Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie rozmawiałem z nimi rano i nie ma szans na wysyłkę dzisiaj, najbliższy termin jak zaczną wysyłać to podobno połowa przyszłego tygonia. Na mój plus płatność miałem za pobraniem także sobie bez bólu anulowałem i zamówiłem na cytadeli.

Link to post
Share on other sites

4 zamowilem replike i inne pierdoly, mamy 12 a paczka dalej nie wyslana :D Pomimo przelewu o ktorym wczesniej pisalem, juz nawet przestalem sie denerwowac, wrecz przeciwnie mam banana na twarzy z tej calej niemocy! Co do prezentu to ciekawa informacja, zastanawia mnie jak sie zrewanzuja za ponad tydzien zwloki :icon_confused3:

Link to post
Share on other sites

Zakończmy wątek o telefonie (też nie mogę się dodzwonić).

Zdecydowany minus za brak informacji o przenosinach i utrudnieniach w związku z kontaktem telefonicznym.

Kolejny post dotyczący tego wątku, powinien informować o przywróceniu wszystkiego do normy - inne mogą skutkować ostrzeżeniami.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Obecnie mamy chwilowe problemy komunikacyjne w tym także z liniami telefonicznymi. Intensywnie pracujemy nad przywróceniem kontaktu z naszym BOK. Niebawem podamy zastępcze numery telefonów.

 

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności i utrudnienia.

 

Gunfire_pl

Link to post
Share on other sites

Mnie w ogóle nie dał rabatu. Według nich zamówienie na kwotę ponad 1600 zł to mało żeby udzielić rabatu. Nie mam pytań. Zamówione na u konkurencji, dziekuje, do widzenia :icon_wink:

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Według poprzednich ustaleń z konsultantem, że jeśli prezent mi się nie spodoba to miałem się skontaktować to pomyślimy nad czymś innym. Co usłyszałem? No przecież jest i nie ma opcji na coś innego. Podejście do klienta? 0 punktów dla Gunfire.

Link to post
Share on other sites

Ale ładna czystka poleciała w temacie. A psy na gunfire należy wieszać bo nie poinformowali klientów o przeprowadzce magazynu a to raczej nie jest sytuacja, która zdarza się z dnia na dzień, no i informacja tylko na samym fejcie na początku no profesjonalizm jak leci.

 

Podawanie dziesięć tysięcy jedną informację nadal pozostaje jedną informacją, a dziesięć tysięcy takich samych postów skutecznie obniża czytelność tematu. Wyrzygaliśmy już brak informacji stronę wcześniej, GF też się ustosunkował - koniec tematu. Hejtować można też w innych częściach internetu. Szmer.

Link to post
Share on other sites

Od poniedziałku ( piątek mamy już) status zamówienia oczekiwanie na wpłatę. Przelew poszedł w poniedziałek.

We wtorek dodzwoniłem sie żeby usłyszeć, że księgowanie moze potrwac ze 3 dni :icon_biggrin:

W środę czyli dnia trzeciego nadal status oczekiwania na wpłatę. Wysłałem maila z zapytaniem co dalej i czy nie zmnieniony status to jakis błąd czy faktycznie mój bank w bola leci bo nigdy jeszcze przelew tyle nie szedł. Zero odpowiedzi.

W czwartek wysłałem maila z potwierdzeniem przelewu no bo co innego zrobić. Zero odpowiedzi :icon_neutral2:

W piątek zero odpowiedzi. :icon_neutral2:

Zadzwoniłem. Pani która odebrała łaskawie otworzyła obydwa maile i zapewniła ze potwierdzenie w mailu jest ok i zmieni status.

Po kilku godzinach status:

OCZEKUJEMY NA WPŁATĘ :icon_eek:

 

Jak "oczekiwanie na wpłatę" która dawno została uiszczona trwa tydzień prawie to za ile przyjdzie wysyłka? :icon_eek2:

 

CDN...

Link to post
Share on other sites

Zacytuję osobę, która dostała bana " GF płaci, GF wymaga."

 

@szmerglu czy 15 negatywnych opinii pod rząd bo się czeka na zamówienie jest jak to określiłeś "skutecznie obniża czytelność tematu" jest właściwe?

 

Postanowiłem zrobić głupotę czyli raz na ruski rok kupić coś w polskim sklepie asg i o ile w przypadku speca i azteko nigdy nie miałem kłopotu to zawsze GF coś spieprzy.

 

- Rok temu kupiłem replikę KWA dostawa pomimo kuriera ponad tydzień

- Zakup kilku paczek kulek to samo kurier i 1,5 tygodnia oczekiwania

 

Ostatni mój zakup mnie już najzwyczajniej doprowadził do lekkiego zdenerwowania.

