Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK416 / M27 IAR [SPECNA ARMS]


Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja swoją odesłałem nazad do GF, front latał dalej po dwutygodniowej wizycie w ichniejszym serwisie, który notabene zawiódł mnie po raz kolejny swoją niekompetencją i traktowaniem klienta jak idioty. :icon_evil:

 

Poczekam na następną dostawę i może spróbuję jeszcze raz trafić los na ryżowej loterii. Na VFC mnie niestety nie stać

Link to post
Share on other sites

Producent? Sklep? Coś? Cokolwiek?

 

Producent - Battleaxe, dostępne są w Taiwangun i Azteko (tu trzeba zagadać bezpośrednio bo nie mają ich jeszcze wprowadzonych na stronę)

 

Dlaczego szukacie innych magów skoro midy od Specny pasują, działają i ostatnio były po 25 zeta? Pytam poważnie.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

1. Bo czemu nie - zwłaszcza jak stare magi już nie ogarniają życia po 4 latach eksploatacji.

2. Cene miałem równie dobrą jak za wspomniane przez Ciebie specnowe magi.

3. To ze pasują w Specnie jest efektem ubocznym oryginalnie magazynki są pod moje G&P do lasu i na większe gry.

Link to post
Share on other sites

Battleaxe low cap, mid cap - ten na moim zdjęciu to akurat mid jest.

A pasują z jednej prostej przyczyny - są dłuższe o 1,0 - 1,5 cm. Dzięki temu głębiej wchodzą w łoże magazynka i prawidłowo się wpinają.

 

Ogólnie muszę przyznać że jestem cholernie zadowolony z jakości wykonania tych magów. Warte są swojej ceny. Plusem jest jeszcze to że u dołu mają zatrzaska jak w prawdziwych P-magach wiec można spokojnie zakładać stopki dedykowane do tego rodzaju magazynków.

Edited by Niedźwiedź
Link to post
Share on other sites

Czekam na swoją hakaśke i zastanawiam się czy zdjęcie prowadnicy kolby i założenie ucha zawieszenia żeby można było podczepic pas nośny 1-punktowy to jedyne rozwiązanie czy jest inna opcja?.Mam w domu takie magazynki,podają świetnie w moim KWA www.militaria.pl/action_sport_games/magazynek_caa_mid-cap_asg_do_replik_m4_m16__tan_mil17664_a_p52959.xml i są one podobne do battleaxe, może będą działać.Dam znać za tydzień jak wrócę do domu.

Edited by Forzajuve
Link to post
Share on other sites

Który ząbek dokładnie? :icon_smile:

Możesz wskazać na obrazku?

 

Products4244-333x500-112413.jpg

 

Przepraszm, zapomniałem o temacie :icon_smile:

 

30edf3d61b1903e1med.jpg

 

Dodatkowo zaznaczę, że PMAGI od G&G po takiej samej operacji pasują idealnie.

 

17554035_1609373645758048_3847358611271482798_n.jpg?oh=ccf8b2bdab9bf386839632284b523f8c&oe=5996EFDE

 

Da się wogóle założyć ucho do zawieszenia co jest w m4 pomiędzy korpusem a prowadnicą (mam tak w M4 KWA i jest bardzo wygodnie)

 

Da się. Na focie wyżej masz tak zrobione.

Link to post
Share on other sites

Czekam na swoją hakaśke i zastanawiam się czy zdjęcie prowadnicy kolby i założenie ucha zawieszenia żeby można było podczepic pas nośny 1-punktowy to jedyne rozwiązanie czy jest inna opcja?.Mam w domu takie magazynki,podają świetnie w moim KWA www.militaria.pl/action_sport_games/magazynek_caa_mid-cap_asg_do_replik_m4_m16__tan_mil17664_a_p52959.xml i są one podobne do battleaxe, może będą działać.Dam znać za tydzień jak wrócę do domu.

 

Mogą być za krótkie. chodzi o długość która chowa się w łożu magazynka. Battleaxy są dłuższe od standardowych magów jakie testowałem - przez to magazynek zaczepia się o zgrubienie z przodu i nie zapina.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...