Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kolimator EoTech


Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

witam kolegów , przymierzam się do zakupu pierwszego mojego koli, "eotecha". najlepiej 552. I tu pytanie mam - jaki montaż jest lepszy, wygodniejszy - http://azteko.pl/celownik-kolimatorowy-typ-holo-552-black-p-4638.html - czyli "zwykły" czy też lepiej wziąc model z takim montażem - http://azteko.pl/kolimator-typu-et-553-piaskowy-p-7873.html

Mam też pytanie czy jest jakaś znacząca różnica miedzy tymi dwoma kolimatorami powyżej 552 i 553 czy też różnią sie jedynie lekko wyglądem zewn.?

Który z tej dwójki byście polecili? Nigdy nie miałem kolimatora w rękach bo dopiero zaczynam zabawę w airsoft. Proszę więc o rade :D

Link to post
Share on other sites

W sklepach sprzedają takie gónwa że szkoda gadać. Sprzęt Tomka trzyma poziom, u mnie działa od września jeśli dobrze kojarzę.

Edit. I do tego czasu jechałem na fabrycznym komplecie baterii w 552. Świeciły ciągle jak nowe. Tylko ostatnio otworzyłem tą klapkę, a jak ją zamknąłem po sprawdzeniu baterii, to nagle ledwo zipały :D Dałem akusy AA 2,2Ah i mam problem zasilania dożywotnio z głowy.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

Tomek sprzedaje ten sam sprzęt, co jest w sklepach. Wszyscy zaopatrują się u tych samych skośnookich sprzedawców na alibabie, aliexpressie, dhgate, itede. Różnica jest taka, że sprawdza co sprzedaje dalej, wykrywa usterki i je usuwa, bądź reklamuje.

Ja polecam eotka z deltashopu. Tani, sprawny, bez ducha i z gwarancją.

Link to post
Share on other sites

Eotechy ze sklepów mają duchy, znikające znaki celownicze, niepełną i kruchą regulację czy ciemne szybki. Bardzo trudno dostać dobry sprzęt w sklepie. Gwarancja? Zasłaniają się uszkodzeniami mechanicznymi, które nie podlegają gwarancji. Więc możesz się nią ratować gdy znak kiepsko działa. jeśli nie działa wcale, bo się elektronika odlutowała, lub pierdyknęła Ci regulacja, to w sklepie odeślą Cię do domu, bo to nie ich wina. Niestety takie przypadki to zdecydowana większość awarii.

Link to post
Share on other sites

Bullshit... :icon_wink:, Miałem sklepowe, miałem z Chin i to wszystko jeden chińczyk składał. Trafiają się lepsze i gorsze egzemplarze w zależności od partii, pogody, ilości ryżu w misce itede.

Co do gwarancji się nie wypowiem, bo z niej nigdy nie korzystam, ale jak z Chin mi coś wadliwego przyjdzie, to zawsze pieniądze zwracają ;D

 

Oczywiście nie robię antyreklamy tomkowi. Miałem jego eotka, i również polecam, ale wiem też że można dostać to samo w niższej cenie :icon_wink:.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Kolejny zakup i człowiek znów staje się szczęśliwy.Zakupiłem niedawno kolejny model EO u TomekPL i znów się N I E rozczarowałem.Tym razem jest to model XPS w,którym nie ma efektu ducha!

Wszystko ładnie śmiga bez jakichkolwiek zastrzeżeń.W porównaniu do mojego poprzedniego modelu 552 ten ma jakby trochę niebieska szybkę,ale różnica jest minimalna.

Link to post
Share on other sites

Po pół roku intensywnych testów ja również mogę gorąco polecić Eotecha exps3-2 od Tomkapl.

Brak efektu ducha, minimalne podświetlenie jest na tyle słabe, że ze spokojem można używać go w nocy.

Przewożony w bydlęcych warunkach rozmaitymi pojazdami, obijający się o ściany i drzewa, raz czy dwa nawet nadepnięty ;)

Do tego przetrwał już kilka poważniejszych ulew, które nie zrobiły na nim wrażenia.

 

No i jest ładniutki :icon_wink:

Edited by Afrati89
Link to post
Share on other sites

Dzięki za info na temat EXPS od tomka, wczoraj go zamówiłem i te pozytywne opinie tylko sprawiają że nie mogę się doczekać aż przyjdzie :D. Zamówiłem też przezroczystą osłonke na szkiełko, bo szkoda stracić te 250zł przez głupią kulke. Może mi ktoś powiedzieć czy zniekształcenie obrazu jest na prawdę nieznośne przy celowaniu obuocznie ?

Link to post
Share on other sites

Ta, ostatnio gość schował się za takimi wielkimi, przemysłowymi worami na piach. Wystawał mu tylko czubek hełmu. Przez koli z osłonką kompletnie nie mogłem go odnaleźć, więc skończyło się serią na oko. Fart że miałem lipola 11V, to kilka kulek go zahaczyło. Nie polecam tego wynalazku, może mało szpeci koli, no prawie w cale, do tego zapewnia dobrą ochronę, ale mocno zniekształca obraz. Mając wystającą zza winkla czyjąś głowę czy rękę na ponad 30m nie da się tego odnaleźć w wizjerze z tą osłonką. Sam zastanawiam się nad stalową siatką.

Edited by MrMCET
Link to post
Share on other sites

A jaką masz dokładnie osłonę? Ja swojego 552 nie używam i mam inne koli, ale swego czasu kupowałem gogle bhp, z takiego gumowego plastiku żeby dało się ciąć i ciachałem. Widac w sumie tylko patrząc prosto na koli, to jest po prostu mały kawałek szybki w kształcie kwadratu zaokraglonego po bokach, mając dostęp do sprzętu można wyciachać idealnie. Nie zniekształca, wytrzymała

Link to post
Share on other sites

O! Wiem co by było fajne. Podeślijmy foty tego jak prezentuje się obraz przez wizjer z i bez osłonki, na zgaszonym eotechu. Ja mam gorszą, Wy mówicie że macie całkiem ok egzemplarze. Innym się pewnie kiedyś taka wizualizacja przyda. Ja swoje zdjęcia wstawię jutro, bo dzisiaj się już światło skiepściło na zewnątrz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...