Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki tłok do SP130 i więcej?


Recommended Posts

A ja bym wybrał czarny tłok guardera.

Również polecam. U mnie tłok Guardera, ten ciemny, służy bardzo dobrze, leci mu właśnie 3 rok, grubo ponad 50k przebiegu na M120 Guardera i przy ROFie rzędu 17k/s. Daje to jakiś obraz wytrzymałości tego tłoka.

Edited by slepy
Link to post
Share on other sites
  • Replies 266
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Również polecam. U mnie tłok Guardera, ten ciemny, służy bardzo dobrze, leci mu właśnie 3 rok, grubo ponad 50k przebiegu na M120 Guardera i przy ROFie rzędu 17k/s. Daje to jakiś obraz wytrzymałości tego tłoka.

 

Jeden tłok guardera

 

SP150 8 tyś kulek (tylko tryb pojedynczy)

M110 15 tyś kulek (rof 20k/s)

 

zero śladów zużycia po owym przebiegu.

Link to post
Share on other sites

ostatni test kumpla.

 

tłok JBU alu ze stalowymi zębami

silnik systema turbo

batka 12V 7,2Ah

spring sp130 guarder

 

wytrzymał jakieś 10 strzałów podczas chronowania. Wynik 40r/s, urwane 7 zębów z tłoka i rozwalone zębatki tłokowa i środkowa.

Link to post
Share on other sites

Z tłoków, z własnego doświadczenia, polecam DF z tytanowymi zębami - siedzi u mnie już sporo czasu, przeszedł kolejno przesiadki z sp110, sp120, sp130 i aktualnie ma się dobrze na sp140 w M4A1 CA SL. Palca ciężkiego na auto nie mam, ale też nie oszczędzam go jakoś szczególnie. Jedyny ślad zużycia jaki zaobserwowałem to niewielki ślad od zębatki tłokowej na pierwszym zębie tłoka. Wszystko śmiga na lipo 11,1v.

Link to post
Share on other sites

Nie chcąc zakładac nowego tematu zapytam tytaj ,może ktos odpowie.

 

Jaki tłok wytrzyma SP150 Guardera, dopisze że będzie chodził z borkiem Guardera i tylko na semi.

 

Moje typy ,ale nie wiem czy dobre

 

1.JBU alu z metalowymi zębami

 

2.Deep Fire tytan

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy ktoś może powiedzieć coś o tłoku Pro Armsa, tego ultralekkiego? Wpisywałem w szukajcie "pro-arms","pro arms","proarms" i niczego na temat tłoka nie znalazłem.

 

Jak ma się on do POMowego King Armsa z jednym stalowym zębem?

 

Chciałbym, aby tłok pracował bezawaryjnie i przemielił w końcu kilkadziesiąt tysięcy kulek. Moja konfiguracja to bore CA, M130 G&G, łożyskowana prowadnica G&G, silnik EG1000, zębatki o standardowym przełożeniu. Całość ma napędzać LiPo 7,4V 20C.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Również miałem tłoczek Madbulla, wytrzymał może na m130 hmm... 500bbs ? W jego miejsce poszedł wzmocniony CA za te same pieniądze, zobaczymy co to będzie :) A tego MB będę próbował reklamować w specshopie :)

Edited by augustox
Link to post
Share on other sites

No i jestem chyba na prawdę szczęściarzem - M14 na tłoku Madbulla z pełnymi zębami wypluła już grubo ponad 1k kulek i wszystko chodzi jak należy. Chyba trafiłem na taki z dobrej partii :D Sprężyna SP130. Patrząc na to co ludzi pisz o pechowych to powinien już dawno trzasnąć, a się trzyma :D Pic może polegać na tym że był osobiście w sklepie przez kumpla kupowany ;) :)

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Mi tłok MB z zębami HT na m150 Systemy wytrzymał ok 200 strzałów na full auto i zostały tylko 2 ostatnie zęby reszta metalowych wyrwało :strach: a plastikowe zjechało od równego i co najgorsze te połamane zęby wpadły pomiędzy zębatki i jeśli mi sie dobrze wydaje to chyba przekrzywiła sie zębatka tłokowa.

 

Troche kiepska sprawa ale mam zamiar kupić tłok JBU aluminiowy trochę go odchudzić a jeśli i ten sie zmieli to będe zmuszony wymienić zębatki :poddanie:

 

Pozdrawiam aDIKo

Link to post
Share on other sites

Panowie gdzie tu kupić tłok do sp 130 do 100 zł. w większości sklepów brak dostępnego towaru :cry:

 

A informacyjnie biały tłok poliwęglanowy wzmocniony - G&P na sp 130 only auto po około 5 tys.kulek zjechane do połowy 2 kolejne zęby po tych 3 metalowych .

 

Edyta:Co myślicie o tym tłoku

Edited by Snipernr1
Link to post
Share on other sites

OKi znalazłem już coś w polskich sklepach i mam pytanie do Was który może dłużej wytrzymać

czerwony z 7 metalowymi zębami King Arms - Tłok POM - Metalowe Pełne Zęby

 

czarny z 1 metalowym zębem Guarder

 

Dajcie znać który bo na weekend potrzebuje sprawna replikę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...