Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASH "Festung Posen 1945" 25 lutego 2017 Battle Arena


Recommended Posts

GRH „19 Division der Wehrmacht” zaprasza na rozgrywkę historyczną ASH „Festung Posen 1945”

 

main_900.jpg?1420519045

 

Termin: 25.02.2017

 

Miejsce: Battle arena - http://www.battle-arena.pl/

 

Wpisowe: 30zł przy wcześniejszej wpłacie na konto

Fundusze w większości są przeznaczone na opłacenie wynajęcia terenu.

Zgłoszenia prosimy wysyłać do XrayPl (mareksadej@wp.pl). Numer konta będzie podany po zgłoszeniu.

 

Tabela zgłoszeń: https://docs.google....nMGY/edit#gid=0

 

Wiek: Od 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pełnoletniego opiekuna

 

Strony:

 

-Niemcy i przyjaciele (Wehrmacht)

-Rosjanie i towarzysze (Armia czerwona)

 

Stylizacja obowiązkowa:

Niemcy – wysoki standard, żadnych współczesnych kamuflaży, spodni i bluz (poza stylizowanymi).

Rosjanie – minimum to pałatka i furażerka/hełm. Pod spód żadnych współczesnych kamuflaży i rzucających się w oczy ubrań. Najlepiej proste w kolorze khaki lub brązowym.

Absolutny zakaz jakichkolwiek współczesnych kamuflaży

 

Czas:

Od 10:00 do 20:00. Przed fazą nocną będzie 1,5 - 2 godzinna przerwa na zjedzenie czegoś, pogadanie, przygotowanie się i terenu, doładowanie baterii itp.

 

Zasady:

Broń:

-Historyczna – Serią mogą strzelać wszystkie historyczne p-my np.: PPsha, mp40, Thompson, sten itp. a także bronie wsparcia. Dopuszczenie innych broni do strzelania serią będzie proporcjonalne w obu drużynach.

-Nie historyczna – Musi być stylizowana. Strzela ogniem pojedynczym

-Broń wsparcia nie historyczna – Musi byś stylizowana, może strzelać serią

 

Sanitariusze i respawny:

-Osoba ranna może być uleczona przez medyka (dotyk 30 sekund). Drugie zranienie skutkuje pójściem na respa. Jeśli nie ma w pobliżu medyka należy od razu udać się na respa

– Osoby z historycznym pancerzem wytrzymują każdy strzał na pancerz z pistoletów, pistoletów maszynowych i w pomieszczeniach. Strzały karabinowe niezależnie od pancerza są śmiertelne. W przypadku wątpliwości jaki padł strzał, należy go uznać za karabinowy. Osoby z pancerzem mogą być uleczone 2 razy.

 

Walka w pomieszczeniach:

We wszystkich pomieszczeniach (poza halami) wolno strzelać tylko ogniem pojedynczym. W halach zasady jak na otwartym polu (ograniczone zdrowym rozsądkiem)

W małych pomieszczeniach limit mocy do 380 fps.

 

Pirotechnika:

Bez ograniczeń, ale należy uprzednio powiadomić o posiadanych środkach pirotechnicznych

 

Zasady nocne:

-We wszystkich pomieszczeniach tylko ogień pojedynczy. Na otwartych przestrzeniach sugerujemy również używanie ognia pojedynczego.

-Należy posiadać tracera na lufie symulującego błysk wystrzału, jeśli się go nie posiada, zostanie do lufy przywiązane za kare światło chemiczne. Podczas przemieszczania się można je zasłaniać, ale podczas strzelania musi być odsłonięte.

-Trzeba posiadać przy sobie czerwone światło np. lampkę rowerową czy światło chemiczne by sygnalizować trupa.

 

Minimalna liczba osób to 30. Poniżej tej liczby impreza się nie odbędzie.