 

Kupiłem 2 pierdoły bo pomyślałem a co będę sprowadzał skoro są na miejscu, nie było ogłoszenia na stronie ani na fb o jakiejś przeprowadzce magazynu. Składam zamówienie płacę z góry i to pierwszy błąd, potem jest kłopot z bokiem, tel nie działa i dopiero po kilku dniach dowiaduję się na wmasgu, że nagle przeprowadzają się z magazynem, bo przeprowadzka magazynu to coś tak trywialnego, że robi się to z dnia na dzień i nie trzeba informować o tym klienta, bo nawet tego nie poczuje. Dziś jest piątek i dalej moje zamówienie nie zostało wysłane. Już nigdy nic więcej nie kupię u GF, szybciej bym te części kupił w chinach, GF należy się karny (męski narząd rozrodczy) za obsługę klienta detalicznego.

 

To nie była negatywna wypowiedz, tylko w kółko pojawiające się że telefon nie działa - i to zostało wywalone. Raz wystarczyło napisać. Sam czekam na paczkę i też nie dostałem żadnej informacji na ten temat co już wcześniej w tym temacie rzygałem (zwracałem już na to uwagę, czyżbyśmy zataczali koło?) Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszam na priv. Szmer.

Link to post
Share on other sites

Przeprowadzka? To ściema i pretekst. Ja robiłem zamówienia w maju i była taka sama kicha...

 

Przez 5 lat udało się jakoś nie dokonywać zakupów w tym sklepie, ale na początku maja zmuszony do zakupu zębatek i tłoka. Zrobiłem w dniu 2014-05-09 zamówienie w GF, bo akurat tam były te części. Do tego dorzuciłem sobie tłumik i zapłąciłem PayPalem (zawsze płacę jak się tylko da). Śledząc status zamówienia następnego dnia zobaczyłem, że jest gotowe i czeka na kuriera (nawet nr przesyłki w systemie GLS był podany). Na drugi dzień odbieram telefon od pana konsultanta z GF, który mnie uprzejmie informuje, że jednak tłumika nie ma (więc wuj wie, jak oni tą paczkę przygotowali) i pomimo swoich chęci nie udało się wybrać podobnego tłumika. Ustaliliśmy, że paczka pójdzie bez tłumika, a kasa za tłumik zostanie mi zwrócona. Po tym telefonie poszło już z górki i następnego dnia paczka była u mnie. Zonk wyszedł przy okazji następnego zamówienia, które robiłem 2014-06-03 wieczorem. Z nudów wszedłem na poprzednie zamówienie, gdzie zobaczyłem adnotację, że 2014-05-13, kasa została zwrócona na moje konto w PayPalu. Ucieszony, że jakaś dodatkowa kasa przed 10 się trafiła wchodzę na PP (65 zeta przed 10 to sporo gotówki), a tu stan konta 0,00. 15 minut grzebałem w PP szukając jakiś transakcji nieudanych czy wuj wie jakich. Nic nie znalazłem, więc w dniu 2014-06-05 zadzwoniłem sobie do GF, gdzie na pytanie o zwrot kasy za niewysłany tłumik zostałem poczęstowany 2-minutową ciszą (się panowie na wyciszonym mikrofonie naradzali pewnie co zrobić z tym kolesiem co żąda zwrotu pieniędzy), a potem pan radośnie oznajmił, że dzisiaj (tj. 2014-06-05) będą robione wszystkie zwroty!!! Kasa ostatecznie do mnie została wysłana 9 czerwca. Ładnie sobie tną, bo myślą, że klienci zapomną o kasie...

 

Zamówienia z 2014-06-03 dotarło do mnie ostatecznie 2014-06-09. Przelew robiony przez PP 3 dni się księgował u nich, choć konsultant zapewniał, że tylko 24h, co i tak jest przegięciem, bo z PP kasa ląduje u nich na koncie w sekundę.

 

Dobrze mi było bez nich 5 lat, a na starość musiałem się zfrajerzyć. :/ Ogólnie nie polecam.

Edited by nockeer
Link to post
Share on other sites

A ja zamówiłem w poniedziałek 2 paczki kulków, dzwoniąc w czwartek kazano mi zadzwonić za godzinkę bo muszą dowiedzieć sie co z moim zamówieniem na magazynie, i dzwoniłem ale niestety nikt nie odbierał przez godzinę! Następnego dnia tj, piątek pan powiedział ze przeprowadzka i ble ble, i ze moje zamówienie to kulki( w moim rozumowaniu pan mi dał do zrozumienia ze nie jest to jakiś zakup rzędu 3000 zł więc jeszcze sobie troche poczekam) paranoja, nigdy nie miałem wcześniej obsów czasowych w wysyłce z ich strony. a tu takie jaja xD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...