Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] CA870 [Maruzen]


Recommended Posts

Niestety. Drewniane bajery przystosowane bezpośrednio do CA870 są na chwilę obecną nie do kupienia. Można jedynie kupic składane.

Na szczęście bez problemu można założyc kolbę od ostrej wersji (po kilku małych pracach pilnikiem). Ja tak zrobiłem. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Teraz pytanie odnośnie innych strzelb Maruzena. Na jakiej zasadzie działają "Shot Shells for M1100 and M870" oraz "18 Rds Magazine for Defender M1100" (do kupienia na wgcshop). Pytam, ze względu na to, gdyż interesuje mnie model "Maruzen M1100 Blowback Wood Stock" (zakup jeszcze nie teraz, ale może w przyszłości). Jeżeli ktoś zna na jakiej zasadzie działają inne systemy ładowania kulek w różnych strzelbach Marzuena i nie sprawiłoby mu kłopotu co nieco o tym napisać, byłoby mi miło ;)

 

Pozdrawiam, Maximus1944pl

Edited by Maximus1944pl
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Możesz miec z tym problem, bo użytkowników w Polsce co mają tego skubańca, można policzyc na palcach obu rąk (szkoda, że ludzie patrzą na cenę a nie jakośc).

 

Poszukaj zdjęc Remingtona 870, na pewno znajdziesz go w tej konfiguracji.

Link to post
Share on other sites

"Cholerny" Asgshop, niepotrzebnie tam wchodziłem...:)

Moja wymarzona kolba tam jest, "jedyne" 500 zł.

Smutne(?) jest to, że bardziej mi się opłaca kupić tą wersję cqb shorty niż dokupywać kolbę, metal body, dłuższą lufę itd. do mojej Świni.

Tylko skąd wezmę 1400 zyli? :))

Powinienem dostać 75% zniżkę jako pierwszy posiadacz 870tki w Polsce i jej zalecator-propagator, hihi.

 

Kiwi: Ja ma ok 400fps i wszystko hula. Z tym, że ja mam łożyskowaną prowadnicę sprężyny ,z metalu. Bez niej na pewno ciężej sie przeładowywuje, może spręzyna gorzej też pracuje? Oryginalna prowadnica może szybciej pęknąć? Trzeba by ASgshop zapytać jak sprawa wygląda z tą prowadnicą. Sprowadzą? W zasadzie można to to dorobić na tokarce a łożysko kupić w specjalistycznym sklepie.

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Tak właśnie myślałem :(

Chyba, że GP w środek też wepchło lepsiejsze części.

 

Co do zniżki dla pierwszego kupca... też o tym myslałem :D Tylko nie mam skąd 1049zł wziąść... 700-to jeszcze by się znalazło, ale nie 1000 ;(

 

Sorka za dwa posty pod rząd:

ZAuważyłęm, że jest 40fps różnicy między długą, a krótką 87otką.

Krótka ma około 360, czyli tylko 60-70 więcej niż zwykła świnia, więc sprężyny aż tak mocnej chyba nie wstawili co?

Link to post
Share on other sites

Ja sie tam na strzelbach nie znam specjalnie, ale zdaje mi sie, ze te 400fps uzyskano przez dlugosc lufy. Wlasnie jak pisales Kiwi w krotszej wersji jest pare fps mniej przy (chyba?) tej samej sprezynie, co wedlug mnie swiadczy, ze sprezyna nie pochodzi raczej z zawieszenia HMMWV:P

 

Swoja droga, jesli juz ktos ja kupi to moze napisalby malutki opis i wrzucil pare fotek? Ladnie prosze :)

 

EDIT: Wersji OR (dluzszej) oczywiscie :)

Edited by mantiz
Link to post
Share on other sites

Znalazłem te fotki na necie (nie było za durzo szukania, sorka Piok za zawracanie dupy :) )

 

I co widze ? Mój jt-3 jest praktycznie wierna kopią tego mazurena :) (tylko, że mazuren ma bebechy z metalu)

 

I tu moje pytanie, czy byłą by możliwość zamowienia tłoka (najlepiej metalowego) i prowadnicy sprężyny (tez metalowej)?

 

Mam jeszcze jedno pytanie do urzytkowników, czy ten stockowy tłok jest z plastixu czy jakiegoś tam innego polimeru ?

Edited by rdk
Link to post
Share on other sites

O metalowym tłoku nigdy nie słyszałem, dorabianie go też może byc bardzo trudne z racji jego wyglądu.

Prowadnica była kiedyś do dostania na RedWolf, teraz już jej chyba nie ma w sprzedaży. Ja mam dorabianą u tokarza (gotowa kopia projektu do opylenia za małą kasę 8) ).

Link to post
Share on other sites

To nie moja robota, ja nie mam o tym zielonego pojęcia. Całość była wykonana przez kumpla-kumpla, tak więc raczej ciężko będzie mi jakieś szczegóły uzyskać, ale obiecuję że popytam i jak coś konkretnego wyciągnę to wrzucę na forum w niedzielę/poniedziałek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...