063f9f4ad4fe52421c73cd8fd97e9.jpg

Pozdrawiam

Edited by MagnetoPL
Link to post
Share on other sites

Z założenie na AKMs nie ma jaskółki z prostego powodu. Nie da się wtedy złożyć kolby.

 

P.S Jaskółka nie jest zamontowana w miejscu tych 3 metalowych zaślepek. Odpal sobie pierwsze lepsze zdjęcie AK Boyia i zobaczysz o co chodzi.

Edited by gloomer
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...