Prosimy o jak najszybsze deklaracje obecności i wpłaty

Jeśli ktoś ma możliwość wyboru, sugerujemy dołączenie do sił Armii Czerwonej icon_wink.gif

 

Temat i zdjęcia z poprzedniej organizowanej na Battle Arenie imprezy:

http://forum.wmasg.p...ge__st__160

https://photos.googl...m5maHJtaDZXdnF3

 

Zapewniamy niezapomniany klimat, scenografię, pirotechnikę, ciepłą herbatę i wiele, wiele innych icon_wink.gif

Link to post
Share on other sites
  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Organizację imprezy przejmuje nowo powstała grupa "GRH 44 Division Hoch- und Deutschmeister" (strona na fb - https://www.facebook...233381/?fref=ts).

 

Niestety "GRH 19 Division der Wehrmacht" po 5 latach zakończyło swą działalność, ale większość członków założyła właśnie ww. nową grupę.

 

Jako że do imprezy został już tylko miesiąc i 3 dni chcielibyśmy prosić o jak najszybsze przysłanie zgłoszeń, max do niedzieli 19 lutego, abyśmy mogli jak najlepiej przygotować imprezę pod liczbę uczestników :icon_wink:

 

Na razie jest zgłoszonych 10 osób z wymaganych 30. Zgłoszenia widać w tabelce której link znajduje się w pierwszym poście.

 

W porównaniu do zeszłorocznego Stalingradu obiecujemy, że plan "Festung Posen" jest o wiele bardziej ambitny i każdy będzie mógł doświadczyć, zarówno typowej jebawki na terenie zurbanizowanym i otwartym jak i kilkuetapowych zadań czy misji :icon_smile: Ale nie będziemy zdradzać szczegółów :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Organizację imprezy przejmuje nowo powstała grupa "GRH 44 Division Hoch- und Deutschmeister" (strona na fb - https://www.facebook...233381/?fref=ts).

 

Niestety "GRH 19 Division der Wehrmacht" po 5 latach zakończyło swą działalność, ale większość członków założyła właśnie ww. nową grupę.

 

Jako że do imprezy został już tylko miesiąc i 3 dni chcielibyśmy prosić o jak najszybsze przysłanie zgłoszeń, max do niedzieli 19 lutego, abyśmy mogli jak najlepiej przygotować imprezę pod liczbę uczestników :icon_wink:

 

Na razie jest zgłoszonych 10 osób z wymaganych 30. Zgłoszenia widać w tabelce której link znajduje się w pierwszym poście.

 

W porównaniu do zeszłorocznego Stalingradu obiecujemy, że plan "Festung Posen" jest o wiele bardziej ambitny i każdy będzie mógł doświadczyć, zarówno typowej jebawki na terenie zurbanizowanym i otwartym jak i kilkuetapowych zadań czy misji :icon_smile: Ale nie będziemy zdradzać szczegółów :icon_wink:

 

Xray

Nie mogę dokonać wpisu w liście zgłoszeń - wywala mi cały czas brak uprawnień

Przyjechać planuję na 100% ale tak na prawdę w dniu imprezy zadecyduję ( a na prawdę moje kolano mi powie - nieststy trochę się popsuło ) czy jako Tovariszcz czy jako korespondent wojenny z aparatem.

Link to post
Share on other sites

Xray

Nie mogę dokonać wpisu w liście zgłoszeń - wywala mi cały czas brak uprawnień

Przyjechać planuję na 100% ale tak na prawdę w dniu imprezy zadecyduję ( a na prawdę moje kolano mi powie - nieststy trochę się popsuło ) czy jako Tovariszcz czy jako korespondent wojenny z aparatem.

 

Ja dokonuję wpisu po zgłoszeniu się na pw lub meila. Tam też od razu wysyłam numer konta.

 

Mam nadzieję, że kolano będzie łaskawe tego dnia i pozwoli pokonać wielu wrogów. Ale bycie korespondentem to też równie ważna walka, tylko innymi środkami :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...