Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AW338 (L96) [Ares]


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i dostaniesz odpowiedź : soon...

 

czyli taka jaką ja dostawałem kilka razy ...

 

i nic się nie zmieni w tym temacie - bo z tego co gdzieś wyczytałem na jakimś forum magi na co2 dla ares'a robił podwykonawca ( do AW, DSR, M200 itd) z którym coś jakoś poszło nie tak i dla tego magów nie ma na rynku. są jedynie ciągłe zapowiedzi.

 

Dokładnie nie znam sytuacji - temat porzuciłem gdy sprzedałem swoje aw. Nie ukrywam jednak że wrócił bym do AW/DSR gdyby te magio wróciły na rynek :)

Link to post
Share on other sites

ARES to ma ogólnie w dupie klientów, przekonałem się o tym jak chciałem kupić od nich rączkę przeładowania do AW338, po parunastu majlach dostali niezbyt miłą odpowiedź ode mnie i nawet podziękowali :biggrin:

Nawet oficjalni dystrybutorzy nie mogli dla mnie ściągnąć z ARESa tej rączki.

Szkoda że taki system gazowy jest marnowany przez małych żółtych jełopów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
Link to post
Share on other sites

Wielkie podziękował za informację, teraz tylko kasę zbierać...... :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja swój też dostanę właśnie w tym czasie co Redrad, bo to to samo zamówienie pewnie ; 0, zobaczymy jakie da to osiągi w połączeniu z lufa Promyka i szamaństwem dextera... Oczywiście wszelakie testy odległość/prędkość/skupienie/zajefajność wrzucę tutaj ;)

No cóż, zamówienie zrobiłem po twojej informacji i w oparciu o nią, więc na 100% jest to samo zamówienie, dzięki za pomoc w zamówieniu tego maga

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No cóż, zamówienie zrobiłem po twojej informacji i w oparciu o nią, więc na 100% jest to samo zamówienie, dzięki za pomoc w zamówieniu tego maga

Właśnie dotarł do mnie magazynek na co2 do mojego AW 338, wraz z nim otrzymałem komplet tajemniczych uszczelek z jeszcze bardziej tajemniczą sprężynką, ponieważ moje doświadczenie z gaziakmi jest bardzo mikre, mam pytanie do osób które miały styczność z tymi magami ( lub posiadają wiedzę w temacie): przesłane uszczelki będę musiał zamontować w replice ( czy to może zapasowe uszczelki do magazynka)? No i na co jest ta sprężynka? No i rodzi się trzecie pytanie: po ewentualnej zmianie uszczelek w replice spokojnie będzie można używać maga na gg?

 

P.S. Dla krzykaczy: lepiej 5 razy głupio zapytać niż raz głupio zrobić.

Link to post
Share on other sites

sprężynka - do zbijaka zaworu - CO2 stawia większy opór - więc musisz ja wymienić.

 

Uszczelki - to wzmocnione uszczelki - CO2 większa siła - szybciej zrywa uszczelki... Więc trzeba je wymienić na wzmocnione - jeśli takich nie masz już zamontowanych.

 

Zdaj relację jak się sprawuje mag - ile strzałów bez spadku fps, jak z powtarzalnością itd.

Link to post
Share on other sites

sprężynka - do zbijaka zaworu - CO2 stawia większy opór - więc musisz ja wymienić.

 

Uszczelki - to wzmocnione uszczelki - CO2 większa siła - szybciej zrywa uszczelki... Więc trzeba je wymienić na wzmocnione - jeśli takich nie masz już zamontowanych.

 

Zdaj relację jak się sprawuje mag - ile strzałów bez spadku fps, jak z powtarzalnością itd.

 

No to dzisiaj gonię po zamienny zestaw uszczelek ( w jakimś hydraulicznym sklepie) i popołudniu siadam do repliki, testy wkrótce :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...