Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ładowarki


Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

batimex (chociaż moim zdaniem to złom bo moja taka długo nie podziałala) ma krokodylki. aby podłączyć ją do wtyku tamiya (jeśli źle napisałem to sorry) można podłączyć poprzez wsadzenie kawałka drutu miedzianego w styk i ... (dalej chyba nie musze tłumaczyć).

 

PS. Akropo ładowarki za 150 to można se w sklepie kupić za tą właśnie kwotę Accucela bym Imaxa 6. Przed zakupem trzeba trochę pomęczyć obsługę, żeby postarała się szybciej ściągnąć bo jakieś opóźnienia mają straszne na dostawach, ale się da. Oto LINK do tego sklepu. "Mają" ładowarki i aku lipo tanie dosyć

PS2. Deansy co podał niżej her Seger w tym podanym sklepie są tańsze :)

Edited by zaki123
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Właściwości:

 

Sterowanie mikroprocesorowe

Balanser

Ładowanie Delta-Peak

Ładowanie LiIon LiPo i LiFe

Ładowanie Ni-Cd i Ni-MH

Duży zakres zmiany natężenia prądu

Funkcja Store - parkowanie akumulatorów Li-Pol

Ogranicznik czasowy

Monitoring napięcia zasilania

Wbudowana pamięć (zapamiętuje do pięciu pakietów)

Formowanie baterii,

 

 

 

Specyfikacja:

 

 

Wejściowe napięcie: 11-18V

Maksymalna moc ładowania: 50W

Maksymalna moc rozładowania: 5W

Zakres natężenia prądu ładującego: 0.1~5.0A

Zakres natężenia prądu rozładowywanego: 0.1~1.0A

Ilość ogniw Ni-MH/Ni-Cd: 1~15

Ilość ogniw Li-Ion/Poly: 1~6

Napięcie prądu dla baterii Pb: 2~20V

Waga: 580g

Wymiary: 133x87x33mm

Złącza balansera - typ XH - zdjęcie B8 ( wtyki to B7)

 

 

sklep www.abcrc.pl

cena 149zł

to niedrogo

a jak wolicie pakiet 1800mah ładować prądem1a to wasza sprawa ja od lat mam podobną i ładuję każdy pakiet w godzinę z wyjątkiem zawodniczych lecz to z innego powodu

i dam wam jeszcze jedną dobrą radę poszukajcie ładowarek i pakietów w SKLEPACH MODELARSKICH a nie przepłacajcie w asg

Edited by tomasz slab
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ta ładowarka: Ansmann może i nie jest najgorsza a na pewno nie jest tania. Niestety uznałem ja za bezużyteczną. Kupiłem zwalony pakiet NiMH 3300 Sanyo i nie wiedziałem co się dzieje dopóki

nie kupiłem PORZĄDNEJ ładowarki. Tania nie jest, ale dzięki niej już po godzinie wiedziałem, że do pakietu 3300 wchodzi tylko 1000mAh :icon_eek2: Od dziś jakby się ktoś pytał to tylko takiego typu ładowarka:Power Peak B6 EQ-BID

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam. Dopiero zacząłem zabawe z asg więc wyrozumiałości...

Mam ICS m4a1 S.I.R (ICS-26) i nie wiem jaki kupić do niej pakiet. (także i ładowarke) Nie wiem nawet jaką producent przewidział do tego karabinka...

 

w.g. mnie najlepszy by byl pakiet 9.6 v i okolo 2000mAh bo chyba wiecej voltow rozwali częsci mechaniczne ?

PS. co zrobić żeby można bylo używać pakietów 10.8v ponieważ mam 3 sztuki takich...

 

co do ładowarki to chyba IMAX B6+ZASILACZ 5A będzie dobrym wyborem ?

 

Wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi! pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Czy ktoś widział czy ktoś coś wie nt ładowarki

EQUILIBRIUM 3.0

ewentualnie jakieś alternatywy UNIWERSALNEJ ładowarki. W skrócie ~300 zł za ładowarke chce dać aby ładować i lipola i NiMh'a w domu i przy samochodzie i aby posłużyła dłużej niż batimexy... No i cykle rozładowywania i ładowania mile były by widziane...
Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich. W końcu przekonałem się do batek lipo, lecz mam delikatny problemik. Mianowicie na sklepie chcę kupić baterie 7,4v 2200mAh 20C, lecz nie moge dostać ładowarki do takiego pakietu ( tej samej firmy). Tak więc moje pytanie jest następujące czy mogę bezproblemowo ładować pakiet gepowera ładowarką firefoxa?

 

bateria - http://gunfire.pl/pr...-x-2200mAh.html

ładowarka - http://gunfire.pl/pr...FOX-FI-212.html

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...