Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Serwisanci - opinie/dyskusje (zapoznaj się czerwonym dopiskiem pod pierwszym postem)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

poszukuję serwisanta z Poznania. Posiadam replikę SLR105A1 firmy Classic Army, ulepszoną do ok.420 fps. Podczas strzelania usłyszałem ciche tarcie (zgrzyty), od razu przerwałem. Coś jak mielenie ziaren. Od tego zdarzenia minęły 2 miesiące, a replika leżała bezczynnie. Gdy wczoraj chciałem oddać jeden strzał na pojedynczym, usłyszałem o wiele głośniejszy zgrzyt... Dodam jeszcze, że teren na którym się strzelałem był dość piaszczysty, lecz nie kopałem repliką dołków -.- Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne to dostosuję się do terminu, a także zapłaty :icon_razz2: Piszę tutaj, gdyż chodzi mi o samą diagnostykę usterki, a repliki do speca nie chcę oddawać :icon_neutral:

Pozdrawiam :maniak_OK:

Ponawiam zapytanie. Dodam jeszcze, że zależy mi na tym, żeby przyjść do kogoś osobiście z repliką, gdyż nie chcę wysyłać nieznanej osobie ;]

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wysłałem swoją G&P M16A3 do serwisanta w Szczecinie.

Wróciła z wgiętym body! Nie jakoś masakrycznie, ale jednak. Widać to dobrze od dołu komory zamkowej. Przysięgam nie wiem jak to można było zrobić, ale udał mu się ten wyczyn. Próbowałem się do niego dodzwonić i nie odbiera. Przez to wgięcie sprężynka od wyrzutnika łusek nie "dochodzi" do górnego body i efekt jest taki, że się klepie po każdym ruchu Obija się o łoże. Dodatkowo poluzował mi się selektor ognia. Nie wiem czy z jego winy bo źle ją złożył czy ze "starości"...

Ten serwisant to @barakuda. Jest zarejestrowanym użytkownikiem na portalu. Uwaga na niego. W czasie naprawy dzwonił do mnie co wymienia i jak się ta replika ma. Wydawał się miłym człowiekiem. Sądziłem, że jest profesjonalistą w tym co robi i wszystko będzie git, a tu taki klops... Pewnie upadła mu w serwisie jakoś niefortunnie. Chociaż mógł mnie o tym powiadomić i zejść z ceny, a tak to muszę wystawić negatywną opinię o tym serwisancie.

Lipa...

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bardzo polecam serwisanta fusi,bardzo fajnie poskładał moją replikę. Zamontował kable niskooporowe, mosfet z ab, wszystko spodkładkował i uszczelnił. Wycisnął na sprężynie sp120 470fps stałe więc szczelność niesamowita :icon_biggrin: Polecam bo jest tanio, szybko i bardzo sprawnie :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Przepraszam za zamieszanie i szczególnie przepraszam fusiego, który wsadził tam 130 :) Nie mogę już edytować dlatego piszę tutaj. Nie znam się na tym i za bardzo nie pamiętałem jaką sprężynę tam włożył, więc myślałem że nie będzie tam takiej różnicy :D

Link to post
Share on other sites

Bardzo polecam serwisanta fusi,bardzo fajnie poskładał moją replikę. Zamontował kable niskooporowe, mosfet z ab, wszystko spodkładkował i uszczelnił. Wycisnął na sprężynie sp120 470fps stałe więc szczelność niesamowita :icon_biggrin: Polecam bo jest tanio, szybko i bardzo sprawnie :icon_smile:

 

...który to ów rzekomy serwisant dwa tygodnie temu pisał, iż pierwszy raz rozkłada GB... :icon_confused:

 

Ludzie! Ogarnijcie się! To, że ktoś zrobił replikę sobie i kumplowi jeszcze nie czyni z niego serwisanta :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Wysłałem swoją G&P M16A3 do serwisanta w Szczecinie.

Wróciła z wgiętym body! Nie jakoś masakrycznie, ale jednak. Widać to dobrze od dołu komory zamkowej. Przysięgam nie wiem jak to można było zrobić, ale udał mu się ten wyczyn. Próbowałem się do niego dodzwonić i nie odbiera. Przez to wgięcie sprężynka od wyrzutnika łusek nie "dochodzi" do górnego body i efekt jest taki, że się klepie po każdym ruchu Obija się o łoże. Dodatkowo poluzował mi się selektor ognia. Nie wiem czy z jego winy bo źle ją złożył czy ze "starości"...

Ten serwisant to @barakuda. Jest zarejestrowanym użytkownikiem na portalu. Uwaga na niego. W czasie naprawy dzwonił do mnie co wymienia i jak się ta replika ma. Wydawał się miłym człowiekiem. Sądziłem, że jest profesjonalistą w tym co robi i wszystko będzie git, a tu taki klops... Pewnie upadła mu w serwisie jakoś niefortunnie. Chociaż mógł mnie o tym powiadomić i zejść z ceny, a tak to muszę wystawić negatywną opinię o tym serwisancie.

Lipa...

 

I co nic nie wyjaśniłeś ? Ja bym się nieźle wkur.. i tego nie odpuścił, domagałbym się chociaż używanego body od gp albo jakiś 2 stów na nie.

Link to post
Share on other sites

Jestem zmuszony wystawić mega pozytyw serwisantowi Lukira. Dostał ode mnie 2 stockowe repliki od PJ (Sr25 i M249)

Tuning przeprowadzony perfekcyjnie, już po pierwszym strzale widać mega różnice. Tak że moge go śmiało polecić każdemu zainteresowanemu tuningiem.

Link to post
Share on other sites

I co nic nie wyjaśniłeś ? Ja bym się nieźle wkur.. i tego nie odpuścił, domagałbym się chociaż używanego body od gp albo jakiś 2 stów na nie.

Jasne, że sie wkur***em. Przyjechałem poźniej do niego wyjaśnić tą kwestię. Dzięki temu obniżył mi koszt innej usługi i dołożył kulki MadBulla. Więc "nie jest źle"... :icon_cool:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...