Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Arthur Currie

Użytkownik
  • Content Count

    1,618
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Arthur Currie

  1. Dokładnie. Konsola dla czystej rozrywki (co nie znaczy, że głupiej), bez stresu czy mi gra będzie chciała działac. Ot i cała filozofia. Piec do pracy i grania acz z nerwami, że gra może nie odpalic, bo mam za słaby sprzęt (a to wymagania minimalne niby mam, ale np. do zalecanych duuuuuuuuuuuużo mi brakuje).
  2. Sztuczny?? Raczej nie. Bo mając porownanie odnośnie pieca jak i konsol jednak wolę konsole. Nawet z ich "klockowatymi ruchami". Zwłaszcza ten kwiatek I widac ze nie grałeś na konsoli, bo mi na padzie bardzo fajnie sie celowało. I nie nie wywalałem w niebo 90% magazynka bo "padem gorzej sie celuje".
  3. Omomierz grałeś kiedykolwiek na jakiejkolwiek konsoli dłużej niż kwadrans?? Bo wypowiadasz się w stylu: "piec jest super a konsola do dupy bo widziałem w internecie filmiki".
  4. Czyli na podstawie filmików wyrobiłeś sobie zdanie o konsolach?? Brawo. Szczyt obiektywizmu.
  5. Ehhhh. Konsoli też mozna używac do neta. Np. takie PSP wygodniejsze do sprawdzenia rozkładu jazdy na mieście niż laptop. Osoby z samym piecem jak widac mają jakieś kompleksy na punkcie konsol. Nie wiem jeszcze jaki poza zazdrością, ale jakiś kompleks jest.
  6. Ja jestem fanem stareńkiego Gamblera i Świata Gier Komputeorwych. Był jeszcze SS, ACS i MA. TS to swojego czasu była potega (połowa redaktorów pism o grach komputerowych pochodziła z tej stajni). To wszystko w czasach kiedy piece były "ubogim krewnym" obok Amigi w sprawie gier (tak tak były takie czasy ale to epoka kiedy sporo "środowiska" robiła jeszcze w pieluchy). CDA to tylko gra/gry z dołączoną wkładką udającą gazetę. Nie ten poziom intelektualny (znaczy sie przeglądajac CDA kumpeli mam wrażenie ze to pismo dla szczyli podglądających dziewczyny z gimnazjum w ubikacji). No i trudno n
  7. Twierdzenie, że pierwszy pod strzecha był piec a nie konsola to bzdura. Trzeba sobie przypomniec że pierwsze konsole do domów trafiły w pierwszej połowie lat 70-tych a komputery domowe (zwane mikrokomputerami) na dobrą sprawę dekadę później. Wynalazek IBM-a który upowrzechnił sie w domach to początek lat 90-tych a i tak przegrywał z innymi platformami 16-sto bitowymi jak Amigi czy Atari-ST. O konsolach takich jak SNES czy Sega Mega Drive nie wspomnę Poziom gier na pieca wzrósł dopiero w połowie lat 90-tych a i tak był ciągły wyscig zbrojeń mięcy komputerem a konlolami a raczej ich producentam
  8. Czyli po co co roku ładowac kilkaset PLNów w kompa aby pograc w kilka nowych gier?? To coś co przyciąga do ekranu długie lata po ukazaniu się gry. Ostatnio nie widze nic takiego na pieca a goszcza u mnie gry majace dobre 10 lat (średni wiek gier w które gram) jak nie więcej. A do naprawde kultowych gier wyciągam z szafy Amigę 600 i Atarynkę 2600. Możesz watpic dalej. Na gwiazdke będę katował kolejnego joya do X-winga i w symulatorze Hinda kontra symulatorowi Apache. Vide upgrade co roku pieca do poziomu potężnej stacji graficznej dla 3-4 ciekawych gier zapowiadanych "od zaws
