Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gunfire.pl


Recommended Posts

50zł to jest w ch... drogo.

Ja odradzam tym co się śpieszą z paczkami. Zamówiłem kurierem w pewną środę duże zamówienie ze znajomymi, które były nam koniecznie na następny piątek na manewry. Paczka więc powinna być za 2 dni po zamówieniu.

Gdy paczki nie otrzymałem to napisałem czemu nie wysłana jest. Nic. W niedziele piszę znowu i dostaję odp., że mieli dużo zamówień i się nie wyrabiają. Przycisnąłem ich, że to nie tlyko moje zamówienie, ale też znajomych i że koniecznie potrzebujemy na piątek tych rzeczy. Wysłali we wtorek, po tym jak zareagowałem.

 

Sorry, ale nie po to płacę więcej za kuriera po to aby przynosił mi paczkę za tydzień. Jakby mi nie zależało na czasie to bym wziął taniej PP.

 

Jak dla mnie duży minus. Kupię tam wtedy jak nie będzie mi się śpieszyć. Oczywiście tylko za pobraniem, bo szkoda ryzykować kasy przelewem.

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja historia jest podobna do wielu innych np. tej powyżej...

Zacznę od tego, że jest NEGATYWNA!!!

Kupiłem od nich M16 zaznaczyłem że chcę otrzymać fakturę oraz zależy mi na szybkiej wysyłce bo w sobotę strzelanka i niby wszystko ok przyjęli zamówienie W OPISIE MIELI WYSYŁKA W CIĄGU 24h tym czasem przesyłka po 3 dniach nie była wysłana (zawsze przy wysyłaniu przysyłają e-maila). Zadzwoniłem do nich dowiedzieć się o co chodzi?? Okazało się że jak się bierze z fakturą to są jakieś formalności i wysyłanie trwa dłużej!!!

Oczywiście po prostu zapomnieli/ nie chciało im się wysłać.....

A nawet jeśli to prawda że przy fakturze wysyłanie trwa dłużej, to skąd to miałem wiedzieć ??? Nigdzie tego nie napisali!!!! Przez telefon powiedziałem żeby dziś wysłali, przesyłka została wysłana krótko po moim telefonie....

NIE POLECAM SKLEPU!!!

Edited by Mikolajno
Link to post
Share on other sites

U mnie też nie było za ciekawie.

Najpierw bodajże w poniedziałek pieniądze zostały wysłane na konto, dopiero po 4-5 dniach zaksięgowali pierwszy przelew natomiast drugi wrócił.

Na księgowanie drugiego przelewu który wysłałem ponownie z kolei musiałem czekać okrągły tydzień :evil:

Do firmy kurierskiej nic nie mam bo przesyłkę doręczyli bardzo szybko

Tak poza tym to zamiast zwykłych kulek extreme dostałem biodegradalne, o co nie mam oczywiście większych pretensji :-P

Link to post
Share on other sites

Ocena:Negatywna.

Kupiłem m14 i po 4 strzelankach sie rozwaliła. Ze była na reklamacji to wysłałem do nich poczta polska. Złożyło sie tak ze paczka zaginęła. "Niby" na poczcie tak mówił Gunfire, ale poczta pokazała mi dowód odbioru. Stanowisko gunfire sie nie zmieniało przez 1,5 miecha. Dopiero koleś z serwisu był spoko i dostałem zwrot kasy, ale dopiero po 1,5 miecha chodzenia od poczty do gunfire. NIE polecam tego sklepu.

Dodam ze ta paczka u nich zaginęła w sklepie. To samo mówi za siebie.

Link to post
Share on other sites

To żeby przerwać tą złą passe, wrzuce POZYTYWNY komentarz. Kupiłem u nich USMC Type helmet. Pieniądze przesłałem z góry na konto, jeszcze tego samego dnia otrzymałem wiadomość że dostali pieniądze i przesyłka jest gotowa do wysłania. Co prawda czekałem nieco więcej niż 24h na towar:), ale o przyczynach zostałem szybko poinformowany. Dodatkowo jest otwierany sklep stacjonarny, więc roboty pewnie mają dużo i trzeba być wyrozumiałym.

Edited by shellshock
Link to post
Share on other sites

To i ja przerwę złą passę jaka panuje w tym temacie. Mianowicie byłem dzisiaj w nowo otwartym sklepie stacjonarnym zaraz obok Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu.I muszę powiedzieć, że sklep zrobił nam mnie ogromne wrażenie-tak jak wszyscy wychwalali RC za ścianę replik tak teraz w Gunfire na prawdę wszystko wygląda świetnie. Dużo, bardzo dużo replik w gablotkach-w jednej rodzina AK, w drugiej rodzina M4, w trzeciej chyba pomieszane trochę. Za ladą na ścianie telewizor LCD dosyć spory na którym akurat jak byłem wyświetlano jakiś film ze strzelanki (nie w Polsce). Sam sklep jeśli chodzi o estetykę, umiejscowienie i ogólne wrażenie oceniam na 6. Przede wszystkim czuć Airsoft.

