Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Barret M82A3 (ASG) w " Broń i amunicja" 06/2006


Recommended Posts

Z artykułu wyczytałem, że: replika jest zbudowana na bazie konwersji Hurricane'a (body, lufa zewn, kolba, obudowa magazynka, HU) reszta części zdobyta/wykonana samodzielnie. Bardzo szczegółowo opisano bebechy- nie będę wymieniał tych części- dość powiedzieć, że moc tego karabinu to ok 700 fps. No i do tego pancerna stalowo- aluminiowa konstrukcja (waga bez magazynu- ok 10kg) Jestem naprawdę pod wrażeniem:-)

Link to post
Share on other sites

hmm Barret pochodzi z Rudy Śląskiej, chłopaki z ASG Shopu na pewno wiedzą coś na ten temat :wink:

 

Tylko niektóre części (te które wypisał Chaos) są z konwersji do M16 HurricanE

 

W środku:

GB v.2 DeepFire (do ekstremalnego tuningu)

Spring M190 AirsoftSurgeon

Łożyska ślizgowe Prometheus

Zestaw Max Torque Prometheus (zębatki, tłok, prowadnica, łożyska i czerwona, twarda gumka HU)

BoreUp DeepFire

Metalowa dysza DeepFire

lufa 705mm 6,04 Prometheus

Silnik Hummer 1300

Kable AntyHeat Gurader

Aku Sanyo 12V 2400mAh

 

Wypada tylko wspomnieć, że cena wydana na replikę przekroczyło 10 tys zł.

 

Za ewentualne błędy przepraszam, nie wynikają one z mojej winy. Tekst pisałem opierając się na Broń i Amunicja nr 06/2006 Listopad/Grudzień.

 

Jeżeli moderator uzna, że tekst narusza prawa autorskie proszę o skasowanie powyższego posta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Gdyby autor jeszcze napisał jak ten Barret strzela ,czyli zasięg i celność,bo 700 fps przy słabym szybko samorozregulowanym hopku niewiele znaczy.

Autor powinien postrzelać przed napisaniem tego artykułu,bo niewiem czy ten Barret spełnia istotną role w oddziale czy jest po to aby właściciel mógł się pokazac.

Link to post
Share on other sites

Nie zdziwił bym się gdyby miał stałego HU

 

Autor walną pare gaf... np. napisał, że do kbw bardziej nadawał by się napęd gazowy niż elektryczny. Stwierdził też, że AEG ma tą zaletę, że można ustawić selektor w pozycji AUTO ;) przy sprężynie m190 wszysyc wiemy czym to się skończy.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...