Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Trzmielor - akurat chińskie chwyty z którymi się spotkałem a było ich trochę były super, poza jednym przypadkiem w sr25 a&k ;) Nie spotkałem się z niespasowaniem w tym temacie.

 

 

Dzięki Ghost10 rozbawiłeś mnie ;)

Edited by Wojdatuz
Link to post
Share on other sites

Dalej nie wiem o co tu chodzi? :bialaflaga:

Co on za chwyt chce kupić?

 

chwyt pistoletowy ... jak by ci to wyjaśnić http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_raczki_i_chwyty/profilowany_chwyt_pistoletowy_typ_g27_do_serii_m4_m16-black_p_j-967.html dam lepiej link który to obrazuje

nie chodzi mi o żadne rączki ris. Tylko o to czy chwyty innych firm będą pasowały do replik PJ ale z postów wyżej wywnioskowałem że tak wiec temat zwyczajnie można zamknąć

Edited by seba1b
Link to post
Share on other sites

Montowałem ostatnio chińskiego MAID'a w customie budowanym dla klienta, wykonanie - ok, trochę papierem ściernym (600) po ostrych krawędziach i trzyma się całkiem przyjemnie. Do body MUR Voltor (BD) pasuje całkiem, całkiem. Problemem jest badziewnie wykonana plastikowa klapka silnikowa co gorsza żadna inna standardowa tam nie pasuje! Co do g27 również przerabiałem i chyba to najlepiej wykonany chiński chwyt, mimo to uważam że lepiej za 40zł kupić KA (chociaż może już go nie być w takiej cenie) lepsze materiał i przyjemniejsza faktura, detale itp. IMO warto dopłacić 20-30zł do markowego chwytu.

P.S Chińskie MAID'y do AEG są jednoczęściowe.

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...