Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 Blow Back [ARES]


Recommended Posts

Witam,

Ma ktoś jakieś namiary, gdzie dostać G36K aresa? Mam pewien problem. Jest jeszcze g36k UMAREXA http://gunfire.pl/product-pol-1152196305-Replika-karabinka-szturmowego-H-K-G36KV-EBB-BLACK.html Zawsze myślałem, że to jest to samo, co ARES, ale jak się okazuje są to 2 róźne repliki (szczególnie patrząc na gearbox). Rozumiem, że ARESA bardziej się opłaca brać?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 422
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może trochę mocno zdemonizowałem swojego Umarexa.Po wymianie tłoka,głowic,i w moim przypadku pechowej zębatki,replika jest całkiem ok.Zresztą z promocją i po sprzedaży kolby,replika wyszła mnie ciut więcej niż JG,więc dla mnie bomba.

 

Na pewno nie jest to to samo co Ares,ale imho i tak warto.Z zewnątrz Piękna,w środku mniej.Ale żadna replika nie jest idealna.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

W w/w poście pisałem o swoim Umarexie.

 

Z zewnątrz z innego postu http://forum.wmasg.p...s/#entry1776003

 

Z tym sportslinem to inna zagadka,bo dotyczyło to innej repliki ze stajni s&t

komora hopa ta sama co w aresie.

 

Z zewnątrz poza wymienionymi pierdołami identyczne.Ta sama faktura body itd.

 

Szkielet GB,cylinder i pierdoły typu Boltcatch i inne te same.Tylko tłok,głowica tłoka,i zębatki inne.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy niska szyna górna z celownikiem mechanicznym np. od G36 JG będzie pasować do ARESa? I czy te szyny są kompatybilne pomiędzy wersjami G36, tzn. szyna na G36C pasuje zarówno do G36K, jak i G36 długiej? Chodzi mi o ewentualną zmianę stockowej rączki z kolimatorem i lunetą z długiej giety ARESa na szynę z celownikiem mechanicznym z modelu C i interesuje mnie kompatybilność np. z częściami od JG.

Edited by orcen92
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No właśnie zauważyłem. Bo zamontowałem dłuższą lufę bodajże 455mm i od razu tor lotu kulki się poprawił nie patrząc że to precka akurat bo to jakiś tam bubel JBU bodajże. Na stockowej lufie leci też fajnie ale pod koniec kulka właśnie szaleje za bardzo jest to możliwe że przez cylinder ? Bo się zdziwiłem że do tak krótkiej lufy jest 0 cylinder bo nie widziałem właśnie żadnej dziury w cylindrze.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Na specshop znalazłem właśnie ar-004 za którym się ostatnio rozglądam. Zniechęca mnie do niego jedno - fpsy. Po pierwsze co to za rozrzut 40fps, to jakiś ser szwajcarski czy co :zastanawia: ? Po drugie, jak dla mnie 300 coś fps to mało jak na sprzęcik z lunetą. Czy m120 guardera załatwi sprawę i da mi zadowalające ~420fps? No i czy do sprężyny 120 będzie trza coś jeszcze wymieniać?

Link to post
Share on other sites

Miał ktoś kiedyś problem że jak odłączył blow-back'a (wyciągną z GB płytkę za to zjawisko odpowiedzialną) to replika zaczęła pobierać z magazynka co drugą kulkę albo wcale??

Edited by Jade
Link to post
Share on other sites

@MrMCET,

Nie wiem co to za rozrzut tam mają na specshopie, ja w moim AR-004 (co prawda kupiony w innym sklepie) - full stock - mam stabilne 400fps na 0,25.

Btw. coś gdzieś czytałem że AR-004 ma w stoku m120 xD

 

@magazynków (low) Boyi

Niby są takie same ale jednak inne xD osobiście mam 2 rodzaje:

- takie przez które ładnie widać atrapy naboi - wchodzą bez kliknięcia, niby się trzymają... ale ledwo co - można je z gniazda po prostu wyjąć (blokada ich jakoś nie łapie), no i czasami zdarza się nie podać jakiejś kulki

- takie z bardziej jakby zmatowionym plastikiem - atrapy słabo widać :icon_wink: ale ładnie wchodzą z kliknięciem, trzymają się jak powinny i podają bez problemu

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...