Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałem wcześniej do czynienia ze sprzętem Kthulhu, i to z czasów, gdy o PSTG nikt (chyba ;)) nie myślał - powiem tak: przeskok jakościowy jest olbrzymi, nie mówiąc nawet o cenie ;) Taki zestaw Flyye kosztuje koło 600zł - tutaj znacznie taniej, choć o cenie nie chce się wypowiadać (ze względu na to, że nie jest to stały produkt w ofercie).

 

91746282.th.jpg53252251.th.jpg

 

64287327.th.jpg49796608.th.jpg

 

 

Jest to Plate Carrier, więc posiada miejsce na twarde wkłady. Plecy można odczepić, i mając prosty pas można uzyskać chest-rig.

88422988.th.jpg32995200.th.jpg

 

 

Jak na kopię RRV przystało, kamizelka posiada chowany przedni panel:

89546382.th.jpg

 

 

Oraz możliwość skrócenia go, poprzez podwinięcie ostatniej linii PALSów ;)

23824913.th.jpg71999181.th.jpg

 

A tu małe zestawienie koloru z Camogromem.

k01d.th.jpg96156515.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Witam. Czyż mógłbym poprosić o piękne zdjęcia mini panelu piersiowego na kimś, kto nosi duży plecak z pasem biodrowym? Duży tzn. powyżej 30 litrów. ;)

Jeśli nikt do wieczora mnie nie ubiegnie, to Ci po pracy cyknę i zamieszczę :)

Link to post
Share on other sites

Witam

Miło mi poinformować, że po dość długim czasie oczekiwania od poniedziałku ponownie można składać zamówienia na oporządzenie z Cordury US Woodland.

 

Witam

Ze względu na inny niż wcześniej koloryt Cordury US Woodland (posiadający trochę inny kontrast plam i wersję koloru najjaśniejszego. Wersja ta spotykana czasami była w oporządzeniu MOLLE prodkcji SDS) każde zamówienie na oporządzenie w tym kamuflażu będzie musiało zostać potwierdzone po przesłaniu wcześniej zdjęcia kamuflażu (ew. ukaże się ono w okolicy wtorku na forum na przykładzie jakiejś ładownicy).

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam

Jakoże dość sporo osób pyta się o ten Woodland wklejam zdjęcie poglądowe. Na zdjęciu część kieszeniowa nowej apteczki zrywanej. Jako tło porównawcze posłużyła bluza American Apparel. Zdjęcie robione bez lampy błyskowej (w razie konieczności mogę wrzucić również i takowe zdjęcie, jednak jak wiadomo lampa na ogół dość mocno zniekształca kolory).

 

sdc10760.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Odebrałem paczuszkę od PSTG, a w niej m. in. pasoszelki Thor, apteczka zrywana i kilka innych ładownic. Wykonanie na eleganckim poziomie, nie ma się czego przyczepić. Kontakt szybki i bezproblemowy, realizacja zamówienia również. Polecam. :)

Link to post
Share on other sites

Witam

Dzisiaj pierwsza partia nowych elementów:

 

Kieszeń shingle na 2 magazynki G36:

g36ag.jpg

 

Kieszeń na radiostację TK760:

tk760.jpg

tk760b.jpg

 

Kieszeń na radiostację TK890:

tk890.jpg

tk890a.jpg

 

Kieszenie na TK760 i TK890 są typu otwartego. Każda z nich posiada jak widać na zdjęciach wycięcie umożliwiające bezproblemowe podłączenie zestawu słuchawkowego. Krótce także wersja z klapą.

 

Pasoszelki Thor CQB (pas jest jedynie swego rodzaju "rękawem", nie posiada pasa wewnętrznego. Do zdjęcia użyty został pas ewakuacyjny). Szelki wykonane w układze H, dostosowane do noszenia pod kamizelką.

thorcqb1.jpg

thorcqb2.jpg

thorcqb3.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest british

Witam.

Tak w ciekawości -jaka jest gramatura oliwkowej Cordury, jaką ostatnio stosujesz? Dziś dostałem paczkę od Ciebie, i materiał jest wyraźnie cieńszy i o drobniejszym splocie niż Cordura zielona i RG, z jakiej szyłeś wcześniej.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Szybkie pytanie- na ile w pasie jest projektowany chest, którego focie powyżej pokazał Arafat?

 

Ja dziś miałem okazję go pomacać (przyznaj Arafat, sprzedałeś :P ) i przymierzyć - mimo, że do kurczaków nie należę, to w środku kamizelki zostało tyle miejsca, że mogłem tam jeszcze schować ręce - mimo maksymalnego ściągnięcia pasków.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam

Shingle na G36 są już skończone (muszą jedynie zostać aktywowane na stronie co powinno nastąpić do końca tego weekendu). Ceny narazie przedstawiają się następująco:

 

-1 magazynek - 35zł

-2 magazynki - 45zł

-3 magazynki - 55zł

 

Dodatkowo chciałbym poinformować, że ze względu na powolne przechodzenie produkcji do dużej szwalni część produktów może czasowo zniknąć ze strony. Niemal wszystki zostaną zmodyfikowane (m.in. powrót do ryglowania wszystkich nerwalgicznych punktów konstrukcji, ulepszenie samych wzorów). Nowe produkty wykonane, już w nowym miejscu będą odpowiednio oznaczone (pierwsze prawdopodobnie będą miały na stronie dopisek "wersja 2010"). Niestety, skok jakościowy produktów może odbić się także na cenach (choć powinno to następować możliwie płynnie i "bezboleśnie").

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...