Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]


Recommended Posts

W emkach specnowych też jest taki rozstrzał. Rok temu znajomi kupili 2 sztuki B02. Jedna super, rock-solid i zero luzów aż po dziś dzień, druga od nowości miała bujający się front, po może miesiącu korpus złapał luzy, wiecznie miał problemy z komorą hopa.

 

Takie to jest Specnowe Lotto :icon_evil: jakbym mieszkał bliżej Wrocka to bym sobie podjechał po nową. Widać warto zawsze napisać w "uwagach do zamówienia" żeby przed wysyłką sprawdzili czy z repliką wszystko jest w porządku bo w przeciwnym razie nikt do paczki nie zaglądnie i można dostać bubla.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja dam mały update o M27 IAR.

Replika przemieliła już 10K. Mechanicznie wszystko działa, hopek kręci zacnie. Jedynie do czego mogę się przyczepić to, że replika czasem na 7,4 potrafi zamilknąć od tak, wtedy dobrze jest odkręcić stopkę chwytu pistoletowego, zakręcić silnikiem, przykręcić stopkę i replika dalej bangla. Pewnie słaby silnik + słabe podkładkowanie robią takie jaja. Silnik pewnie zmienię na jakiś neodymowy od JG bo HS nie chcę.

Link to post
Share on other sites

Jak sobie polutujesz bez płytki na pająka takiego IRF1404 to jest mały, płaski i gniecie wszystke kupne fety. Chodzi bez zająknięcia na 500fpsowych świniakach z 11v aku. W specnach trzeba tylko boszką przyciąć ten element, który blokuje prowadnicę kolby, żeby dało się replikę rozebrać bez rozlutowywania feta.

Link to post
Share on other sites

O ów element, przez który przechodzi śruba do prowadnicy sprężyny, wrzuca się go zawsze na koniec stock pipe'a. Taki śmiszny mały, najczęściej szary, znalowy cycek. Nie wiem jak toto się nazywa

 

EDIT: chodzi mi o element z prawej

 

ll-garuda-m4stk-pipe_1_mark.jpg

Edited by Voytas
Link to post
Share on other sites

U mnie w G&P mieści się w prowadnicy bateria LiPo Nuprol 7.4 1450 mAh 2 listkowa wraz z mosfetem Gate Nano Hard i bez problemu mogę zakręcić zaslepke prowadnicy i złożyć kolbę do końca. Wszystko kwestia ułożenia kabli.

Edited by slawek96
Link to post
Share on other sites

Kolega w G&P ma mosfet w prowadnicy i mieści :icon_smile:

 

Ja mam G&P i w prowadnicy mieści się tylko mosfet, i zajmuje 1/2 miejsca + kable. :hahaha:

Chyba że mówimy o super mega małym i słabym mosfecie, i lipo o małej pojemności.

 

Czuje że Gloomer mówi o moim G&P :icon_wink:

 

Aktualnie mam w prowadnicy mosfet Qbsona z BBmax i mieści się razem z nim bateria Redox 1200 mAh / 11.1V - przy czym mogę dowolnie operować ułożeniem kolby nic się nie przycina.

 

(Anegdota: Wcześniej siedział tam mosfet z zestawu E.T.U. G&G razem z bezpiecznikiem ale tego syfu nikomu nie polecam nie dość że nie działa z 7,4V to jeszcze koniec końców płytka była tak tandetnie polutowana że się przepaliła ... G&G się nie popisało.)

Edited by Niedźwiedź
Link to post
Share on other sites

Mały update w IARC. Udało mi się zdobyć stary silnik High Torque od CA i zamontowałem do specny. Magnesy może minimalnie słabsze niż w stockowym silniku specny, ale za to replika na Lipo 7,4 przestała mulić, polepszyła się reakcja na spust i podskoczył ROF. Po prostu specnowe wirniki są słabe, a szkoda bo sama buda silnika jest fajna.

Link to post
Share on other sites

Z ciekawostek ze strzelanki. Jako, że hakasie specny stają się coraz bardziej popularne to w niedziele na chrono spotkałem człowieka, który miał M27 IAR od Specnuchy i byłem zdziwiony reakcją na spust i rofe. Zapytałem się jaki ma silnik i aku w środku. Odpowiedział, że stockowy silnik i aku dołączone do zestawu. Więc jak widać mój silnik dostał mniej ryżu :D.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...