Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[..]Chłopaki na Syberii pewnie nadal biegają w Afgankach i stalowych hełmach.[..]

 

Nie tylko oni, gdzieś mam zdjęcie (a nawet kilka), jak kilku zołnierzy w czeczenii łazi w kurtkach od afganów. Mozna tez trafic na zdjecia gosci ktorzy maja wymieszane nowe i stare oporzadzenie (staniki z afganistanu z najnowszymi ładownicami i kieszeniami, założone na gorke).

Link to post
Share on other sites
Kolega Kamil to nie powinien tak brnąc w to uświadamianie wszystkich w tak kategorycznych słowach

 

W zasadzie napisałem to co można znaleźć sobie samemu w internecie (choćby na znanym Red Aliance), aczkolwiek masz rację Tadeuszu, zagalopowołem się

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bez branadzlowania się. Rosjanie też dochodzą do tych samych wniosków co US jeśli chodzi o walkę w terenie zabudowanym i stosowne wyposażenie. Może jeszcze na razie zatrzymali się na poziomie koślawych podróbej PLCE ale nie długo jak sądze. Widzą że są potrzebne panele udowe i takież kabury, mają styczność ze sprżetem z zachodu - nakolanki i gogle już przejeli. Nie dużo czasu minie jak znajdziecie odopowiedniki klasycznego zachodniego wyposażenia i u Rosjan. Wnioski są uniwersalne.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam,

po 1 sry za odgrzewanie staaaaaarego tematu ale...

chciałem znacząc kompletować mój ekwipunek w stronę specnazu , tzn.

tak konkretnie to nie jestem w temacie wiec czy mógł by mi ktoś przybliżyć i pomóc wybrać jakąś sekcję specnazu ?

Narazie jestem szczęśliwym posiadaczem ak74.

Proszę o linki ze zdjęciami żołnierzy specnazu w zielonej taktyce.

I jakieś podpowiedzi co kupić, i jak kupić po najlżejszej linii oporu :P tzn nie mam dużo kaski :P

chodzi mi o całe wyposażenie, od majtuch po hełm .

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

I jakieś podpowiedzi co kupić, i jak kupić po najlżejszej linii oporu :P tzn nie mam dużo kaski :P

chodzi mi o całe wyposażenie, od majtuch po hełm .

 

Akurat wybrałeś sobie dość drogi "temat". Drogi oraz wymagajacy dużo szczęścia, znajomości i czasu.

Link to post
Share on other sites

yhy, wiec, w co Panowie sa poubierani? Co za kamizelke posiada 1 pan z lewo na górze?

Czy gdzieś można dostać mundór w takim maskowaniu lub w olive?

I gdzie mozna zdobyć taka kamizelke? w miare mozliwośći kopie

Edited by siułek
Link to post
Share on other sites

Nikt się nie kwapi, to ja se napiszę

 

- "kamizelki" mają wszyscy takie same, a mianowicie Smersz'a (poszukaj na google jako "smersh" lub "sposn smersh") - kopii nigdzie nie widziałem. Z oryginałem też jest problem (nigdzie go od ręki nie kupisz).

- nie wiem jak dokładnie nazywa się ten krój munduru, ale jest w kamuflażu "kamysz" ("kamysh")

 

 

I jeszcze jedna sprawa - nie wiem czy wszyscy goście z galerii, do której podesłałem ci linka na PW to są same Specnazy, śmiem wręcz wątpić.

 

edycja: odpowiedź na posta poniżej (na następnej stronie?) - na PW

Edited by kazik_
Link to post
Share on other sites

- nie wiem jak dokładnie nazywa się ten krój munduru, ale jest w kamuflażu "kamysz" ("kamysh")

Tamten mundur, wg mnie to M7. Na podanych wcześniej stronach dowiesz się więcej o mundurach specnazu i innych jednostek. Najłatwiej kupić KLMK i KZS. Na allegro często pojawiają się mundury w kamuflarzu "flora".

Link to post
Share on other sites

1. Ja nie chcę nikogo obrażac itd. Ale jak można chcieć coś rekonstruować/udawać/odwzorowywać itd. nie wiedząc co to ma być? Chłopaki poważnie śmiechu warte to jest. Wystarczy chwilę posiedzieć w googlach i poszperać/jak już się "interesujecie" tematem/ Mnie osobiście trochę wątki takie drażnią:)

 

2. Tak żeby nie było offtopu to fajny mundur z tej flory jest/niedawno dostałem i jestem zadowolony/ Butów ruskich na razie nie polecam dla mnie są mniej wygodne od polskich/ale wciąż mam nadzieję, że je roznosze:)/ Z kamizelek taktycznych są fajne grad, tarzan.

 

3. Z waszą wiedzą to może zajmijcie się odwzorowywaniem piechoty zmechanizowanej czy cuś a nie koniecznie od razu specnazu bo później na redalliance chłopaki{w zasadzie to nawet nie chłopaki a jakaś laska, o której wiadomo tyle, że jest aktywna na naprawdę dużej liczbie for} się denerwują, że byle kto czerwone berety nosi:) A jak dowiecie się czegoś to zawsze możecie awansować.

Edited by eliasz
Link to post
Share on other sites

1. Czerwone berety? Kolega nawet nie napisal o jaki specnaz mu chodzi, a na zdjęciu naszywek zero.

Eliasz, a poza tym, w googlach trzeba się naprawdę naszukać żeby znależć coś o ekwipunku specnazu, a przynajmniej SpN GRU. Jak SpN FSB czy MWD to nie ma problemu, w tym pierwszym jest.

A wracając kamizelek, jakie macie zdanie o GRAD-1?

Edited by 7.62
Link to post
Share on other sites

Z tymi czerwonymi beretami to taki skrot myslowy/troche zlosliwosci w strone poniektorych osob:)/

Tej grady sa naprawde dobre- u nas w odziale maja stanowic podstawowe wyposazenie. ja mysle ze to sa jedne z lepszych obecnie dostepnych kamizelek rosyjskich/lepsze od tarzanow/ aha no i nie sa drogie/obecnie produkuje je ana: www.ana.spb.ru/

Link to post
Share on other sites

Fakt, GRAD'y są dość tanie, oraz popularne (głównie wśród graczy airsoftowych). Jednak wyroby ANA nie są z "najwyższej półki", jakością moim zdaniem SPOSN bije je na głowę. Chociaż mimo tego kupuje kamizelkę Grad-2 z integralnym "daypackiem" i ładownicami na granaty VOG-25 (kierując się ceną i wyglądem).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...