Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

 

Do oferty dołączone zostały 3 kolejne kieszenie (jutro zostaną aktywowane na stronie). Wszystkie przeznaczone są do przenoszenia granatów typu Flash-Bang a konkretnie modelu P1A6.

 

Kieszeń otwarta (granat trzymany jest przez regulowaną gumę, po bokach znajdują się taśmy trzymające łyżkę):

 

flashopenstrona.jpg

flashotwarty1strona.jpg

 

Kieszeń zamykana na rzep:

 

flashrzepstrona.jpg

 

Kieszeń zamykana na nap (na części kieszeniowej nabite są dwie napy męskie umożliwiające przenoszenie zarówno wersji z ciężarkiem jak i bez)

 

flashnapstrona.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

A ja pochwalę się kamizelką Nemezis którą nabyłem kilka miesięcy temu jeśli coś pomylę to niech mnie kthulhu poprawi bo na pewno wie lepiej :mrgreen:

 

Tak wygląda przód z konfiguracją 2x podwójna cqb do M4, 1x potrójna na m4, admin, oraz ład. do krótkiej

 

861e8cb0746ecabem.jpg

 

Tył

 

6bba5c8200fdeff8m.jpg

 

Na prawym boku 1x cargo średnie kupione rok wcześniej (widać skok jakości)

 

8c759e57f704e2e3m.jpg

 

Lewy bok to 1x cargo duże oraz worek na zrzuty miękki

 

73d9bfd915d2cc5bm.jpg

 

A tak wygląda rozłożona od zew

 

5801f748c53e7a21m.jpg

 

i wew

 

e6e0d77fc0020192m.jpg

 

 

Po kilku miesiącach dość intensywnego użytkowania muszę przyznać że kamizelka jest solidna i po dopasowaniu bardzo wygodna, jedyne co udało mi się uszkodzić to lamówkę na plecach przy uchwycie transportowym. Kamizelka ma miejsce na wkłady SAPI w rozmiarze M oraz wkłady kevlarowe takie jakie występują w olv, wykonana z cordury w kolorze ranger green która ponoć jest nie palna (nie wiem nie sprawdzałem) uchwyt QR jest ale nie testowałem z powodu zbyt małej wagi kamizelki. To chyba tyle, o czym zapomniałem niech kthulhu dopowie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

TBM, Mario - paczuszki do was powinny na dniach dotrzeć (niestety nie mogę odpowiadać za opóźnienia jakie obecnie mogą wyniknąć z powodu działania poczty).

 

Jeszcze raz przepraszam za wszelkie opóźnienia i problemy ew. problemy związane z kontaktem (niestety dość duża ilość zamówień które ostatnio się pojawiły sprawiły, że byłem zawalony pracą)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam

Wrzucam zdjęcia obiecanych kieszeni: na granat airsoftowy GR2 (wersja zamykana na rzep):

 

granatgr2a.jpg

granatgr2b.jpg

 

Kieszeń na 1 magazynek do P90 (również wersja zamykana na rzep, odpowiednia konstrukcja krawędzi ładownicy zapobiega zahaczaniu magazynka podczas wyciągania z ładownicy):

 

p90a.jpg

p90b.jpg

 

Dodatkowo kieszeń na rękawiczki jednorazowe (z przodu umieszczona jest gumowa "śluza" umożliwiająca szybkie wydobycie rękawiczek, kieszeń może być montowana zarówno na molle jak i na pasach typu Duty Belt, na zdjęciu kieszeń z rękawiczkami nitrylowymi):

 

rkawiczki.jpg

Link to post
Share on other sites

Wszystko doszło, tylko coś jest pokopane z szerokością komórek albo u ciebie albo w miwol i guarderze ;(

 

Cargo duże poziome jest na 6 kolumn palsów - podczas przyczepiania okazuje się że jest szersze w stosunku do komórek na gratach miwo i guardera o jedną czyli twoje 6=ichnie 7. Taka mała uwaga.

 

Reszta ładownic jak zawsze przyzwoicie wykonana, mam nadzieję że posłużą długo, comfort też pikny - brakowało mi 5 pkt mocownia ale już sobie poradziłem - takie taktyczne marudzenie.

 

Niemniej polecam bo sprzęt jak najbardziej na poziomie, zarówno pod względem sycia, materiałów jak i wykonania. ORAZ WYTRZYMAŁOŚCI

Link to post
Share on other sites

Szybciej odpowiedź uzyskasz kontaktując się bezpośrednio z Ktulhu. Wiem, bo sam zamawiałem u niego chesta, kontakt jest szybki, łatwy i bezproblemowy.

A chest, swoją drogą, w pytę! :D

To racja, napewno kontakt byłby szybszy, lecz pomyślałem że odpowiedź na moje pytanie może przyda się i innym ;)

Edited by scizophrenikz
Link to post
Share on other sites

Hohoho a to się pozmieniało ;-)

A nie wiem jak było wcześniej, w każdym bądź razie ja nie miałem powodów do narzekań pod tym względem :)

 

To racja, napewno kontakt byłby szybszy, lecz pomyślałem że odpowiedź na moje pytanie może przyda się i innym ;)

Racja, o tym nie pomyślałem ;)

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Ładownice na M4/M16 takie jak w ofercie na sklepie w kolorze czarnym są dostępne obecnie od ręki (cena na stronie). Co do ładownic pistoletowych, to ładownice na 1 magazynek również zamykane na rzep są w cenie 21zł/szt i również dostępne są obecnie od ręki. Wszystko naturalnie wykonane z Cordury.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...