Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AW338 (L96) [Ares]


Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tam kombinuje jak tam wpakować osiemdziesiątkę-ósemkę :P albo chociaż zrobić tak żeby ampułka z gazem była pod kątem. BTW wpadł może ktoś co zrobić z magiem żeby nie trzeba było go dociskać do łoża, czy może to tylko mój egzempaż ?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam

Pytanie do znawców i posiadaczy Ares'a AW.338.

Stałem się posiadaczem wersji CNC. Szukam magów do niego.

Pojawia się problem z ich dostępnością magów w wersji CO2.

 

Czy ktoś zna miejsce/sklep/sklep internetowy w którym są dostępne magi CO2 do Ares'a AW.338 ?

 

Czy do wersji Aresa pasują magi z wersji Star/Well ?

 

Czy pozostałe części takie jak np: uszczelki;oringi, boltcatch z wersji Star/Well będą 100% zamiennikami części Ares'a ?

 

Dzwoniłem dziś do SpecShop.pl - czyli tych co tą replikę sprzedali - niestety ich wiedza kończyła się na fakcie że mieli magi CO2 ale nie wiedzą czy będą mieli, czy inne pasują, i jak jest z innymi częściami.

 

Pozdrawiam

Padaka

Link to post
Share on other sites

Zapraszamy do HK, jak będziesz miał szczęście to może dostaniesz zwykłe magi (no chyba że podoba ci się wymiana 62$ na 500 zł na gunfire), magi CO2 czasem da się trafić w Niemczech, mój przywiózł mi kumpel z Wielkiej Brytanii. Doszły mnie plotki ze jakiś maniak pracuje nad produkcją własnych magów CO2 ale jeszcze nic nie udało mi się potwierdzić. Co do części to tak: Ja mam oringi Aresa, zawór HF Stara i działa dobrze. Nie próbowałem chińskich części.

 

Posta poprawiłem. Pisz staranniej.

Viper

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy ktoś zna miejsce/sklep/sklep internetowy w którym są dostępne magi CO2 do Ares'a AW.338 ?

Padaka

Jest jeden w Niemczech, ale liczą 100 Euro za maga.

Od Angielskiego dystrybutora wiem tyle że będą w tym roku, czyli znając Aresa na wiosnę :mrgreen:

Czy do wersji Aresa pasują magi z wersji Star/Well ?

Tak, ale nie radzę, za zagranicznych forach dużo ludzi na nie narzeka.

Czy pozostałe części takie jak np: uszczelki;oringi, boltcatch z wersji Star/Well będą 100% zamiennikami części Ares'a ?

Tak, oringi mogą nie pasować bo wersja CNC się różni od normalnej, ale paroma szczegółami.

 

Dziwne lordkun, nikt wcześniej nie skarżył się na taką przypadłość (konieczność dociskania maga).

Prawie wszyscy właściciele AW338 o tym piszą.

Link to post
Share on other sites

no idą idą tyle że mają pokrętną droge.

 

Tyle że nie wiem czy nawet je wytestuje - bo właśnie zastanawiam się nad sprzedażą aw-338 gdyż mam okazję nabyć w dobrej cenie DSR'ke.

 

więc jeśli znajdę nabywcę na AW Aresa w szybkim czasie to nic z testów nie będzie - a i same magi będę miał możliwość wymienić na odpowiedniki dla DSR.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

no idą idą tyle że mają pokrętną droge.

 

Tyle że nie wiem czy nawet je wytestuje - bo właśnie zastanawiam się nad sprzedażą aw-338 gdyż mam okazję nabyć w dobrej cenie DSR'ke.

 

więc jeśli znajdę nabywcę na AW Aresa w szybkim czasie to nic z testów nie będzie - a i same magi będę miał możliwość wymienić na odpowiedniki dla DSR.

