Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

III Zlot ASG Tomaszowo 25-27.05.2007


Recommended Posts

To ja tylko dodam, ze w trakcie trwania operacji bedzie tez najprawdopodobniej wpleciony tam watek fabularny. Jesli ktos jest zainteresowany - niech da znac.

 

Dość enigmatyczny ten komunikat. Ale ja osobiście daję znać. Wszystko co urozmaici popieram :ok:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

UWAGA

 

To ja tylko dodam, ze w trakcie trwania operacji bedzie tez najprawdopodobniej wpleciony tam watek fabularny. Jesli ktos jest zainteresowany - niech da znac.

 

Ja też daję znać. Popieram wszystko, co może podnieść klimat zabawy.

Link to post
Share on other sites

Woda będzie, ale do picia sugerujemy własną, ze wzgledu na walory smakowe.

 

Proszę o ostateczną deklarację ilości osób jadących auobusem z Zielonej Góry. Odjazd spod 'Biedronki' przy PKS o 16.30.

Link to post
Share on other sites

Walki nadal trwaja, choc ok polowa ludzi juz wrocila do bazy i sie cywilizuje. Partyzanci dzieki profesjonalnej pomocy pracownikow SSi wykonali wszystkie powierzone zadania. Partyzanci zebrali 68tyss (zadaniem bylo zebrac 40 tys), z czego 40 tys pochlanely nasze gaze.

 

Impreza ogolnie bardzo udana, ludzie dopisali, ale pogoda byla tragiczna - 32 st. w cieniu, zero chmur. Zyc sie nie dalo.

 

Ogolnie bardzo pozytywnie :)

Link to post
Share on other sites

Było pozytywnie, jako wspaniali partyzanci wykonalismy nasz glowny cel i pojechalismy odpocząć pare godzin przed koncem rozgrywki :D Dziękuję organizatorom za zlot, SSom za pomoc w walce (ale gaże to wzięliście astronomiczną :P) no i Analianom I Oralianom za to że miałem możliwość wysadzenia ich w powietrze zamachem samobójczym =]

Link to post
Share on other sites
Guest PYRA

My już jesteśmy w domu, impreza OK choć w samym mil-simie udziału nie brałem. Organizacja była dobra, najwięcej mnie zaskoczył "Hangar Cafe" :wink: ceny przystępne, wyżerka smaczna, no i grochóweczka palce lizać.

Chciałem podziękować wszystkim którzy brali udział w naszej "tielniaszka party" w hangarze ( i przeprosić tych co nie mogli spać :twisted: ) Dziadkowi za miłą rozmowe przy bramie no i wszystkim za niezapomniany klimat ( 32 st.C w cieniu :wink: )

Link to post
Share on other sites

Ja dopiero dojechałem więc mam prawo nie kontaktować i nie rozumieć co sam piszę ;-)

 

Byłem pierwszy raz w Tomaszowie i jestem zadowolony. Teren ma świetny klimat, rozgrywka była niezła, eskorty, kasowanie doli, piękna sprawa. Dzięki dla organizatorów, dla towarzyszy z SSI i partyzantom, dzięki tym którzy dali nam czasami postrzelać. Podziękowania dla przeciwników którzy chcieli się dogadywać a nie wybijać naszą marną gromadkę.

Wielka prośba do organizatorów, jeżeli uda mi się przyjechać w przyszłym roku wywieście listę z podpisami okolicznych komarów że się od nas odpier... ;-)

Link to post
Share on other sites

Taa, jak będzie chłodniej, to już mogą być te komary.

 

Dzięki wszystkim.

Dojechaliśmy do domu nim rozpoczął się największy skwar! Ale teraz trza odespać odrobinę.

Gra była niezła, ale nie wiem czy w przyszłym roku poźrebi mnie na tyle, żeby przejechać prawie całą Polskę. :lol:

 

Pozdrawiam

Edited by Lesław
Link to post
Share on other sites

Pierwsze moje "Tomaszowo", chyba mam ochotę na powtórkę.

 

Rewelacyjna baza - kafejka w hangarze przywodziła skojarzenia z "Black Hawk Down". Całe zaplecze również niczego sobie. Bardzo trafiony pomysł z numerowaniem graczy.

 

Teren - z początku wywołujący zachwyt, chyba będzie mi się śnił jakiś czas jako koszmar ale przyznam się bez bicia: kondycyjnie impreza mnie przerosła :cry: . Mam również na przyszłość nauczkę by lepiej przygotować się od strony sprzętowej i nie nosić żarcia którego i tak nie tknę ;)

 

Co do samej rozgrywki: Ogólnie ok, mam kilka tyci-tyci uwag ale ciężko by mi było je zwerbalizować :-P Po DS III, Nysie i minionej imprezie - utwierdzam się w przekonaniu, że ocena jest wypadkową "wczucia się", dyspozycji dnia, odrobiny szczęścia i scenariusza. Kolejność jest nieprzypadkowa w moim zestawieniu. ..

