Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PS TACTICAL GEAR


Recommended Posts

Witam

Dwa kolejne produkty:

Kieszeń na granat airsoftowy GR2 w wersji zamykanej na klamrę:

 

granatgr2ba.jpg

granatgr2bb.jpg

 

Panel Administracyjny ( posiada 2 wewnętrzne kieszonki, co więcej, jak widać rzep nie jest jednolity a posada naszyte taśmy zgodne z systemem MOLLE/PALS przez co w razie konieczności może stać się także platformą montażową bez konieczności jego odpinania; dostarczany razem z pojedynczą ładowniczką pistoletową):

 

adminpanela.jpg

adminpanelb.jpg

Edited by PS TACTICAL GEAR
Link to post
Share on other sites
  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rzeczy PSTG są bardzo dobrze wykonane. Dostałem właśnie zamówione apteczki i ładownice na magazynki AK/BERYL, wszystko uszyte tak jak chciałem. Zaletą PSTG jest to, że to wykona zamówiony towar z uwzględnieniem modyfikacji jakie chce się wprowadzić.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wczoraj dostałem wygranego na aukcji WOŚP chestriga w ranger greenie oraz w prezencie utility poucha też w rg. Mam w domu ładownice Eagle'a oraz Flyye'a w tym samym kamo.

 

Po obejrzeniu i porównaniu produktów tych 3 firm dochodzę do jednego wniosku.

 

Jak ktoś nie ma dużo gotówki i nie zależy mu na metce EI to niech bez zastanowienia bierze szpej od Kthulhu/PSTG.

 

Użyte materiały bdb, szycie bdb.

 

Jedyne do czego mogę się przyczepić, to jaśniejszy odcień rg w stosunku do eaglea. Jednak to nie jest wadą, po prostu inna partia materiału, to i odcień inny.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kthulhu robi także inne rzeczy ;-)

Chodź sam szyje nie zrobię wszystkiego ;-)

Szybko i profesjonalnie poprawił mi chesta BHI. Teraz z boku są taśmy MOLLE/PALS. Naprawił mi także szelkę. Różni się kolorem ale byłem o tym ostrzegany-ciężko dorwać taki sam odcień jak ma BHI.

Szwy konkretne. Jestem zadowolony.

Tutaj fotki;

 

http://supertac.blogspot.com/2010/02/chest...-blackhawk.html

Link to post
Share on other sites

Super pochwalił, to i mnie wypada. Poprosiłem Ktulenkę o parę rzeczy w woodlandzie - głównie kieszenie na RGD-2 na własny użytek i dwa zrywane IFAKi w RG dla kolegów wyjeżdżających. Zrobił bardzo przyzwoicie, z uwzględnieniem podanych szkiców, wymiarów itp.

 

Z czystym sumieniem mogę rekomendować PSTG, zwłaszcza jeśli chodzi o custom "kieszeniowy", nie znam bliżej rzeczy kamizelkowych Ktula, ale kieszenie są bardzo ok.

Link to post
Share on other sites

Witam

Dziś niewielka porcja zdjęć nowych, dostępnych na dniach na stronie elementów:

 

Kieszeń na 3 magi od Beryla (pasują takż magi od AK74). Dla wyjaśnienia, wiem, że zaraz rzucą się pewnie stwierdzenia że to podobne do tego, a to do tamtego (niestety w tych konstrukcjach dużo zmienić się już nie da). Kieszeń jest trochę głębsza niż większość innych. Dodatkowo górne krawędzie bocznych ścianek ścięte są pod lekkim skosem, tak, żeby chronić bardziej w miejscu, gdzie kończy się klapa. Separatory magazynków wykonane są z podwójnej taśmy poliamidowej. W wersji ostatecznej nie ma na zakończeniu taśm gumowych uchwytów.

 

beryl3a.jpg

beryl3b.jpg

beryl3c.jpg

 

Mała kieszeń uniwersalna:

 

uniwersalnamala.jpg

 

Pasoszelki Thor:

 

pasthor.jpg

thor1q.jpg

thor2c.jpg

thor3y.jpg

Edited by PS TACTICAL GEAR
Link to post
Share on other sites
Guest british

To ja pochwalę - kolejne zamówienie zrealizowane, tym razem odrobinę przeciągnęło , ale w zamian otrzymałem miły (i uzyteczny) gratis.

Relacja z klientem coraz lepsza.

Sama jakość sprzętu oczywiście tip-top, wszystko ładnie i estetycznie, z porządnych materiałów. Żeby tylko do kieszeni wchodziła maniura z kubeczniem, a nie sama maniura, to w ogóle byłbym w siódmym niebie :P (to ostatnie to w ramach typowo polskiego narzekania ;) ).

Link to post
Share on other sites

I ja potwierdzam klasę sprzętu Piotrka. Odebrałem trochę PC w RG, sporo pouch'ów różnego rodzaju i wszystko cacy uszyte. Dojdą teraz do mnie jakieś rzeczy z MIWO, tak więc porównam i opiszę. Niestety słowność i terminowość Piotrka daje duuuuuużooooo jeszcze do życzenia. :)

 

P.S.

Teraz tak prywatnie... Panie Piotrze, kiedy dostanę szele, apteczkę?

Coś nie mogli znaleźć przesyłki :P

Jestem chyba nadwyraz wyrozumiały w Twoim przypadku... Aj słer

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Dzisiaj na szybko tylko jeden nowy produkt, a mianowicie kieszenie CQB na 2 magi AK47. Dostępne obecnie w kolorze Olive, wz93, czarnym, DPM.

 

ak47a.jpg

 

ak47b.jpg

 

Ładownica jest nie tylko wyższa od tych do Beryla, ale także jest nieznacznie głębsza (1,5cm więcej). Tradycyjnie dodany jest ściągacz umożliwiający szybkie dopasowanie siły trzymania magazynków przez gumę.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam

Na stronie zostały dodane kolejne produkty.

 

Niestety ale wciąż nie dotarła dostawa z Cordurą w US Woodland. W tym kamuflażu dostępne są więc tylko elementy wykonane wcześniej (głównie są to kieszonki na magazynki pistoletowe)

 

Poka foto tych kieszonek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...