 

Ja stałem się szczęśliwym posiadaczem AW 338 Padaki :-), i muszę przyznać ,że replika jest naprawdę zacna, mam pytanie do bardziej doświadczonych "gazowników" : Czy w związku z brakiem na rynku magów na co2, można nabijać CO2 standardowe magazynki z wykorzystaniem adaptera np. MadBull Adapter CO2 XC03 ? Magazynek który dostałem z repliką ma już zawór HF zamontowany przez poprzedniego właściciela, ale cały czas po głowie chodzi mi co2....Czy ma to sens i czy zastosowanie co2 przełoży się na poprawę osiągów, czy też gra nie jest warta świeczki i ryzyka, że coś się posypie?

 

P.S. Adapter już mam.

Link to post
Share on other sites

Ja stałem się szczęśliwym posiadaczem AW 338 Padaki :-), i muszę przyznać ,że replika jest naprawdę zacna, mam pytanie do bardziej doświadczonych "gazowników" : Czy w związku z brakiem na rynku magów na co2, można nabijać CO2 standardowe magazynki z wykorzystaniem adaptera np. MadBull Adapter CO2 XC03 ? Magazynek który dostałem z repliką ma już zawór HF zamontowany przez poprzedniego właściciela, ale cały czas po głowie chodzi mi co2....Czy ma to sens i czy zastosowanie co2 przełoży się na poprawę osiągów, czy też gra nie jest warta świeczki i ryzyka, że coś się posypie?

 

P.S. Adapter już mam.

Nie radzę próbować...

MB jest za mało precyzyjny (od ok 300psi zaczyna działać).

Wyższe ciśnienie może rozepchać ścianki magazynka, a w najgorszym wypadku, po prostu magazynek wybuchnie ze względu na wysokie ciśnienie, do którego nie jest przystosowany.

A co najważniejsze nabicie magazynka co2 starczy na 3-5strzałów....

Jedyne co pozostaje Ci to system "coldshot". Czyli regulator niskociśnieniowy (najlepiej Palmers'a) ustawiasz na 150psi, dokręcasz koszyczek z nabojem co2 i jazda....

Wtedy masz stabilność kolejnych strzałów.

Link to post
Share on other sites

Dwa pytania: 1. Czy udało się komuś w końcu namierzyć magazynki na co2?

2. Jakich kulek używacie do AW338; 0,36 czy 040?

>1 szukałem w środę i nic nie znalazłem :/

>2 ja używam 0.29 grand master maruzena

 

To ja jeszcze dorzucę jedno od siebie:

- Da się z tej repliki wyciągnąć 550 fps na GG?

> tak na gazie guardera jak masz wszytko ładnie szczelne

Link to post
Share on other sites

No brawo odnalazłeś magi GG które można dostać w co drugim większym sklepie... bo co do reszty to ja ci mogę podać takich sklepów gdzie nie ma stock alertu a nic nie dostaniesz z 20... napisz coś jak znajdziesz potwierdzone źródło które możesz polecić a nie rzucaj info o pierwszych 4 stronach co otworzyły ci się w przeglądarce...

Link to post
Share on other sites

No brawo odnalazłeś magi GG które można dostać w co drugim większym sklepie... bo co do reszty to ja ci mogę podać takich sklepów gdzie nie ma stock alertu a nic nie dostaniesz z 20... napisz coś jak znajdziesz potwierdzone źródło które możesz polecić a nie rzucaj info o pierwszych 4 stronach co otworzyły ci się w przeglądarce...

 

 

Panowie, nie ma magów, bo Ares prawdopodobnie właśnie przestał je wypuszczać (mowa tu o wszystkich magach CO2 do snajperek firmy Ares), dlatego, że okazały się zbyt awaryjne i miały pewne wady konstrukcyjne (źródło: Specshop). Pozostaje ciepliwie poczekać, aż inżynierowie wyeliminują niepożądane zjawiska. Do wiosny można powaitać :).

Edited by DDevilPL
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...