Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

a kiedy była ta przeprowadzka? zamówiłem kulki w czwartek i jak mi nie dojdą do piątku to będę niemile zaskoczony... za kulki płacę punktami, wybrałem odbiór w paczkomacie bo był za darmo, czy przez to zostanę potraktowany jako klient nie wart uwagi bo za towar wart jakieś 30zł płace tylko 5,50 z wysyłką? na pewno będzie to wtedy moje ostatnie zamówienie z ******

 

Ograniczmy się do wypowiedzi bez obrażania innych. Szmer

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałem info że paczka została wysłana z gf w poniedziałek, wczoraj była do odbioru(info od paczkomatów), odebrałem dzisiaj, wsio się zgadza więc nie mogę powiedzieć że lepiej traktują klientów którzy robią zakupy za kilka(naście) set pln.

 

Co do edycji mojego poprzedniego posta, kogo tam obraziłem? "Fonetyczny" zapis GunFire w postaci GANFAJER to obraza? Moderator powinien czytać dokładniej, a nie opierać się na doświadczeniu i widząc grupę literek połączoną w jeden wyraz sugerować się, że jest tam ta jedna literka dodatkowo, która zmienia wyraz w obelgę...

 

Skoro tak - to przepraszam. Szmer

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jednak coś się w Gunfire "zacięło", mam dwie sprzeczne informacje:

Zamówienie nr: 268878 data zamówienia: 2014-07-30 19:11:14

 

Status:

 

Oczekujemy na wpłatę

 

Podsumowanie:

 

wartość produktów: 12,00 zł

 

dodatkowe opłaty: 5,90 zł

 

łącznie do zapłaty: 17,90 zł + 52.95 PKT na koncie pozostanie Ci 2.76 PKT

Objaśnienia dotyczące stanu zamówienia Objaśnienia dotyczące stanu płatności

Wpłaty

52.png 2014-07-30 19:11 Wybrałeś PayPal jako formę płatności. Kwota do wpłaty to 17,90 zł. 2014-07-30 19:12 Twoja wpłata została przyjęta.

 

Objaśnienia dotyczące stanu zamówienia

Realizacja Twojego zamówienia została chwilowo wstrzymana. Podczas składania zamówienia zadeklarowałeś się opłacić je przed wysłaniem. Twoja wpłata jeszcze do nas nie dotarła. Wznowimy realizację zamówienia natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

 

To chyba nie tylko przeprowadzka ale i zmiana personelu na gorszy... :icon_confused:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Sorry, niestety nie ma tak dobrze :teeth: - właśnie dostałem nie ten silnik co trzeba - zamiast Ultra Torque Elementa, przysłali mi Max Speed :maniak_zle: A na paczkę czekałem w sumie tydzień.

Poszło do nich z powrotem razem z reklamacją, ciekawe ile im teraz zajmie rozpatrzenie i wysłanie tego co trzeba...

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj złożyłem zamówienie na swoją pierwszą replikę w życiu ;-) (cm0.45A) , zieloną gumkę hup-up od G&G oraz zestaw kulek 0.25g od guarder'a, wszystko potwierdzone status "Przyjęte-potwierdzone", teraz tylko czekać na odbiór... Gdy coś się dziać będzie to zedytuję tego posta lub napiszę kolejnego. Jak na razie wszystko wygląda ładnie ale to się okaże.

ps. jeżeli to kogoś "denerwuje to moje wymienianie zamówienia to przepraszam... ;-)

Link to post
Share on other sites

U mnie to samo. Zamówienie zrobione we wtorek, jeszcze we wtorek mejl od GLSu, że dostali zlecenie i od tej pory cisza. Mamy piątek a paczka nawet nie wyszła z firmy. Zaoszczędziłem kupując u nich 10zł a muszę teraz czekać nie wiadomo ile. Jednym słowem: ŻAL.