Ludzi było sporo, na szczęście większość znajomych, trochę pogadałem, coś tam przymierzyłem-generalnie bardzo polecam. Klimat świetny.

Edited by kapi_kow
Link to post
Share on other sites

Byłem dziś we Wrocku i odwiedziłem sklepik stacjonarny GF. Już z zewnątrz, przez przeszklone ściany widać wyeksponowane w gablotkach repliki. Po wejściu do środka, pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. Z prawej mamy witryny z pistoletami, magazynkami, optyką i goglami, a po lewej, od podłogi aż po sufit rozciągają się gablota z replikami. Na wprost stoisko główne i akcesoria. Obsługa złożona z trzech lub czterech osób - nie wiem dokładnie, bo było trochę tłoczno. Ogólnie jest za co chwalić GF - Świetna lokalizacja - centrum, miły dla oka wystrój i ekspozycja, miła i fachowa obsługa, PROMOCEJE w dniu otwarcia jak nigdzie indziej. Ale jest też burak i spory. Podstawowa sprawa to dobre zaopatrzenie w towar a ja nie mogłem dostać ani kabury na moją berrtte ani (marnej) szybkoładowarki. Mam nadzieję, że mimo "bólów porodowych" ekipa GF wyrobi się i towar, który powinien być dostępny, będzie dostępny. Mimo to daje **** i polecam.

Link to post
Share on other sites

Robiłem u Was zakupy, a przesyłka szła dość nietopowy sposób i wszystko się udało ładnie i pięknie i jeszcze zadzwoniliście się spytać czy wszystko ok - CHWAŁA WAM ZA TO I WIEEEELKI PLUS. Z chęcią zrobił bym tam jeszcze raz zakupy ale wkuuu... wkurza mnie jeden fakt - BRAK ZDJĘĆ. Ja jakoś nie lubię kupować kota w worku. Tak samo jak pisałem do Was o konwersje do m4/m16 i napisałem, że "JAKIEŚ TAM MACIE W ASORTYMENCIE ALE NIE MA ZDJĘĆ", a Wy odpisaliście, że wszystkie dostępne konwersje znajdę na stronie... No panowie... Troszkę powagi.

Czekam na odpowiedź i pozytywne rozpatrzenie prośby co do umieszczenia wreszcie zdjęć tego co sprzedajecie.

Link to post
Share on other sites

Mogę was dobić? To proszę bardzo:

Pewnego pięknego dnia dokładniej koniec marca b.r. zamówiłem trochę towaru z GF.pl

w tym karabin.

Z góry powiedziałem by go nie wysyłać bo doślę części do wstawienia (u nich kupiłem dodatkowo sprężynę także do wstawienia) No i co...

Zadzwoniłem po złożeniu zamówienia, serwis powiedział że sie trochę nie wyrabia więc umówiliśmy się że zostanie zrobione to i wysłane do połowy kwietnia (potwierdzono że na pewno sie wyrobią i otrzymam go może wcześniej)...

Z góry powiedziałem że śpieszę sie do pewnej imprezy... na którą karabin będzie potrzebny.

Mijają dni... w końcu dochodzi 20 kwietnia no to cóż do tej pory karabin miał być już właściwie gotowy... Tak więc o ile się nie mylę wysłałem do nich maila (aha na początku przy częściach oraz w pierwszym mailu do sklepu PODKREśLIłEM ,że w razie kłopotów z czym kolwiek proszę o natychmiastowy kontakt) z pytaniem jak tam idzie montowanie części do tegoż karabinu (a był to właściwie cały gb włącznie z szkieletem-toż nie będę biegał z chińskim gb?! ) Okazuje się że po jakiejś korespondencji z sklepem dopiero wyjawiono mi że jest jakiś kłopot z częściami...

Po zadzwonieniu do sklepu i rozmowie z chyba serwisantem okazało się że nie części a karabin zaginął :poddanie: :-F (jak pamiętam po sprzedaniu go mi jakimś cudem został sprzedany drugi raz komuś innemu)

W końcu skontaktowałem się drugi raz i doszła dostawa więc zrobili mi to w jeden dzień (w ubiegłym tyg.) i doszedł do mnie mail że zamówienie (w końcu) zostało do mnie wysłane 22 kwietnia 2008 (oczywiście w ciągu 2ch dni była dość duża rozmowa mailowa oraz telef.) jak się zaraz później okazało wysłali w końcu chyba w środę... (23.04) i zapewniano mnie że dojdzie do mnie do pt. (25.04) -nie doszedł ani w pt. ani w weekend...

Na szczęście mam już pn. karabinu nadal nie otrzymałem (wraz z towarem) a po jutrze mam wyjazd (tylko co mi z wyjazdu jak karabinu nie mam?! )

tak więc w pt. wysłałem do nich specjalnego maila wytykającego im co obiecali a czego nie spełnili...

