Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] CA870 [Maruzen]


Recommended Posts

W piątek jak doszedł tłumicz po odpakowaniu warstw folii, przymocowałem dziada do świniaka :-P . Efekt ze sprężyną w smarze grafitowym to cos niesamowitego 8-) . Gorąco polecam jeśli komuś nie przeszkadza dziwny wygląd.

PS. mi się podoba :-P

PZDR

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja bym tam kupił gdyby pasował do ca870, co do wyższego posta to myślę że jest dosyć poręczny, praktyczny, ale brzydki to coś może w tym jest, ale dla chcącego.. Co do długich magów to tu takowe masz:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1627

Jak i również krótkie:

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2529

 

Może przydać się dla potomnych :lol: PZDR

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu nie mogę zedytować, :???: moje ostatnie pytania:

Jeżeli kupie w specshopie i zechcę od razu podłożyc papierek pod sprężynke HU to gwarancja odejdzie w niepamięć?

 

I czy obrzynek nadaje się do lasu, jak jest z celowaniem, jak się go rozbiera.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisałeś SpecShop powinien "ściągnąć" Ci shota bez problemu ze swoich własnych źródeł - czas realizacji 30 dni i chyba przedpłata 30% wartości zamówienia. Wesja CQB, jak i wersja FOLD (o te dwie wersje pytałem kilka miesięcy temu) sklep może sprowadzić w cenie koło 600 zł. A co do tego papierka, to nie wydaje mi się, abyś stracił gwarancje - ew najpierw wypadałoby spytać sklep czy gdy replika jest jeszcze na gwarancji to możemy ją rozłożyć.

 

Pozdrawiam, Maximus1944pl

Link to post
Share on other sites

Hmm wolałbym już dołożyć te 200 zł i mieć wersję cqb, ale obrzyn dobrym jest, skutecznie używałem go przez 3 miesiące w lesie, z celowaniem nie ma żadnych problemów. Jeśli już, spytaj się czy mogą ci sciągnąć "ca870 charger", powinien być tańszy od wersji cqb, a i lepszy jest wg. mnie (stock wersja chargera rzecz jasna).

Link to post
Share on other sites

Dajemy 2 stówki więcej i mamy "identycznego" shota z kolimatorkiem za około 150 zł i z szyną montażową, za którą w machingunie trzeba byłoby chyba wybulić koło 200 - 300 zł (Na WGC 50 dolców). A jak ktoś nie chce długiej kolby to trzeba szukać kogoś, kto może opchnie "świnkowaty" uchwyt, pozbywając się kolby, kolimatorka i szyny ris powinno się nam udac zebrać fundusze na metal body (no ale trzeba będzie się troche w to wszystko pobawić :twisted: ). Ja sam zastanawiam się nad wersją FOLD, cholernie mi się podoba ta składana stalowa kolba, jednak zastanawiam się czy byłoby możliwe zainstalowanie jakiejkolwiek optyki w tym modelu (aby nie wykluczyć opcji składania kolby), ew "wyposażenie" shota w zwykłe przyrządy (muszka & szczerbinka). Ma ktoś jakies pomysły ??

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu tak ci zależy na tych muszkach szczerbinkach i kolimatorach :-F A tak serio to ca870 na body ma takie wgłębienie podłużne i bardzo łatwo sie celuje, naprawdę. Stała kolba ? na Asg shopie masz za 2 stówki do prosiaka dedykowana :) no i te od szotów de pasują( ja mam przykładowo przy swoim łooo taką :) od tego szota:

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=208

Za metalowa musiałbyś dać ponad 20 x tyle(kupując samą kolbę) :) Warto... przy cqb nie masz wzmacnianego podajnika kulek jak już zapewne wiesz a przy zwykłych ca870 i chargera - a i owszem. Spytaj się za ile ci chargera sprowadzą bo naprawdę lepiej wziąść go aniżeli cqb, chyba że tak ci zależy na tych obskurnych szynach i kolimatorze :wink: A jeśli funduszy brak to zwykły ca870 jest niezły. Wszystkie one mają ogromne możliwości upgrade'u więc decyzja pozostawiam w twojej kwestii.

