Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

III Zlot ASG Tomaszowo 25-27.05.2007


Recommended Posts

Na zlocie do komunikacji używać będziemy telefonów w sieci ORANGE. Organizator zapewnia karty startowe. Wskazane jest, aby w każdym TF był telefon w tej sieci, lub ze zdjętym simlockiem do komunikacji z SD.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zależy od maski. Słonik i MP4 na pewno się nie nadają. MP5 - słyszałem już różne opinie. Wszelkie maski z lexanowymi osłonami (MCU2/P) wytrzymają.

Problemem może być czas między zdjęciem okularów a założeniem maski. No i co, jeśli ktoś nosi okulary korekcyjne?

Link to post
Share on other sites

img0037kr4.th.jpg

 

Nam udało się zakupić buldogi z dodatkowymi plastikowymi osłonkami na okulary (powyżej na zdjęciu). Nie testowaliśmy tego jeszcze - zrobimy to pewnie po Tomaszowie pro futuro ;-) Jest to gruby plastik, ale niestety twardy -nieelastyczny, więc strzału z 1.000.000 fps nie wytrzyma. W każdym razie na pewno daje pewną osłonę. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was ma może te mapy:

 

a) M-33-19-B-b-3 Tomaszowo

b) M-33-19-B-b-1 Stara Kopernia

 

Bardzo proszę o kontakt

Ja mam o ile to są sztabówki WP 1:50000 z początku lat 80.. Nic na nich nie widać. Mam je z jakimś plikiem do GPS.

Link to post
Share on other sites
Guest Kret

To ja tylko dodam, ze w trakcie trwania operacji bedzie tez najprawdopodobniej wpleciony tam watek fabularny. Jesli ktos jest zainteresowany - niech da znac.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...