Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

Ja też powoli wracam do serwisowania replik, więcej info na PW ;)

Jakby ktoś miał problem z repliką i nie mógł sobie z nim poradzić albo nie wiedział jak się zabrać za tuning, co kupić itd. to znów pomagam na PW za free, także piszcie śmiało ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wow! Pomagasz za free... A to inni pobierają za to opłaty? Faktycznie. Jest się czym chwalić.

 

Wracam do gry Panowie i Panie.

 

 

Czy ja się czymś chwalę? Po prostu piszę żeby zainteresowani wiedzieli. Wcześniej jak dałem podobne ogłoszenie to pisało do mnie co najmniej kilka osób dziennie więc trochę tego było.

Link to post
Share on other sites

Nadal nie wiem o co Ci chodzi, sporo ludzi ma kłopoty z replikami i nie stać ich na serwis bądź wolą wziąć się za to samemu lecz mają jakiś kłopot i gdzieś utknęli. Czy chęć pomocy takim ludziom to robienie z siebie idioty? Mam wakacje i mogę trochę więcej czasu na to poświęcić a przy okazji komuś pomóc, co w tym złego?

I nie pisałem, że jestem super, nie wiem czego się czepiasz, nie mam zamiaru się tym chwalić ani w jaki kolwiek sposób dowartościowywać a jedynie zrobić coś dla kogoś bezinteresownie. Przyznaj, chyba dawno tego nie robiłeś?

Link to post
Share on other sites

Przyznaj, chyba dawno tego nie robiłeś?

 

Ty niemądra małpko, nie masz zielonego pojęcia o mnie, tym co robię.

Niemądra małpko, proszę Cie usilnie. Nie czaisz, co? Wytłumaczę.

Piszesz, że pomagasz za darmo - co sugeruje, że pomoc u niektórych kosztuję. Nie znam serwisanta u którego wysłanie PW, zagadanie na GG wiązało się z kosztami. Tym bardziej pomoc zdalna. Wprowadzasz ludzi w błąd. To raz.

 

mnie co najmniej kilka osób dziennie więc trochę tego było.

 

Druga sprawa. Pisanie ile pisze osób do Ciebie jest nie na miejscu. Jest to niefajne chwalenie się, dwa zwracasz uwagę innych jak dużo osób piszę do Ciebie i dajesz do zrozumienia potencjalnemu klientowi "Ojej, dużo osób pisze do niego, pewnie jest dobry".

 

Nie, nie potrzebuje go tłamsić dla klientów. Pracy mam dużo, dziękuję bardzo, zawsze miałem. Temat nie służy autoreklamie. Forum w ogóle nie służy autoreklamie.

Link to post
Share on other sites

Ok, teraz rozumiem o co Ci chodziło.

Faktycznie może to sugeruje, że reszta pobiera za to opłaty, nie miałem tego na myśli. Jednak słyszałem już od paru osób, że paru serwisantów nie odpisywało na ich wiadomości lub odpisywali w taki sposób aby ich spławić, więc faktycznie, reszta nie bierze za to kasy, ale jak widać w pewnym momencie może to być dla nie których męczące. Z tym dopiskiem, że jest za free raczej chodziło mi o zachęcenie ludzi, żeby nie bali się pytać ;)

Co do pisania ile to osób do mnie pisało raczej miałem na myśli, że wiele ludzi woli zapytać co jest nie tak i wziąć się za to samemu niż zapłacić komuś, chciałem pokazać, że jest sporo ludzi, a nie się przechwalać itd.

 

Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodziło, faktycznie nie świadomie napisałem tego posta w taki a nie inny sposób, jednak nie taki był mój cel ;)

 

PS. Owszem, nie mam o Tobie żadnego pojęcia, dlatego ostatnie zdanie napisałem w formie pytania ;)

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Widzisz Judaszu... Gdyby na KAŻDE JEDNO PW odpisywać treściwie i w sposób pomocny to by dnia brakło a za to dorobiłby sie człowiek rozstroju nerwowego. Na gg jeszcze sie nie zdarzyło bym kogoś spławił jeśli ten ktoś napisał cokolwiek z sensem i na poziomie. Na wiadomości typu "jesteś?" albo "odezwij się jak będziesz, piszę w sprawie repliki" nie odpisuję z definicji. Ewentualnie czasem, napiszę takiemu zawodnikowi by najpierw sie przedstawił i opisał co to i co temu. Nie widzę powodu bym miał być traktowany jak chodząca encyklopedia i cały wolny czas poświęcać pytajacym o radę. To może niewiarygodnie brzmi ale mam swoją pracę, swoje zainteresowania, swoje życie osobiste/towarzyskie. Także widzisz... fajnie, że odpowiadasz na wszystko jednak wyraźne zwracanie uwagi, na to, ze inni nie zawsze tak czynią jest nieładne. Czasem ludzie po prostu maja dość a większość odpowiedzi jest na forum.

