Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oddałem do jednego w Warszawskich, ale nie chcę podawać nazwy, bo nie o to mi chodzi.

 

Said - możesz mi podesłać na pw jakie osiągi w eSeRkach uzyskałeś przy jakich częściach? Jeśli jesteś oczywiście zainteresowany pogrzebaniem w mojej. Nie zależy mi na strasznej mocy - zależy mi na kulturze pracy i szczelności układu, żeby powtarzalność była jak najlepsza.

Link to post
Share on other sites

@Małpetti

Moje wyniki z mocnych eserek to

CA 712 fps na m210

CA 698 na sp170 z BU

CA 650 na sp170

PJ 646 na pelnym gb od G&P m170

PJ 633 na GB od G&P m170

Jedna G&P, na której poległem ;-) .

 

Widzę, że muszę napisać dużymi literami:

JESTEM W GRZE, NIE PRZESTAŁEM SERWISOWAĆ.

Jeśli przez parę dni nie odpisuję to raczej dlatego, że jestem zasypany po dach replikami. Z reguły odpisuję każdemu, czasem parę dni później.

Jeśli ktokolwiek twierdzi, że przestałem serwisować i nie jestem to ja, to taka osoba kłamie bezczelnie.

 

Pozdrawiam, Pold.

 

Z Gildii chwilowo czynny jest tylko Dexterkrak i ja. Kicpa CHWILOWO na urlopie, AnR na emeryturze, bawi się w soft we własnym zakresie, nie serwisuje. Marcinek83 zbananowany na wmasgu całkowicie zerwał z softem, poświęcił się innym pasjom. Viamortis z tego co kojarzę nigdy za bardzo nie serwisował. Jest członkiem Gildii honorowym a nie serwisującym. Żyje jak człowiek, ma pracę, piękną żonę i jeszcze fajniejsze dziecko.

Edited by Wojtass
Link to post
Share on other sites

@Wojdatuz:

Uważałem Cię za poważną osobę, ale automatycznie zmieniam o Tobie zdanie. Jak widać dzieci również mogą mieć ponad 1000postów. Pełną odpowiedź uzyskasz w tamtym temacie.

 

Jestem strasznie niepoważny zwracając Ci uwagę...

 

Ja tam widzę, że mi zarzuca oszustwo...

 

Widź co chcesz, nie chce od Ciebie pieniędzy, tylko wytłumaczenia, zamiast normalnie odpowiedzieć, że m165 masz w innym GB rzucasz obelgami i nie mówisz nic konkretnego. A na chrono masz podane kulki 0,28g więc 406fps na takich kulkach jest już nie możliwe.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...