Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 600
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, to ta od lunety i kolimatora ;).

Małe uderzenie o ziemie i wypadły te dwie pierwsze śrubki, reszta trzymała się dobrze i nadal trzyma. Dwie dorobiłem i teraz już trzyma się idealnie. W tych co wypadły zepsół się gwint i nie dało się ich wkręcić z powrotem.

Najgorsze jest to, że ten brzydki incydent zdarzył się na większej strzelance (35 osób), ale dawałem jakoś rade z 2 śrubkami i latającą na do góry i na dół szyną ;) .

Link to post
Share on other sites

Dokładniej to musisz spiłować kawałek plastiku z tyłu maga. Nic trudnego ;) .

A ja mam problem. Kupiłem mid-capa G&P i na początku troche źle podawał kulki. Strzelałem na semi. 2 strzały szły normalnie a potem naprzykład 2 puste.

Teraz już się tak nie dzieje, może było tak dlatego, że magi były nowe?

Muszę jeszcze sprawdzić w boju czy problem się nie powtarza.

Link to post
Share on other sites

Nie moge już edytować wiec napisze nowy post.

 

 

Chciałbym dodać, że znowu wystapił ten sam problem co ostatnio. Karabin strzelał dobrze na auto, potem cała strzelanke (tj. 4 godziny) biegałem na semi i gdy przelaczylem na auto polecialy 3 kulki i koniec serii :P dalej leciały już puste strzały. Nastepnego dnia (dzisiaj) wszystko działało ok. Co moze być? Nie mam pojecia.

Dla mnie jest to conajmniej dziwne.

Miał ktoś taki sam przypadek?

Link to post
Share on other sites

Paciek - ja zauważyłem, że u mnie występuje problem, gdy batka jest bliska wyładowaniu, wtedy schizuje selektor.

 

Ale zauważyłem również, coś bardzo dziwnego. Na kulkach 0,25 Exela gdy mam semi, lubi sobie selektor zwariować i strzelać auto ... To jest dopiero zagadka ...

Link to post
Share on other sites

U mnie już całkiem zaczal wariowac, chyba trzeba będzie do serwisu go odesłać ;).

Jak wczećniej pisalem gdy strzelałem na semi przez długi czas i przełączałem na auto, wtedy leciały 3 kulki i lipa.

Na wczorajszej strzelance, mój kumpel trochę się zdziwił. Zawsze latam na semi, zaszedłem go od tyłu i strzeliłem. Ku mojemu zaskoczeniu poleciała seria.

Teraz na semi mam auto a na auto rownież mam auto. Został tylko jeden tryb ognia.

I nie wiem czy dać do serwisu, poźniej ją sprzedać i kupić aega CA, czy dać do serwisu i odrazu zrobić tuning do 400 fps...

Edited by Paciek
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

No tak więc po przeczytaniu 15 stron o M14 AGM wreszcie ją kupiłem. Wybrałem oliwkową, bo mój kolega ma więc widziałem i mi pasowała. Krakmanowi kazałem wstawić gumkę hop-siup silikonową (chciałem też preckę ale akurat nie było 510mm, a chciałem szybko). No to zamówiłem GLS'em no i przyszła.

 

Pierwsze wrażenie: SUPER BROŃ!! :!: :!: (tzn. bardzo mi się spodobała). Myślałem, że cała góra jest wykonana z metalu, ale gdy złapałem za dekielek, a ten zatrzeszczał to się opamiętałem. Metal za tą cenę?? Nieee. No ale już wiedziałem, że reszta góry jest metalowa, a gdy pociągnąłem za zamek a ten zaśpiewał to pokochałem po raz kolejny tą broń.

 

Nie strzelałem z niej jeszcze ale mamy z chłopakami trening jutro więc przestrzelę ją na 0,28g (pozostałość po mojej starej mp001), bo nie ma precki a chce mieć celność dobrą. Zamówiłem też niski montaż pod lunetę i też jest gicior.

 

Pozdrawiam wszystkich!!

Link to post
Share on other sites

Na pokrywę mnie już nie było stać zamówiłem dwa magi z Deep Fire. a, właśnie co trzeba przypiłować w nich żeby właziły?? No ale, już jestem po strzelance. Bron jest świetna. Porównywalna z AK74 Cymy a może nawet lepsza. Z tą bronią naprawdę można wymiatać!! :killer:

Link to post
Share on other sites

Czytam te 15 stron i jestem totalnie zmęczony.

Niektórzy widzą straszny problem w tym, że są jakieś nadlewki w plastiku, czy coś nie tak spasowane. A drobny papierek ścierny i sobie poprawić to nie łaska?? A to że kolor niby się świeci...j/w lub jest coś takiego jak matowa farba w sprayu. Ludzie myślenie nic nie kosztuje, chwila pracy i jest gicior. Śmieszy mnie takie marudzenie, więcej konkretów jak to działa, a nie jak wygląda, na pokaz mody idziecie? :x

Link to post
Share on other sites

No i stało się :( Poszedł tryb single , jest tylko auto, co ciekawe byłem przygotowany na to ale żeby tak szybko poszedł ( 1 miesiąc) , co ciekawe używałem w 80 % tryb single , selektor używałem baardzo rzadko bo M14 i auto to profanacja wg mnie :) Kurde, no 4 śrubki przykręcone , zespół selektora przepatrzony, styki ze smaru wyczyszczone, nigdzie raczej nie iskrzy , a tu dalej jest tylko auto :( No cóż teraz czeka mnie ciężka droga :) Mam nadzieje że jakoś uda mi sie wykombinowac jak zablokować go na pozycji SINGLE i żeby tego SINGLA odzyskać .....

Link to post
Share on other sites

Jeżeli już to było gdzieś napisane w temacie o M14 AGMa to z góry przepraszam . Czy rozdzielacz ognia pojedynczego metalowy z asgshopu z M14TMa , podejdzie do naszych AGM ?? Krakmani na serwisie oferują mi za 35 zł rozdzielacz ale plastikowy i co znów po miesiącu będe go wymieniał ?? :(

Wiec wolał bym to zrobić raz a porządnie , stąd moje pytanie....

Link to post
Share on other sites

Według mnie na tym hi-capie 300 kulek to raczej nie da się chodzić na auto. Krótka seria i zmuła bo trzeba znowu hi-capa podkręcać :( btw kto mi w końcu pomoże z moimi mid capami z df??!!?? Gdzie trzeba podpiłować??

 

No dobra

też mam mid capa i podpiłowałem taki rowek iglakiem na ok 4 mm szeroki i 1mm głęboki nad otworem gdzie kulki wychodzą. Wpasowuje sie w występ w komorze.

Mag wtedy wchodzi jak trzeba i w ogóle sie nie chwieje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...