 

Nie traktuj tego jako przytyk, czy jakiś osobisty wjazd, po prostu za jakiś czas dojdziesz do tego, ze rzygasz już replikami i naprawdę nie zawsze sie człowiekowi chce tym zajmować.

Link to post
Share on other sites

[...]Nie widzę powodu bym miał być traktowany jak chodząca encyklopedia i cały wolny czas poświęcać pytajacym o radę.[...] Także widzisz... fajnie, że odpowiadasz na wszystko jednak wyraźne zwracanie uwagi, na to, ze inni nie zawsze tak czynią jest nieładne. Czasem ludzie po prostu maja dość a większość odpowiedzi jest na forum. [...]

 

Zdaję sobie z tego sprawę, sam po pewnym czasie mam dość i robię sobie przerwę, teraz znowu jest ok dlatego napisałem, że chętnie pomogę takim ludziom, chociażby dlatego żebyście Wy mieli luźniej ;)

 

[...]Nie traktuj tego jako przytyk, czy jakiś osobisty wjazd, po prostu za jakiś czas dojdziesz do tego, ze rzygasz już replikami i naprawdę nie zawsze sie człowiekowi chce tym zajmować.[...]

 

Już do tego doszedłem ;)

Sam często tym rzygam, często jest to męczące i bardzo frustrujące, dlatego zajmuję się replikami przez jakiś czas, potem robię długą przerwę i znowu bawię się z replikami ;)

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Oj AnR chyba trochę za mocno najechałeś na Judasza- nie miał chłopak nic złego na myśli przecież, obrał to tylko w niewłaściwe słowa ale bez przesady . poldeck- bardzo ładnie , wymownie nakreśliłeś co i jak.....warto by każdy przed kontaktem z serwisantem pamiętał iż ma on swoje życie prywatne również. Pamiętajcie koledzy...mamy wspólne zainteresowania więc pomagajmy sobie a będzie żyło się nam łatwiej i przyjemniej :) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,

poszukuję serwisanta z Poznania. Posiadam replikę SLR105A1 firmy Classic Army, ulepszoną do ok.420 fps. Podczas strzelania usłyszałem ciche tarcie (zgrzyty), od razu przerwałem. Coś jak mielenie ziaren. Od tego zdarzenia minęły 2 miesiące, a replika leżała bezczynnie. Gdy wczoraj chciałem oddać jeden strzał na pojedynczym, usłyszałem o wiele głośniejszy zgrzyt... Dodam jeszcze, że teren na którym się strzelałem był dość piaszczysty, lecz nie kopałem repliką dołków -.- Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne to dostosuję się do terminu, a także zapłaty :icon_razz2: Piszę tutaj, gdyż chodzi mi o samą diagnostykę usterki, a repliki do speca nie chcę oddawać :icon_neutral:

Pozdrawiam :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites
Witam,

poszukuję serwisanta z Poznania. Posiadam replikę SLR105A1 firmy Classic Army, ulepszoną do ok.420 fps. Podczas strzelania usłyszałem ciche tarcie (zgrzyty), od razu przerwałem. Coś jak mielenie ziaren. Od tego zdarzenia minęły 2 miesiące, a replika leżała bezczynnie. Gdy wczoraj chciałem oddać jeden strzał na pojedynczym, usłyszałem o wiele głośniejszy zgrzyt... Dodam jeszcze, że teren na którym się strzelałem był dość piaszczysty, lecz nie kopałem repliką dołków -.- Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne to dostosuję się do terminu, a także zapłaty :icon_razz2: Piszę tutaj, gdyż chodzi mi o samą diagnostykę usterki, a repliki do speca nie chcę oddawać :icon_neutral:

Pozdrawiam :maniak_OK:

 

Napisz do mnie na PW. Na poczatku września będę w Poznaniu, więc jeśli teraz wysłał byś mi replikę, to wezmę ją tam ze sobą i odbierzesz. Co do kosztów itd z pewnością się dogadamy i będziesz bardziej do przodu niż miał byś oddać replikę do speca : )

 

 

Od września nie dam już rady serwisować replik, co najmniej do końca roku. Pochłonął mnie całkowicie MON, więc swoje "serwisowanie" z racji braku czasu zawieszam.

 

Tak wiem, wasze kałaszki cymy i boyia już płaczą na tę wieść... Lecz nie przejmujcie się, od nowego roku, często będę w Poznaniu (jeśli nie na stałe) i w Gorzowie, więc w tych dwóch miejscowościach być może będę mógł działać.

 

Pozdrawiam

Edited by Jacek GROT
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...