 

Tak drodzy Panowie (oraz przede wszystkim Panie)

Osobiście potwierdzam słowa przedmówców : jeśli zależy Ci na czasie omijaj ten sklep z daleka...

 

Ciekawe czy może otworzę paczkę (o ile dojdzie) i może znajdę tam jakieś gratisy w ramach rekompensaty w co szczerze wątpię :wink:

Pozdrawiam!

 

 

Dobrze... ponieważ usunąć posta nie mogę to się wypowiem po raz drugi...

 

Sklep mnie bardzo miło zaskoczył (zrekompensował te dni straty i nie tylko)

Paczka będzie dnia dzisiejszego :)

 

Tak więc sklep jednak mogę śmiało polecić

Panowie się na prawdę starają poprawić czas wysyłek itd... i właśnie mi to udowodnili 8-)

I mogę przyznać się śmiało do błędu.

 

Pozdrawiam panów z GF.pl :)

Link to post
Share on other sites

Mój pierwszy i nie ostatni zakup w tym sklepie POZYTYW jak nic. Kupiłem M14 EBR, paczuszkę kuleczek i Profesjonalny przegląd\konserwacja. Paczuszka przyszła szybko, wszystko było cacy. Broń nasmarowana, czyściutka, zadnych usterek. Gorąco polecam !!! :]

Link to post
Share on other sites

hmm ja w sklepie jeszcze nic nie kupowałem, ale mam zamiar. Mam jednak mieszane uczucia ponieważ tydzień temu - w piątek - wysłałem im maila z pytaniami o karabin. Naczytałem sie tutaj o dobrym kontakcie z klientem, itp. i liczyłem na odpowiedź jak nie w piątek to w poniedziałek. Odpowiedzi nie dostałem do dziś. Ja rozumiem duże zarobienie , mało czasu, ale tydzień to sporo czasu żeby odpisać na meila... No i teraz nie wiem czy u nich kupować...

Link to post
Share on other sites

Napisałem przeciez, że rozumiem nawał pracy i opuźnienia, ale tydzień?

No sory...w tydzień to można na list odpowiedzieć. Na razie to duperel ale jak bedę chciał załatwić serwis gwarancyjny czy coś w tym stylu to też "przeoczą"?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jak najbardziej Polecam ten slep, zamówiłem kiedyś karabinek ak-74 Cymy i nie postrzeżenie zaznaczyłem wysyłke zwykłym priorytetem, a od 400zł jest UPS za darmo, panowie zadzwonili do mnie wyjaśnili o co chodzi i poszła UPSem, czyli ogólnie obsługa jest b.dobra. Karabinek 1,5 roku strzela choc to jest chinczyk i nie ma z nim najmniejszego problemu.

 

No i jeszcze te promocje co teraz weszły, nic dodac nic ując POLECAM!!

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mały plusik za miłą obsługę, klimatyczny sklep i darmowe cukierki w hełmie ( rozbawiło mnie to... )

 

Duży minus za lenistwo ( odkąd widziałem to GB na ich stronie nie mają naskrobanego opisu ), powiązania z Archiwum X ( zaginione paczki, koledze też zagineła. ) Nie odpisywanie na maile, oraz odpowiedzi w stylu "zapracowanie, dużo roboty, przeprowadzka" - ^*^%$%%^&U%&% mnie to obchodzi, jak nie wyrabiacie to zamknijcie sklep - jest otwarty to ma działać normalnie, albo wielki czerwony napis na stronie, że działacie w slow motion. Jakoś na Vest.pl , ASGshop, czy nawet "półkę" niższy od wymienionych Taiwangun działają znacznie lepiej.

 

Nie rozumiem jak można być tak niekompetentnym, że połowa osób w tym temacie ma problem tego samego typu( 1. Maile i przelewy 2. Serwisowanie i cisza w eterze ) To świadczy samo za siebie. Żeby był 1, 2 , 10 problemów, ale w GF jest to ciągłe i notoryczne. Podziękuje zespołowi GF za wszystkie kulki jakie kupiłem i zakończę jakiekolwiek kontakty. :D

 

P.S.

to, że są fajne promocje to chyba normalka przy otwarciu sklepu?

Link to post
Share on other sites

Akcja odcinka toczy się od 27.05.2008 do 29.05.2008.

 

Zamówiłem w GF we wtorek kolimator i paczkę kulek.

W środę otrzymałem potwierdzenie wysłania przy użyciu UPSa.

W czwartek odebrałem i wszystko w porządku, kulki też :-P.

 

 

myslę, że mogę wystawić +

Edited by Panocek
Link to post
Share on other sites

Kolejne zamówienie i pozytyw, paczka dobrze spakowana, szybka.A co ciekawe replika przeszła przegląd oraz kontrolę jakości (stickery na GB) którego nie zamawiałem.

Ja jakoś mam szczęście do GF zrobiłem kilka zamówień i wszystkie były wzorowe.

 

ODE MNIE WIELKI +

Edited by biohazard4
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...