  9. Othar granie w symulatory na "piecy" za pomocą klawiatury to poroniony pomysł. Na wyzszych poziomach realizmu nie wymanewrujesz rakiety, nie wyciagniesz maszyny z lontu nurkowego na 300m w górę, że o klasycznym dogfighcie na działka nie wspomnę. Ale to zboczenie z czasów amigowych jeszcze i tyle. Padem na konsoli to co innego, bo padzik jest intuicyjny.
  10. To masz bardzo małą wyobraźnię i tyle. I wracaj do szachów ;) I jest taka teoria odnośnie osób krytykujących konsole. Zazdroszczą że takie "pudełko" może to samo a nawet i lepiej niż ich piec (np EndWar). Zwłaszcza kiedy częśc gier wychodzi szybciej niż na blaszaka.
  11. Zapłon godny szachisty Majkel. Ale prawda jest taka, że to konsole są dedykowanym obecnie sprzętem do gier a nie "piece".
  12. Ja dla gry sprawiłem sobie PSP. Gry dalej nie kupiłem ;)
  13. Szacun za chęci przy budowie tego TO. A sama makieta może byc i ruchoma (ale nie musi). 2 koła od roweru i już jakieś prymitywny system jezdny mamy gotowy.
  14. Tyle że NATO za standardowy nabój w broni strzeleckiej uważa 5,56x45mm i 7,62x51mm. A sam MSBS później ma miec wersje strzelajace innymi nabojami niż standardowo uzywane w NATO. Przynajmniej tak zrozumiałem ze styczniowej nTW oraz kilku innych publikacji w prasie o modułowości nowego kbk.
  15. http://www.altair.com.pl/start-3856 I nawet strzelają ;)
  16. http://www.lucasarts.com/games/theforceunleashed2/ Stronka trailer http://www.youtube.com/watch?v=gVr-hPkr9d4 No to czekam na grę, książkę i komiks.
  17. http://www.altair.com.pl/start-3823 RQ-170 Sentinel
  18. "W potrzasku". I to był eRPeG. Bo jak mniemam waliło sie do takich dziwnych kosmitów czy coś. Ja kończyłem podstawówkę w tym czasie. :wink:
  19. W najnowszym numerze Arsenału tez jest cosik o airsofcie.
  20. Nie nie wyschną. Bo: 1. Rynek wewnetrzny w SZA jest ogromny a broń z rodziny AR-15 znajdzie nabywców tak cywilnych jak i państwowych oraz stanowych. 2. Na świecie jest cała masa państw kupujacych broń z rodziny emek z przyczyn politycznych i/lub finansowych. I nie oglądają się na nową giwerę w US ARMY, USMC czy flocie imperialnej. I jest to jakaś połowa Ameryki południowej, częśc Azji i Europy. Do tego SF lubi wałśnie emki i tyle. Równie dobrze można powiedziec, że dla producentów emek tragedią jest przejście IDF z emek na rodzime Tavory. Co za tragedia. Producenci emek zbankrutują.
  21. "Z pamiętnika partyzanta: (...) - Niedziela. Leśniczy sie wkurzył i pogonił wszystkich z lasu." Weź pod uwagę że leśniczy ma swoje obowiazki i popsuł wam wasze miejsce zabaw nie patrząc, że robi wam "krzywdę".
  22. Jeśli okoliczni mieszkańcy nie będą mieli nic przeciw to czemu nie (bo to w zasadzie ich teren i wchodzicie im w szkodę)?? Chyba że walka toczy sie na podwórku kazdego z was (waszych rodziców/dziadków/wujków) i macie wyraźna zgodę na taką zabawę na konkretnym podwórku. Ale czy nie lepiej coś takiego zrobic z lasem i podzielic ten las na sektory??
  23. BTW Zeziu jesli to czytasz to kopnij się do Kolportera w Galerii Manhattan we Wrzeszczu. Mają wyprzedarz gier i za grosze kupisz fajne gry. Np. CMSF za 19,99.
×
×
  • Create New...