Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podejrzane ogłoszenia w 'Komisie' - zapoznaj się z pierwszym postem


Recommended Posts

  • Replies 565
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To akurat żaden argument - sam nigdy, ale to nigdy nie wysyłam za pobraniem: tylko wpłata na konto.

Co nie zmienia faktu, że delikwenta mamy na oku :icon_wink:

 

Ja również, z tą różnicą że ani Ty, ani ja, ani nikt kto nie wysyła za pobraniem nie ma konta od 3 dni i nie daje czyiś zdjęć do ogłoszenia. Gdyby dawał zdjęcia producenta to spoko, ale zdjęcia z innych ogłoszeń, tak żeby wyglądało, że faktycznie tą kamzę ma jest podejrzane. Generalnie będę z nim pisał jeszcze, dam znać jakby było coś nowego.

Link to post
Share on other sites

Ja również, z tą różnicą że ani Ty, ani ja, ani nikt kto nie wysyła za pobraniem nie ma konta od 3 dni i nie daje czyiś zdjęć do ogłoszenia. Gdyby dawał zdjęcia producenta to spoko, ale zdjęcia z innych ogłoszeń, tak żeby wyglądało, że faktycznie tą kamzę ma jest podejrzane. Generalnie będę z nim pisał jeszcze, dam znać jakby było coś nowego.

Nie wysyłam za pobraniem ponieważ miałem za wielu chętnych na te fanty ale dzięki tobie ich straciłem.

Przyznaje się owszem ukradłem zdjecia kamizelki jpc curahee.

Edited by patryk1989
Link to post
Share on other sites

Tym bardziej powinno zależeć ci na wyjaśnieniu sprawy.

Bo narazie wygląda to jednak źle. Smartfonem dysponuje każdy. Może za wyjątkiem 80-cio latków.

Zatem, zrobienie własnych zdjęć nie jest pracochłonne. Napewno jest mniej pracochłonne niż wyszukiwanie cudzych w necie.

 

Pytania ciągle aktualne.

Chyba, że nie chce ci się..

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Ja:

Cześć

Wyślesz mi więcej zdjęć tej kamzy? Może być zrobione komórką :icon_smile:

Patryk:

Wybacz że tak długo nie odpisywałem,kamizelke kupił znajomy bo tu już chyba nic nie sprzedam,taką reklame mi zrobiliście.

Ja:

My? Sam wykorzystałeś czyjeś zdjęcia i do tego nawet nie zadałeś sobie trudu by sprawę sprostować. Sam sobie kolego na to zapracowałeś - nie zwalaj winy na innych.

 

Panowie - dziękuje za czujność. Możliwe, że zaoszczędziliście komuś nerwów, lub wychowaliście chłopaka by następnym razem się wysilił chcąc zarobić na sprzedaży swojego szpeju.

Link to post
Share on other sites

 

Replika AW338 Ares

jej opis

 

Sprzedam replikę ARES - AW338 - CNC New Version - MSR-003 w komplecie 2 magazynki, 1 szt,greengas, 1 szt.co2 lufa precka 650 mm madbull. Replika po serwisie u Dextera.Replika zakupiona w Specshop w 2014 roku po zakupie przeszła tuning u Dextera /kto to nie muszę tłumaczyć/. Gdzie została wymieniona gumka i ufa precka 650 mm madbull. W tym roku z uwagi na sporadyczne używanie przegląd u Dextera gdzie została dorobiona na zamówienie sprężynka w zamku. W komplecie replika , oryginalny dwójnóg oraz mocowanie lunety oraz 2 magi oba oryginał ares.

 

Oświadczenie dextera

Drobna informacja i sprostowanie bo trafiłem na takie ogłoszenie: http://wmasg.pl/pl/c...ent/show/748668

Otóż. Owszem, poprzedniemu właścicielowi ją składałem osobiście. Na promyku 650mm i gumie systemy. Fajnie strzelał, na mierzone 100m nawet 1f603.png :icon_biggrin:.

Owszem, replika zmieniła właściciela i trafiła do mnie na przegląd a w zasadzie do naprawy niedawno. I taka sama ode mnie wróciła- jako NIESPRAWNA z przyczyn nieustalonych do dziś.

 

Ode mnie wyszła niesprawna i z promykiem. Radzę zachować daleko idące środki ostrożności przy zakupie. Nie wykluczam, że np została naprawiona później- tego nie wiem. Na pewno nie montowałem jej MB 1f642.png :icon_smile:.

 

Skojarzyłem aw338 ponieważ miałem do niej ściągać zapasowe części od aresa ale właściciel się rozmyślił i transakcja nie doszła do skutku.

 

Wysłałem zapytanie do gościa i aby ustosunkował się do tego.

Bo mógł ją naprawić później czy też zmienić lufę.

 

 

Właściciel już się odezwał replika została naprawiona i wymieniona faktycznie lufa ma mb.

Edited by samael16
Link to post
Share on other sites

Niemniej, robiąc samemu naprawę lub zmiany, lepiej by było nie powoływać się na dexa.

W ogóle, te wszystkie ogłoszenia z rozbudowaną częścią opisową są niemal zawsze podejrzane - dla mnie, przynajmniej.

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

P.S.

Wymiana lufy LL na MB to gruby downgrade.

Tym samym, nie spodziewałbym się żeby ralika przypominała osiągami to co kiedyś zrobił dex.

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...