Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no i mam gwoździa co kupic :P

 

pytanie z serii debilnych (wiem, całe wmasg.pl teraz śmieje sie ze mnie): płyty boczne da sie jakos tak zrobic aby były "poziomo" czy mi sie wydaje czy będa troche przeszkadzać (wbijać sie w ręce) osobom o niedużym torsie ?

Link to post
Share on other sites

Witam

Dla zainteresowanych - LOKI SF pojawił się już na stronie. Dodatkowo chciałem wcześniej poinformować, że od dnia 16 do 31 lipca firma nie będzie realizować żadnych zamówień. Kontakt wówczas będzie także ograniczony. Osoby które chcą, aby ich zamówienie zostało zrealizowane jeszcze przed tym terminem proszone są o ewentualne składanie zamówień do końca tego tygodnia.

 

Dodatkowo do jutra na firmowym koncie allegro pojawi się pare elementów z "czyszczenia magazynów".

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dodatkowo chciałem wcześniej poinformować, że od dnia 16 do 31 lipca firma nie będzie realizować żadnych zamówień. Kontakt wówczas będzie także ograniczony. Osoby które chcą, aby ich zamówienie zostało zrealizowane jeszcze przed tym terminem proszone są o ewentualne składanie zamówień do końca tego tygodnia.

 

Czyli dobrze rozumiem, że jeśli zamówiłem 4-go to do 16 lipca mogę liczyć na otrzymanie sprzętu?

Link to post
Share on other sites

Bardzo proszę o informację w sprawie wysyłki ładownic w MJK, (najlepiej proszę o numer nadania) oraz w sprawie wyceny MBSS PC L/XL w MJK i wyceny LBT 1879 w OD na lukas.o@op.pl . Pisałem, że strasznie zależy mi aby doszło do 15 lipca...

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje, że tutaj dowiem się wreszcie, co z moim zamówieniem.

 

Zamówiłem kieszeń uniwersalną i ładownice na magazynek pistoletowy, zamówienie miało być gotowe do wysłania w zeszłą środę. Zażyczyłem sobie wysyłkę za pobraniem, dostałem odpowiedź mailowo, że nie ma problemu. I od tamtej pory kontakt się urwał. Zamówienia nie ma, na maile z zapytaniem, kiedy zostanie wysłane nie dostaje odpowiedzi.

 

Mamy 13 lipca, a od 16 PSTG ma urlop. Chciałbym wiedzieć czy mam na co czekać, czy szukać u konkurencji?

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...