Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolby - AK47/74 - Temat ogólny


Recommended Posts

Czy ktoś wie może gdzie można dostać kolby do takiego modelu? Zdaje się że ta firma ich chyba nie sprzedaje osobno, więc może są jakieś zastępcze? innych firm, tylko jakich?

 

Double Eagle ak47 Tactical

 

Chodzi mi o stałe kolby nie składane. Wkręca się je od tyłu imbusem w korpus.

 

Z góry dzięki za info.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od razu zaznaczę - widziałem, jest sporo tematów o emkowych kolbach do AK, ale mi chodzi o coś innego. Zastanawiam się nad kupnem (a właściwie jestem prawie pewny) CM.028C, dla początkujących. I pytanie brzmi - czy jest możliwość założenia kolby SF bez kupowania adaptera, tzn używając tego z repliki? I czy dałoby się przeciągnąć kable do kolby (kolbę zmieniam głównie dla większej baterii).

Z góry dzięki z odpowiedź, mam nadzieję, że wyraziłem się wystarczająco jasno :icon_wink:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Dread, no to ja nie wiem, dałem do zrobienia zaprzyjaźnionemu spawaczowi i ten stwierdził że alumweldem zrobił, ja repliki nie oszczędzałem i nie odpadło, następny właściciel już się na niej w pełnym biegu dwa razy położył i też się trzyma. Czary jakieś?

Miałem jeszcze pomysł oberżnąć kolbę, przy zawiasie, wywiercić dziurę i ześrubować prowadnicę z tak powstałą podstawą, ale teraz nie pamiętam czemu ten pomysł został porzucony na rzecz spawania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Dread, no to ja nie wiem, dałem do zrobienia zaprzyjaźnionemu spawaczowi i ten stwierdził że alumweldem zrobił, ja repliki nie oszczędzałem i nie odpadło, następny właściciel już się na niej w pełnym biegu dwa razy położył i też się trzyma. Czary jakieś?

Miałem jeszcze pomysł oberżnąć kolbę, przy zawiasie, wywiercić dziurę i ześrubować prowadnicę z tak powstałą podstawą, ale teraz nie pamiętam czemu ten pomysł został porzucony na rzecz spawania.

 

A szkoda bo to najlepszy pomysł ;) Rozgrzewania ZnAlu nie polecam, ten zastosowany w kałachach topi się już poniżej 200C, wiem gdyż niestety sprawdziłem.

Link to post
Share on other sites

A nie można zrobić przejściówki z stali miedzy prowadnicą a body najzwyczajniej i po kłopocie?

 

Przejściówka to nawet za dużo powiedziane, wystarczy przyspawać 2 cm stalowej rurki lekko "pocienionej" z jednej strony na szlifierce (zapomniałem już jaka to była średnica) i nabić na to prowadnicę. Mam tak w shotgunie i trzyma fest.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

złamałem kolbę, starajac sie to zrobic samemu złamałem zatrzask, zdenerwowalem sie i rzucilem replike w kat na 2 lata... teraz wracam do zabawy i chce sobie zrobic tą replike, miedzy innymi dolozyc szyne kolimator zalozyc dluga preclufe tlumik zmienic gumke hop, kable na niskooporowe i zalozyc mocniejsza baterie, ale do tego wszystkiego brakuje mi tej kolby, a body zmieniac albo stala kolbe zakladac mi sie nie widzi, nie podoba mi sie to a po za tym koszty zaczynaja rosnac...

Link to post
Share on other sites

mnie też się złamała kolba w cm.042s i jakiejś szukam, niestety nie wiem jak ją odkręcić, mówię tu o stronie przy której jest selektor ognia (tak wyjąłem GB i odkręciłem ją, ale po stronie selektora jest jakoś dziwnie i nie wiem jak ją zdjąć)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...