Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

Suharex, mam pytanie, czy jak wchodzisz do sklepu to zawsze dostaniesz to co chcesz?

Ja ostatnio zobaczyłem na wystawie piękne buty w przystępnej cenie i niestety nie było mojego rozmiaru - nie wpisywałem się z tego powodu do "książki zażaleń"... :icon_confused:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Problem w tym, że chodzi o kulki GG, a jak wiadomo Gunfire trąbiło dumnie o tym, jakimi są Europejskimi partnerami.

 

Jednak, mają u mnie kolejnego plusa. Zazwyczaj płacę za towar za pobraniem, przyzwyczaiłem się, że dzięki temu jest szybciej u mnie. Fajne jest to, że Gunfire przy płatności przelewem, autmatycznie wypełnia dane i księguje go narychmiast po zrobieniu. Dzięki temu nie musimy liczyć, że ktoś akurat zaloguje się na firmowe konto i zaksięguje nasz przelew. Zazwyczaj przez to dostaje się dzień realizacji w plecy.

Link to post
Share on other sites

A ja sobie znowu ich pochwalę. Zamawiałem jeszcze przed świętami taką tam małą pierdółkę.

Nie dość, że rzadki przedmiot, niska cena oraz skandalicznie niski koszt przesyłki to jeszcze całość od chwili potwierdzenia przelewu do odebrania przesyłki z paczkomatu zajęła 22 godziny.

Polecom!

Link to post
Share on other sites

Po raz pierwszy mam problem z GUNFIRE (zawsze musi być pierwszy raz)...

Kupiłem u Nich baterie LiPo, ponieważ po otrzymaniu przesyłki doszedłem do wniosku, że są za słabe, telefonicznie uzgodniłem wymianę na dwie inne za dopłatą. Wysłałem zakupione baterie w oryginalnych opakowaniach (otrzymałem potwierdzenie z Ich serwisu), zgodnie z telefonicznymi ustaleniami złożyłem zamówienie na nowe baterie i dokonałem dopłaty.

Już trzkrotnie dostałem z GUNFIRE e-maila z wezwaniem do zaplaty, choć wysłałem wyjaśnienie z załączonym potwierdzeniem przelewu różnicy w cenie.

Niestety chyba tam nikt nie czyta e-maili, bo mimo trzykrotnych wyjaśnień z mojej strony, nadal ani nie mam przesyłki nowych baterii, ani odpowiedzi na moje wyjaśnienia. :icon_cry:

Może gdy opiszę sytuację tutaj, ktoś z GUNFIRE przeanalizuje sprawę i podejmie stosowne działania... :icon_confused:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Miałem u nich tak samo, gdy oddawałem jeden kolimator a brałem innego producenta. Ten drugi wisiał kilka dni na wysyłce, potem pojechał do mnie. Jednak o pieniądze za ten pierwszy musiałem się upominać telefonicznie.

Trochę trwało , ale pozytywnie załatwione

Edited by zbyt
Link to post
Share on other sites

Dziś składając zamównienie "...towaru nie ma w wystarczającej ilości..." jak może nie być kulek?! Gunfire zróbcie coś z tym, mam u Was pkt a nie mogę ich wykorzystać na towar który akurat chcę. Ciągły brak towaru !! Wielki minus za to !

 

Brak towaru, da radę przywyknąć. Ale jak towar jest, gdy go zamawiasz i płacisz, a znika, gdy mają go wysłać, to jest to po prostu zwykły burdel w stanach magazynowych. Na szczęśćie dzwonią i przepraszają, kasę zwracają... Niemniej jednak gdyby człek wiedział,że nie dostanie. to by kupił gdzie indziej.

Link to post
Share on other sites

Proszę, jednak Forum jest skuteczne. Dziś zatelefonował do mnie przedstawiciel i wszystko się wyjaśniło pozytywnie. Przeksięgowano wpłatę i dziś wychodzi do mnie przesyłka. :icon_wink:

Bardzo dziękuję GUNFURE za pozytywne rozwiązanie problemu. :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites

Kolejne zamówienie w Gunfire i znowu pozytywnie. Na prośbę o gratisową smycz dostałem ją (bardzo ładną zresztą), ale wysłali mi inne rękawice niż zamówiłem, napisałem e-maila, ale po odpowiedź musiałem zadzwonić. Zaproponowali, że przyjedzie kurier na ich koszt po złe rękawice i wyślą mi te dobre, także jak najbardziej pozytywnie. Choć jak widzę to z odpisywaniem na te maile jest u nich różnie, ale z dzwonieniem nie ma problemów :icon_smile:

Edited by Paniszer
Link to post
Share on other sites

Nie złamię już chyba regulaminu, jeśli dodam w poruszanej przeze mnie sprawie szwankujących zniżek, że po skontaktowaniu się z BOKiem sprawę błyskawicznie rozwiązano (problem techniczny w oprogramowaniu sklepu internetowego).

Więc mej dobrej opinii o Gunfire nic nie szarga :)

Link to post
Share on other sites

Zamówienie zrealizowane w 1 dzień. Paczka zapakowana standardowo jak na GF przystało czyli 3 kilometry foli bąbelkowej dookoła pudełka a replika w środku lata....

Czy u was też nie ma żadnych plomb serwisowych z GF? Wygląda tak jakby nawet czasu nie mieli na "testowanie" repliki przed wysyłką.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Przestańcie psuć repliki na potęgę, bo serwis Gunfire nie wyrabia się z robotą. Otrzymałem dziś informację, że czas realizacji reklamacji przekroczy wynikające z umowy 14 dni, a mi jedynie zależy na nowym towarze wolnym od wad (reklamowany popsuł się po kilkudziesięciu strzałach). Kontakt bardzo miły i rzeczowy, ale co z tego jeśli trzeba tak długo czekać?

 

EDIT:

 

Magia forum działa. Duży plus za to, że Gunfire czyta posty. Replika wymieniona na nową, widać trafił mi się lipny egzemplarz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...