Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] CA870 [Maruzen]


Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Odpowiedź od Specshopu:

 

Witam

 

http://www.gp-web.com/en/productspop.php?pid=954 - 299,00zł

http://www.gp-web.com/en/productspop.php?pid=647 - 380,00zł

http://www.gp-web.com/en/productspop.php?pid=593 - 299,00zł

 

______________________________

pozdrawiam serdecznie i zapraszam

Tomasz

 

 

 

www.specshop.com

www.specshop.pl

www.kabar.pl

 

Więc jakby ktoś chciał się skusić...

Ja na obecną chwilę odkładam kupno.

Link to post
Share on other sites
Natrafiłem na taki magazynek w Taiwangun.

LINK

Wygląda na typ maruzen'owski, ale czy ktoś wie czy podpasuje?

 

Jest to mag m.in. od JT-3. A więc podaje kulki, ale jak go się wkłada nie ma tego charakterystycznego kliknięcia; wchodzi ciężko i nie siedzi zbyt pewnie, choć tak od razu nie wypada; osobiście polecam te Maruzena, wchodzą w komorę jak w masło :)

Btw. o "osięsetsiedędziesiątkach" idą 3 różne tematy :-P

Link to post
Share on other sites

Kiwi, a propos tej konwersji g&p długiej, którą posiadasz, nie denerwuje cię posiadanie lufy 6,08. Tj. gorsze skupienie niż na precce no i ta zje**** gumka maruzena za przeproszeniem ? :D BTW. skupienie na tej lufie 6,08 od konwersji jest lepsze niz na 23'y centymetrowej stockowej maruzena ? TZN. pewnie jest "lepsiejsze", ale może jakoś to nam przybliżysz jak możesz ? :roll: PZDR

Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim-mając dłuższą lufę, łatwiej jest celować, to już dużo daje.

 

Co do skupienia-w poziomie kulka leci zaje*iście-nie miałem jeszcze gnata, w którym kulka by tak prosto leciała.

W pionie też jest dobra powtarzalność, lecz przez ten @#&%# HU kulka leci stosunkowo krótko-strzelając na nieco większy dystans trzeba brać poprawki, normalnie artyleria ;)

 

Średnica wewnętrzna lufy nie robi-6.08 jest OK, tyle że wszystko pieprzy ten Hop Up...

Link to post
Share on other sites

Wie ktoś może jak sprawuje się ta kolba w CA870 "Fold" ?? Moja mała znajomość angielskiego nie pozwala mi na wyszukiwanie takich informacji na zagranicznych forach :( Dokładnie chodzi mi o wytrzymałość kolby (ew złamania itp.) oraz o zaczepy kolby (pozycja rozłożona, złożona).

 

Pozdrawiam, Maximus1944pl ;-)

Link to post
Share on other sites

Wie ktoś może jak sprawuje się ta kolba w CA870 "Fold" ?? Moja mała znajomość angielskiego nie pozwala mi na wyszukiwanie takich informacji na zagranicznych forach :( Dokładnie chodzi mi o wytrzymałość kolby (ew złamania itp.) oraz o zaczepy kolby (pozycja rozłożona, złożona).

 

Pozdrawiam, Maximus1944pl ;-)

 

Nie powiem Ci, bo nie trzymałem tego w rękach, nawet takiej rączki nie miałem jak ma CQB, ale to maruzen więc ten zaczep jest na pewno mocny. Ja na twoim miejscu bym wziął obrzynka (300 zł !! ;-) ) i kolbę z asgshopa G&P za 200 zł.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak już mowa o "długasie", to muszę się pochwalić, że konwersja do mnie dotarła. Fajna sprawa :-P Ale jak narazie drobne problemy techniczne z zamontowaniem lufy od "ałega" xD. Skupienie na gumce i tej lufie od konwersji faktycznie ładne, zasięg tak sobie (gumka maruzena rocks :evil:, ale i tak nie muszę sie przejmować AEG'ami :) ) Założyłem by porównać, jak będzie się to różniło od lufy ałegowskiej z gumką. BTW. Mamucie, czym dokręcasz ampule przy konwersji ? mi ten T10 nie podchodzi, zapewne coś mniejszego, możę T9 albo T8 ? Ta metalowa prowadnica gładko weszła i ładnie śmiga ;) PZDR

Edited by gogin1
Link to post
Share on other sites

Konwersja nie potrzebuje żadnych kluczy "T" (torx), więc nie mieszaj tego z ampulami. ;-)

Ja, żeby złożyć zestaw potrzebowałem kluczy amupulowych 2mm i 1.5mm (noś je w przyborniku na wszystkie strzelanki) i radzę założyć jakieś grube podkładki między dolnymi rurarmi żeby lufa się nie gibała.

Cieszę się, że stalowa prowadnica mojego projektu chodzi gładko.

Link to post
Share on other sites

Włożyłem między tymi rurami, jak pisałeś, zawieszenie od obrzynka i nie muszę dzięki temu wydawać 50 zł na uchwyt od zawieszenia (m870) ;) Dzięki za odpowiedź PZDR

 

BTW. Po co te ampulowe śrubki tam są, przecież lufa zew. i bez tego ładnie się trzyma ??

Edited by gogin1
Link to post
Share on other sites

Mnie zawieszenie nie wystarzyło jako podkładka, musiałem dać jeszcze stalowe kółko od firanki.:D

A po co te śrubki są to ja nie wiem, chyba od tego by się luzowały w czasie użytkowania. Śrubki są, zagłębienie na nie w mechboxie jest, więc niech sobie będą.

Link to post
Share on other sites

Myślę, myślę i nie wymyślę :-P Te śrubki ampulowe po grzyba tam są :-F , no tak wybacz, żeby się luzowały.. xD Pobiegam kilka strzelanek bez nich i podzielę się doświadczeniem czy coś nie tak się dzieje. Mi z zawieszeniem od obrzynka ta rura nawet nie drgnie. BTW. udało mi się zamontować lufę od AEG'a do prosiaka wraz z gumką, zauważyłem wzrost FPS, leci trochę szybciej niż na lufie 6,08 od konwersji. I prosto jak w mordę strzelił, zasięg z 12-15 m większy niż na lufie od konwersji i hopie maruzena, o skupieniu nie wspomnę - lufa KM HEAD'a 50,9 cm 6,04, po prostu trzeba zobaczyć by uwierzyć :o . Jak komuś się chcę i ma kasę na to, to polecam z całego serca :-P. Cud miód i orzeszki gratis :twisted: PZDR

Link to post
Share on other sites

Myślę, myślę i nie wymyślę :-P Te śrubki ampulowe po grzyba tam są :-F , no tak wybacz, żeby się luzowały.. xD Pobiegam kilka strzelanek bez nich i podzielę się doświadczeniem czy coś nie tak się dzieje. Mi z zawieszeniem od obrzynka ta rura nawet nie drgnie. BTW. udało mi się zamontować lufę od AEG'a do prosiaka wraz z gumką, zauważyłem wzrost FPS, leci trochę szybciej niż na lufie 6,08 od konwersji. I prosto jak w mordę strzelił, zasięg z 12-15 m większy niż na lufie od konwersji i hopie maruzena, o skupieniu nie wspomnę - lufa KM HEAD'a 50,9 cm 6,04, po prostu trzeba zobaczyć by uwierzyć :o . Jak komuś się chcę i ma kasę na to, to polecam z całego serca :-P. Cud miód i orzeszki gratis :twisted: PZDR

 

No to jest nas dwóch :). Tylko ja lufy aktualnie nie mam. koszulkę termokurczliwą dałeś na całej długości gumki HU?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...