Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] Strzelba JT-3 [JT-USA]


Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak sobie oglądam zdjęcie i myśle przecierz ja to już widzałem . Jako że uczęszczam do koła strzeleckiego LOKu w ostatni śerode koleś wyjaśnił nam że będzie nowe koło (asg) i poazał nam tego shotguna . Nie dał postrzelać ani potrzymać ale powiedział że w kturyś czwartek odbędą się pokazy i powiedzał że będzie można sobie postrzelać (z ak , m4 itp) być może z tego shotguna też , pujdę na te pokazy i przedstawie jak się z tego strzela .

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę jest to kopia repliki Benelli M3(dobrze widać to na wersji short).Gdybym zobaczył ten produkt na jakiejś innej stronie, to pewnie nie zwróciłbym nawet na to uwagi, ale skoro krakman to sprowadził to znaczy, że zabawka może być ciekawa.Brak regulowanego HU to w gruncie rzeczy nie taka duża wada, w końcu rzadko zdarza się aby tanie repliki miały regulowany HU, a wystarczy oddać kilka strzałów i dobrac do niego odpowiednie kulki.

 

[ Dodano: Fri 13 Oct, 2006 ]

Generalnie wydaje się, że ten produkt będzie w stanie rywalizować z shotgunami DE.

Link to post
Share on other sites

Schmmit wiesz problem jest natury takiej że jestem posiadaczem i tej strzelby i tym człowiekiem który Ci to mowił w LOK-u i była to benelka m3 super 90 TM :) a nie DE które od razu wdac ze jest sporo krotsze...

 

Poza tym na 1001% nie bedzie tam tego shotguna bo pokaz robi airsoft guns.pl wiec nie ma co sie jarać skoro i tak nie bedzie fotek ( poczułem sie jak Zły Świety Mikołaj.... cholera ale i tak zapraszam na pokazik

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Owszem, to będzie profanacja ASG.. A ja tymczasem jade w okolice taiwangun (Krakmana), może uda mi się chwycić w rączki tego shotguna ^_^

 

[ Dodano: Sro Paź 18, 2006 12:19 am ]

OK, miałem w łapach Shotguna Short JT.

Wykonanie mnie nie powaliło (standardowe jak na takie repliki, dokładność duża, ale plastik przeciętnej jakości, od razu widać że zabawka, do tego przebrzydkie okno wylotu łusek, w stylu "chiński lustrzany srebrny ", plastik ofkoz). Natomiast zapinki na pasek zrobione z metalu, porządne i grube.

 

Strzelba zadziwiająco lekko się przeładowuje, tak jakby nie miała w środku springa :lol: , odgłos strzału cichy, wytłumiony, ja to tłumaczę na 2 sposoby: albo bardzo gruby plastik, albo porządny metalowy cylinder. Mało waży w rękach, leciutki, oprócz mechaniki, nie ma tam chyba nic metalowego, ale to ma swoje plusy.

 

Z 5m mocno siecze w karton, nie sprawdzałem w terenie, bo nie było jak. W porównaniu do tanioszek Cymy, podobna waga, ciut lepsze wykonanie, ale mam wrażenie że dużo lepszy mechanizm. Lufa aluminowa, dosyć krótka. Oprócz tego pancerna komora podawania kulek do hop-a (gniazdo magazynka) z beżowego grubego plastiku. wygląda na nie do zdarcia. Tyle zauważyłem. :)

Link to post
Share on other sites
To toto ma metalowy cylinder
.

 

Nie sprawdzałem ,trzymałem go tylko, ale spust jest metalowy, chodzi bardzo płynnie, śmiem stwierdzić że reszta ruchomych części też jest z metalu, w końcu tak robi np. STTI .Moja beretka ma wszystkie ruchome cz. i sworznie zrobione z metalu. Ale cylinder plastik :|

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...