Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie magazynki do AEG-a preferujesz?



Recommended Posts

hi-capy, po pierwsze lenistwo, po drugie - nie jara mnie bieganie z 10 magami i ich zmianą co 5 minut (chociaż respect dla tych, którym się chce), po trzecie pełnię funkcję rkm-istki ;), po czwarte moi przeciwnicy wyznają czasem zasadę one hi-cap - one killed (specjalnie dla nich mam zapas kulek ;), po piąte, czy już wspominałam o lenistwie? 8)

Link to post
Share on other sites

heh. Dziwny temat, ale nie zagłosować nie wypada :D Ja swój głos oddałem na real-capy... sam nie wiem czemu.... może dlatego, że są tańsze od innych ? :D btw; wie ktoś czy są drum'y do AK ? tylko nie real steel ... 8)

Link to post
Share on other sites

nikt by mnie nie zmusił do wyjścia z low-capami w ostre starcie :D (lenistwo właśnie, poza tym ASG ma być przyjemnością o ile mi się wydaje :> a o gustach i preferencjach możemy porozmawiać nie tylko na przestrzeni ASG) - dlatego podałam ilości/prędkości przy nie-ostrym, nie-starciu ;)

Link to post
Share on other sites
jak wyżej ja uwielbiam mid-capy bo mają stosunkowo dużą pojemność i nie trzeba ich podkręcać

Jeszcze kilka dni temu pytałeś się co kupić. Teraz wyrażasz soja opinię o osprzęcie do AEGów.

No nic, zapraszamy na wspólne przestrzelenie nowego miotacza. :roll:

Link to post
Share on other sites
Prawdziwa zabawa dopiero się zaczyna, gdy w magazynku mamy > 10 000 kuleczek  :) .

Tak Ci się tylko wydaje. Prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy kiedy mamy tylko kilka/jedną lub wcale kuleczek nie mamy - to nie jest żart. :twisted:

Link to post
Share on other sites
Prawdziwa zabawa dopiero się zaczyna, gdy w magazynku mamy > 10 000 kuleczek  :) .

Tak Ci się tylko wydaje. Prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy kiedy mamy tylko kilka/jedną lub wcale kuleczek nie mamy - to nie jest żart. :twisted:

No risk, no fun.

No gun, just fun. :wink: :lol: :twisted:

Link to post
Share on other sites
Prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy kiedy mamy tylko kilka/jedną lub wcale kuleczek nie mamy - to nie jest żart. :twisted:

 

Igzakli. Największe emocje są, gdy amunicja się kończy w karabinie, bądź już się skończyła i czas zacząć się schylać i nerwowo rozglądać z samym pistoletem w ręku - zadziwiający efekt zmiany zachowania i sylwetki :)

Link to post
Share on other sites

ja wlasnie staram sie unkiknac takiej zabawy dla mnie jest fun kiedy leci seryjka:) niestety mam tylko 330 bb'sow w hi capie ale zawsze mam przy sobie pudeleczko by sobie napelnic w jakims okopie.

w sumie jak bym mial jakas emke to pewno na lo capach bym jechal ale w augu sie fatalnie zmienia magi tak nieporecznie ze szok

Link to post
Share on other sites
ja wlasnie staram sie unkiknac takiej zabawy  dla mnie jest fun kiedy leci seryjka:) niestety mam tylko 330 bb'sow w hi capie ale zawsze mam przy sobie pudeleczko by sobie napelnic w jakims okopie.

w sumie jak bym mial jakas emke to pewno na lo capach bym jechal ale w augu sie fatalnie zmienia magi tak nieporecznie ze szok

to zmien karabin. pozatym wg mnie jest to poniekad kwestia wyrobienia, jakos wiekszych problemow ze zmiana magazynka nie mam, a ty pewnie bedziesz mial do konca jego uzytkowania (bo watpie, zebys nauczyl sie je zmieniac uzywajac hicapa).

Link to post
Share on other sites

A najfajniejsza zabawa jest wtedy kiedy człowiek się całkiem rozbroi (czyli odda swojego pełnego kulek aega koledze) i pójdzie na rekonesans znaleźć wrogą grupę. Kiedy skradasz się w kierunku uzbrojonych ludzi nie mając nic do obrony poza własnymi kończynami to jest dopiero klimat. Naprawdę fajna zabawa. Ostatnio zginąłem w ten sposób z ręki Grzecha ale tylko dlatego, że miałem na sobie ten cholerny hałaśliwy goretex. Ale byłem już bardzo blisko.

Link to post
Share on other sites

Nie mam AEG'a ale z tego, co na razie strzelałem i z tego, co kombinowałem to moim ideałem jest parę [pudełko 10 sztuk] real-capów i jeden box/drum mag by było widać, że teraz "robię za działowego”:). Zabawa na małej ilości naboi to jest to:) najlepiej, gdy się nie wie czy są trzy czy nie ma żadnej kulki w magazynku:D Pozdrawiam Baku

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...