Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

Vfc ma znacznie lepszy korpus niz g&p, potem king ar i jego oemy (ea na ten przyklad). Kwa jest brzydsze, ale w srodku znacznie lepsze.

 

Ok. Wcześniej wspominałeś o replice Knightsa - rozumiem więc, że poleciłbyś poniższe? Co ze środka należałoby wymienić zaraz po zakupie i jak ogólnie z potencjałem tuningowym emek od VFC? Czy wewnętrznie repliki od VFC są faktycznie słabo wykonane czy to już raczej nieaktualne i brać smiało?

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152211834-Replika-karabinka-Knights-Armament-SR16-CQB-Czarny.html

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cenowo skłaniam się jednak chyba ku G&P w promocyji z linka i w związku z tym ostatnie, mam nadzieję, pytanie. Z tego co się orientuję, zarówno ta, jak i wiele innych replik ze stajni nie posiada bolt catcha - czy to jest waszym zdaniem duży minus ryjący psychę i godzący w ego uświadomionego pasjonata militariów? :D Pytam poważnie bo zależy mi na tych, jakby nie było, namiastkach z real steel ale jak widać nie można mieć wszystkiego. I czy chcąc zamontować tegoż w G&P musiałbym wymienić cały GB, tak?

 

http://www.asgshop.pl/produkt.php?cat=78&mid=166&n=48&sr=pd&id=5449

Link to post
Share on other sites

Oznaczenia to syf z malarią. Brak funkcjonującego bc to żaden problem-i tak przecież nie działa, zamek nie zostaje w tylnym położeniu po ostatniej kulce. AEG jest dość przeciętną namiastką real steel-głównie waga, wymiary i manipulacja jest odwzorowana tak 6/9. Z tego co wiem nie da się w g&p łatwo zrobić działającego bc, wymagałoby to dość dużej ingerencji w korpus repliki. Zwyczajnie nie warto-lepiej kupić King Armsa i tuningować.

Link to post
Share on other sites

Na telefonie odczytałem, ale nie miałem jak odpowiedzieć. VFC z oznaczeniami KAC jest sztos. Jak każde elektryczne VFC. 400FPS na stocku jest OK dla mnie, jak komuś mało to sobie gb cnc wrzuci i nafaszeruje flakami jakimi tam chce żeby mieć zaplanowane fpsy.

Link to post
Share on other sites

Czy warto zainteresować się replika klasycznego M4A1 od G&P?

 

http://www.asgshop.p...6&sr=pa&id=3546

 

Nie mam w planach niewiadomo jakiego tuningu mocowego, będę chciał tylko wymienić te części, które będą największą bolączką repliki oraz komorę, gumę i lufę.

 

PS: Z góry przepraszam za taki sam post w dwóch tematach. Za późno zauważyłem, że tutaj toczy się główna dyskusja.

Link to post
Share on other sites

Taki nawyk, że w nowej replice od razu wymieniam te dwie rzeczy w pierwszej kolejności, ale skoro mówisz, że są ok to nie będę ich na razie ruszał. Pisząc poprzedniego posta miałem na myśli jakość korpusu i ewentualnie wytrzymałość szkieletu gearboxa.

Edited by Alien3294
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Keymod GP jest nakładany na specjalny pierścień( tuleję), który jest częścią lufy zewnętrznej i w nim są otwory z gwintami pod keymoda. Więc keymod nie ma żadnych gwintów prócz otworów, jest nakładany a następnie przykręcany po bokach po dwie śruby. Pierścień (tuleja) na który jest nakładany keymod ma wiele otworów z gwintami o rożnym rozstawie, do różnych rozstawów.

Edited by ceus1974
Link to post
Share on other sites

Możliwe, że się źle wyraziłem, osadzona , przykręcona do korpusu a dodatkowo są dwie małe śruby imbus, które chyba usztywniają jak dobrze pamiętam z lufą..zresztą zmotywowałeś mnie, za moment to rozbiorę i sam zobaczę. Nie zmienia to faktu, że powinno dać się zainstalować inną szynę keymod. No chyba, że się mylę?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...