Edited by rumak
Link to post
Share on other sites

No i proszę, moje zamówienie zmieniło status:

Zamówienie nr: 268878 data zamówienia: 2014-07-30 19:11:14

 

Status:

 

Realizowane

 

co znaczy siła Forum... :icon_wink:

Tyle, że i tak "musztarda po obiedzie", bo zamówione przedmioty potrzebne mi są w niedzielę... :icon_confused:

 

Taka sytuacja ma miejsce dopiero od niedawna. Zawsze zamówienie docierało do mnie w dwa dni. Może to faktycznie tylko przejściowe kłopoty związane z przeprowadzką. Ale jak długo to będzie trwało... :icon_confused:

Edited by szmerglu
Link to post
Share on other sites

Witam Was.

Ja z kolei złożyłem zamówienie w niedziele i do dziś paczka nawet nie jest wysłana. Od wtorku z tego co napisali paczka czeka na przekazanie kurierowi do doręczenia. Pierwsze moje zakupy w tym sklepie i raczej ostatnie.

Pozdrawiam serdecznie.

Edited by Fazzziu
Link to post
Share on other sites

No i proszę, moje zamówienie zmieniło status:

 

 

co znaczy siła Forum... :icon_wink:

Tyle, że i tak "musztarda po obiedzie", bo zamówione przedmioty potrzebne mi są w niedzielę... :icon_confused:

 

Taka sytuacja ma miejsce dopiero od niedawna. Zawsze zamówienie docierało do mnie w dwa dni. Może to faktycznie tylko przejściowe kłopoty związane z przeprowadzką. Ale jak długo to będzie trwało... :icon_confused:

 

 

U mnie też się coś ruszyło ;)

Link to post
Share on other sites

Witam. Zamówiłem w GF CM.048s, a trafiła do mnie CM.048su :sciana: Napisałem w dzień otrzymania paczki maila o tym całym zdarzeniu. Następnego dnia otrzymałem odpowiedź telefoniczną. Z rozmowy dowiedziałem się, że do sklepu trafiła seria źle oznaczona, a pracownik magazynu nie zweryfikował zawartości opakowania. Przeprosili i zobowiązali się wysłać kuriera jutro, aby odebrał wersję su, a dostarczył zamawianą przeze mnie wersję s. I mam takie pytanie: Czy mam obowiązek zabezpieczyć paczkę poprzez zapakowanie jej czy zadba o to kurier :icon_question:

Link to post
Share on other sites

Regulamin GLS (a GF korzysta z usług GLSa), rozdział VI, punkt 1, podpunkt h:

VI. OBOWIĄZKI KLIENTA

1. Klient zobowiązuje się, zapewnia i gwarantuje, że:

Paczka została właściwie opakowana w sposób zabezpieczający ją w trakcie realizacji Usługi przed utratą, ubytkiem lub uszkodzeniem, w szczególności opakowanie powinno być odpowiednio zamknięte i zabezpieczone (w postaci plomb, pieczęci lakowych, taśm samoprzylepnych lub nalepek itp.) w sposób uniemożliwiający dostęp do zawartości Paczki bez pozostawienia widocznych śladów, a także posiadać odpowiednie zabezpieczenie wewnętrzne uniemożliwiające przesuwanie się zawartości Paczki

Co prawda można byłoby się kłócić, że to GF jest klientem, a nie Ty więc ktoś z GF powinien przyjechać i zapakować, ale bądźmy normalnymi ludźmi. Ty zapakuj i tyle.

Link to post
Share on other sites

Sorry, niestety nie ma tak dobrze :teeth: - właśnie dostałem nie ten silnik co trzeba - zamiast Ultra Torque Elementa, przysłali mi Max Speed :maniak_zle: A na paczkę czekałem w sumie tydzień.

Poszło do nich z powrotem razem z reklamacją, ciekawe ile im teraz zajmie rozpatrzenie i wysłanie tego co trzeba...

 

Właściwy silnik właśnie doszedł, na szczęście nie zajęło im to tyle czasu, ile się spodziewałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...