 

PODZIĘKOWANIA (szczególne)

- Organizatorom za pracę.

- 4Mozie za przygarnięcie i transport

- SoW'om za wspólną zabawę i ostry wycisk :)

 

PODZIĘKOWANIA (ogólne)

- wszystkim którym chciało się ganiać w skwarze, wśród nalotów dziadostwa tnącego i napadów mrówek.

Link to post
Share on other sites

Mi się bardzo podobało. Choć tak jak poprzednicy kondycja już wysiadła. Analianom dziękuje za chęc mediacji. Oralianom za sieczkę w lesie na naszym terenie(przynajmniej postrzelałem trochę :)) SSom za wstarcie w trudnych chwilach kiedy to na terenie biednej Masturbii trwały walki:) a patrole przeciwników chciały sobie hasać jak po swoim :)

Link to post
Share on other sites

No powiem tak jedynie postrzelałem przy małej prowokacji a tak to trochę mało tego było, analianie nie byli zbyt chętni do negocjacji i było z nimi ciężko lecz Oralianie dawali nawet dużo. Pozdro dla LF5 czy TF5? Dobrze mówię? Dobra mniejsze o to…

Brama od strony ruskich w bazie, pięknie towarzysze to zorganizowali:)

Miny bardzo trafiona sprawa :D przydało by się ich więcej i od strony granicy między Warta Nysa Bóbr żeby musieli obowiązkowo przez naszą Bzurę przechodzić.

Tak ogólnie zlot udany mam nadzieje że za rok będzie jeszcze lepiej!

Pozdrowienia dla SSI i dla JEŻy, i dla całej reszty ORALIAN I ANALIAN.

I podziękowania za świetną zabawę dla Team Delta.

Pozdrawiam!

Sgt. KOT

Link to post
Share on other sites

No dobrze, wszyscy w czambuł chwalą, to ja trochę ponap*****alam.

 

Absolutnie niedopuszczalne moim zdaniem, zarówno z punktu widzenia, scenariusza, jak i logistyki, było to, żeby Tomaszowo zostało założone w takiej dupie*, zamiast gdzieś koło Kartuz, albo chociaż np. Wejherowa.

Skandal.

 

Mam nadzieję, że do przyszłego roku coś z tym zrobicie - wtedy będę mógł już tylko chwalić, chwalić i chwalić :o)

 

Dzięki!!!! :o)

 

 

 

* znaczy daleko.

Link to post
Share on other sites

Wielkie podziękowania dla Organizatorów, zlot pod względem logistycznym dopracowany super - żarcie było, picie było, strzelanie i dobra zabawa były.

 

Wątek scenariuszowy był super :D machlojki SS i przodownik kombinator von Zakapior to mistrzostwo :) Dziękuję RBB i Foce oraz pozostałym z Shannon oraz naszym dzielnym kompanom Partyzantom za wspaniałą zabawę :)

 

Atak na menażkowców oczekujących na grochówkę to był cios poniżej pasa :P niezadowolenie wyraziliśmy :)

 

Pojmanie SóWek trzech i próba wyrwania się z niewoli oraz "Śpiący Mściciel Papcio Foka" dali radę ostro :D a ja sobie wybaczyć nie mogę, że byłem śpiący i zaufałem Fencowi :)

 

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję wszystkim

Kakaroth

Link to post
Share on other sites

Jako stały już uczęstnik Tomaszowa mogę powiedziec, że ta edycja pod względem fajności samych walk była taka sobie/rok temu mi się o wiele lepiej grało- chodzenia było równie dużo a akcji jeszcze więcej- której w tym roku niestety trochę zabrakło/ Mimo to czekam już na 4 edycje- zobaczymy co się zmieni za rok.

Świetne były zaś elementy około zlotowe- grochóweczka, barek itd.

Dziękuje wszystkim za grę./Szczególnie swojakom z Poznania/

Dziękuje też wszystkim za "tielniaszka party" kto był na nim ten wie, że była to najlepsza impreza jaką urządzono na Tomaszowie;)

Do zobaczenia za rok!

Link to post
Share on other sites

Bylo dobrze :)

Super teren, piekna pogoda i spoko scenariusz(przynajmniej poki sie go Oralianie trzymali i chcialo im ie sluchac swoich dowodcow ;-) ).

 

Dzieki organizatorom za wszystko, partyzantom za wspolprace i godne znoszenie naszego kombinowania, Oralianom i Analianom za pomoc finansowa oraz kolegom z pracy(czy. reszcie SSInc.).

 

Tak wiec do zobaczenia za rok(tylko pogode inna zalatwcie) 8-)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...