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Właśnie wczoraj widziałem, ale dopłacanie 200 zł za ową kolbę inna rączkę ? :wink:

W ogóle te "Polskie" ceny są do... no cóż :wink: . Zakupiłem chłodnicę od takiego shota

Jest całkiem całkiem... :), owa chłodnica zakrywa część tłumika przez co już z kilku metrów go nie widać, poza tym mi się podoba. PZDR ;-)

Kilka zdjęć (niestety kiepskiej jakości :wink: ):

40d77d718b7effcfm.jpg 1c238fe511b5c538m.jpg 6c4605e769e8b7a4m.jpg

Edited by gogin1
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dolar leci w dół, kupców pewnie znowu tak dużo nie ma to obniżyli cenę. pewnei zalew tanich aegów tez zrobił swoje :).

 

Małe uzupełnienie odnośnie przrabiania ca870 na lufę od aega:

 

Jedna zła wiadomość. TRZEBA odciąć tą stożkowatą częśc gumki HU aegowskiej ( musi wyglądać tak, jak ta czarna gumka HU na zdjęciu gdzieś w tym topiku). Złożyć się da i bez odciniania ale tyle energii pójdzie na przeciśnięcie kulki przez to ciasne gardło, że siła strzału będzie niska albo żadna. Szkoda... :(

 

Małe usprawnienie, bez sensu jest wg. moich teoretytcznych rpzemyśleń jest, zakładać koszulkę termokurczliwą o długości tylko centymetra, tak jak jest na zdjęciach. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie zakrycie koszulką gumki HU na całej jej dłg. a nawet ciut poza nią. Uszczelni to maksymalnie układ. A potem ostrożnie wyciąć w niej otworek w miejscu, gdzie dystanser dociska hopsiup.

Jak w końcu kupię nową lufę to przetestuję w/w rozwiązanie. Stara się "wygła" :).

Link to post
Share on other sites

Dzięki za radę Piok. Sam nad tym myślałem, bo normalnie to kulka jest "dociskana" na gumkę i się trzyma, a tak to sobie tam "lata" po przeróbce na lufę od AEG'a, jak mniemam :) Zrobię wg. tego co napisałeś, też postaram się podzielić doświadczeniami. Szkoda ze trzeba tą poduszkę przycinać :( lepiej by podkręcało, ale dobre i to. EH. PZDR :-P

 

Dolar leci w dół, kupców pewnie znowu tak dużo nie ma to obniżyli cenę. pewnei zalew tanich aegów tez zrobił swoje :).

 

Małe uzupełnienie odnośnie przrabiania ca870 na lufę od aega:

 

Jedna zła wiadomość. TRZEBA odciąć tą stożkowatą częśc gumki HU aegowskiej ( musi wyglądać tak, jak ta czarna gumka HU na zdjęciu gdzieś w tym topiku). Złożyć się da i bez odciniania ale tyle energii pójdzie na przeciśnięcie kulki przez to ciasne gardło, że siła strzału będzie niska albo żadna. Szkoda... :(

 

Małe usprawnienie, bez sensu jest wg. moich teoretytcznych rpzemyśleń jest, zakładać koszulkę termokurczliwą o długości tylko centymetra, tak jak jest na zdjęciach. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie zakrycie koszulką gumki HU na całej jej dłg. a nawet ciut poza nią. Uszczelni to maksymalnie układ. A potem ostrożnie wyciąć w niej otworek w miejscu, gdzie dystanser dociska hopsiup.

Jak w końcu kupię nową lufę to przetestuję w/w rozwiązanie. Stara się "wygła" :).

Link to post
Share on other sites

Dzięki za radę Piok. Sam nad tym myślałem, bo normalnie to kulka jest "dociskana" na gumkę i się trzyma, a tak to sobie tam "lata" po przeróbce na lufę od AEG'a, jak mniemam :) Zrobię wg. tego co napisałeś, też postaram się podzielić doświadczeniami. Szkoda ze trzeba tą poduszkę przycinać :( lepiej by podkręcało, ale dobre i to. EH. PZDR :-P

 

to trza odciąć: s6001838resizekp0fd4.th.jpg

A nie jakąś poduszkę o_o. po przeróbce kulkę będzie trzymać nie ten cycek tylko ryginalna gumka od ca870.

Link to post
Share on other sites

Lepiej kupić od razu G&P :-P, a nie bawić sie w kupowanie i dokładnie (wyjdzie o wiele drożej) . Zresztą tak jak i jest w tych g&p, zostawiać lufę 6,08 to lekka porażka... Sorki Piok, nie jestem zbyt kumaty :-F . Jeśli tak to spoko 8-)

Edited by gogin1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...