Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperski Hydepark


Recommended Posts

Zobacz, Mendi, jak to się wiarze, za płotem, wydaje, że wszystko wiedzą..

Załatw mu może miejsce u Was, na oddziale - do wariatkowa i tak trafi.

Po naszym, pozostała by mu, co najwyżej, trwała ondujacja.

Ale u Was.. Oj, Pani Marzenka, by mu rurę odetkała! :maniak_luzik:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

1. To jest hajdpark, nie techcenter.

 

2. j/w

 

Pytam kolegów po fachu, po prostu czy robili i sprawiało im to trudność. Nie poruszam tematu, który wskazywałby o pomoc techniczną, więc nie trafiłem źle. Nie masz nic więcej do powiedzenia, to proszę o darowanie sobie takich uwag.

 

Łatwe. Tylko wymierz sobie to ładnie, gdzie wypadają ramiona do regulacji HU.

 

No właśnie mi się przypomniało, że kiedyś to robiłeś. A nie świadczysz takiej usługi odpłatnie? Ja nie mam odpowiednich narzędzi i warunków (oraz zdolności manualnych) do takiego cudowania. A wiem, że nie jesteś w fachu snajperskim pierwszy lepszy.

 

Powiem Wam, że Japończycy mieli naprawdę bujną wyobraźnię. Niestety jedyną alternatywą jest komora ASP, o której nie słyszałem nic dobrego.

Link to post
Share on other sites

Kolegów po jakim fachu? :icon_lol:

 

Jeśli wiesz co to tdc, to wiesz co trzeba zrobić, czy jest to trudne czy łatwe to zależy wyłącznie od Twoich umiejętności, a jeśli szukasz kogoś kto to zrobi dla Ciebie za pieniądze, masz stosowny do tego dział, albo szybciej, lepiej (zdecydowanie nie taniej) napisz do Dextera.

Link to post
Share on other sites

Kolegów po jakim fachu? :icon_lol:

 

Jeśli wiesz co to tdc, to wiesz co trzeba zrobić, czy jest to trudne czy łatwe to zależy wyłącznie od Twoich umiejętności, a jeśli szukasz kogoś kto to zrobi dla Ciebie za pieniądze, masz stosowny do tego dział, albo szybciej, lepiej (zdecydowanie nie taniej) napisz do Dextera.

Tak, kolegów po fachu :icon_smile: Nie obrażając nikogo spoza środowiska ASG, mogę śmiało napisać, że kolegów snajperów :icon_biggrin:

No właśnie mam problem z narzędziami i warsztatem. Dopóki się swojego nie dorobię, to nie mam za bardzo możliwości. Ale zdolności manualnych też nie mam na najwyższym poziomie. A jeszcze zrobić to tak pro, żeby to normalnie wyglądało, a nie ze śrubką na wierzchu to już w ogóle problem.

Kiedyś były filmiki na yt, ale ktoś pousuwał. A szkoda...

 

Kolega z Wawy to nie rozumie co się do Niego pisze... To nie ten dział, a teraz jeszcze wplatasz serwis i giełdę.

 

Jak masz jakieś kompleksy, to idź do specjalisty, a nie na forum airsoftowe.

A gdybym ja miał problem natury technicznej to bym o tym napisał w odpowiednim dziale, pisząc przy tym model komory, repliki oraz opisałbym problem. Chciałem TYLKO wiedzieć kto sam to robił i jaki problem mu to sprawiało. Tak trudno Ci to zrozumieć?

 

Wplećcie w to jeszcze dupę Maryni, przynajmniej zgodnie z topickiem będzie... no chyba, że to też zahaczy o handel i sutenerstwo.

Koniec świata, ludzie sami walczą o poprawność hydeparku...

Masz rację. Idąc tym tokiem rozumowania, to KAŻDY post się kwalifikuje pod inny dział.

:icon_evil:

Edited by Under B
Link to post
Share on other sites

COŚ TUTAJ MUSI BYĆ ŚWIĘTE, NAWET JAK TA ŚWIĘTOŚĆ JEST NICOŚCIĄ.

 

P.S. Awansik Mendi? :icon_wink:

Ale, że jaki awansik?

 

 

Masz rację. Idąc tym tokiem rozumowania, to KAŻDY post się kwalifikuje pod inny dział.

:icon_evil:

 

Ten temat to jest śmietnik, piszta co chceta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...