Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarki


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

to ja wam cos powiem ciekawego o ladowarce Redox Beta, ja musialem zamienic polaryzacje kabli inaczej ladowarkaprotestowala wlasnie komunikatem connection break, zaqwiozlem do sklepu i sprzedawca przy mnie podlaczyl tak samo jak ja i ja spalil! wydal mi nastepna i po podlaczeniu tez ja spalil! okazalo sie ze muisal zamienic poilaryzacje kabli - dorobil mi nawet kabelek :) uwazajcie wiec bo ponoc ta ladowarka powinna byla zasygnalizowac zmiane polaryzacji.... chyba ze wydzielanie dymu to ta sygnalizacja:P

aha kupowalem rok temu.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Stare ale warte przypomnienia i warto przed tym "modem" sprawdzić, która linia 12v zasilacza jest najmocniejsza, powinna być tabliczka znamionowa lub dla świętego spokoju zrównoleglić kilka. Zdarzało się że w niektórych starych zasilaczach AT najmocniejsze linie 12v wchodziły na płytę a nie na molex i po obciążeniu molexa leciały diody i kondensatory w zasilaczu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Witam. Mam pytanie co do ładowarki Redox Alpha V2. Dziś zamówiłem również baterię Li-Po do repliki, ale ma złącze Mała Tamiya i pytanie - w zestawie ładowarki są do niej kabelki, czy muszę dokupić specjalną przejściówkę? Czy to tymi krokodylkami wystarczy będzie złapać za styki baterii?

Link to post
Share on other sites

A jest inny sposób? Na razie nie mam ochoty wymieniać wtyków. No, przynajmniej na razie. Więc nie obędzie się bez dokupienia kolejnej przejściówki?

 

EDIT: A wiesz może gdzie znajduje się poradnik o przelutowaniu wtyków z Tamiyi na Deansy? Wiem, że gdzieś mi się takowy obił o oczy na forum, a teraz nie mogę znaleźć.

Edited by Ślepak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...